Προς το περιεχόμενο

[Android games] Monopoly, Need for speed mw, Dead space.. 0.10$ @ Google play


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα το Robbery Rob 2 με χρεωστικη Μαστερκαρντ της Γιουρομπανκ. Δεν δυσκολευτηκε ουτε δευτερολεπτο, ρουφηξε τα 10 σεντς σα να ηταν νερο στην ερημο. Ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι compatible το nfs με τη συσκευή μου και δεν με αφήνει να το κάνω purchase :(

Νεύρα. :(

Ευχαριστώ πάντως, πήρα τη monopoly

Αν έχεις κινητό που τα σηκώνει, εγώ πχ έχω note 3 και είχα αγοράσει παλιότερα το nfs από s3 και τωρα δε μπορώ να το εγκαταστήσω αν και αγορασμένο κατεφυγα σε δοκιμασμένη λύση, torrent, εγκατάσταση κανονικά και παιζει εννοείται σφαίρα... Οποτε αν έχουν τα κινητα μας σε μη συμβατή λίστα και δε θέλουν τα λεφτα μας πάμε στα torrent και ζήτω ο Τζακ Σπαροου
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κινητό που τα σηκώνει, εγώ πχ έχω note 3 και είχα αγοράσει παλιότερα το nfs από s3 και τωρα δε μπορώ να το εγκαταστήσω αν και αγορασμένο κατεφυγα σε δοκιμασμένη λύση, torrent, εγκατάσταση κανονικά και παιζει εννοείται σφαίρα... Οποτε αν έχουν τα κινητα μας σε μη συμβατή λίστα και δε θέλουν τα λεφτα μας πάμε στα torrent και ζήτω ο Τζακ Σπαροου

Έβαλα το market helper για να αλλάξω το μοντέλο του κινητού μου σε Samsung GS5 και το δέχτηκε, θα πάρω G4 οπότε γιατί όχι;

Edit: Το έκανα refund τελικά, είδα ότι έχει IAP και νευρίασα. Screw you EA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και ευχαριστώ τον TS.
9 παιχνίδια είδα με το Cubot S168 (κινέζικο των 65€) .
Αγορά NFS MW με PayPal balance.

 

post-39162-0-32749900-1445243997_thumb.png

Επεξ/σία από NeOSL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γιατί με χρεωστική πειραιώς μόλις πατήσω να πληρώσω μου λέει μη έγκυρος τρόπος πληρωμής?

edit: Έληξε και δεν ενημέρωσα την ημερομηνία λήξης. Τώρα οκ.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Αγόρασα το monopoly από τον υπολιγιστή και έκανε κανονικά την αγορά.

Στο κινητό όμως μου λέει πως δεν είναι συμβατό.

Είναι το Lenovo K3 Note (8πύρηνο 1.7ΜΗz, 2GB Ram), πώς είναι δυνατόν? Μπορώ να κάνω κάτι για να παίξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...