Προς το περιεχόμενο

Ο "καλός" Καταναλωτής!


kwgwkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 371
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ισχυει οτι ισως καποιο δεν ειναι. πχ καποια fairy δεν εβγαιναν εντος προσφορας.

 

ελα ρε, παιζουν και νεραιδες με κουπονια; Για γοργονες ποσους ποντους θελει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για ανέπαφη κάρτα τελικά τι ισχύει , τις περνάει όλες τις τράπεζες αρκεί να είναι Mastercard ή θέλει μόνo Πειραιώς ?

Άντε να δούμε τι θα βγει και από αυτό ....αλλά πολύ φοβάμαι ότι μάλλον και εκεί θα έχουμε αλλαγές αργά ή γρήγορα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε, παιζουν και νεραιδες με κουπονια; Για γοργονες ποσους ποντους θελει;

 

Οι γοργόνες το παίζουν δύσκολες. Ακόμα πρέπει να τις πληρώσεις.

 

www.mermaidperfume.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, καθόλου. Έχει μανία μια ξαδέρφη μου. Εγώ αρχίζω να φτερνίζομαι μόλις την πλησιάζω. Αλλά και η άλμη καλή ιδέα. Ίσως με το αλάτι να γίνεσαι πιο γρήγορα γοργόνα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν στον ΑΒ μελισσίων μου πέρασαν όλες τις 50ποντες των ανέπαφων στην ίδια συναλλαγή...(και η υπεύθυνη δεν πήρε καν τηλέφωνο , μου είπε εξαρχής οτι περνάνε!!), στο άλλο μέτωπο του mymarket , στο κατάστημα νέας Πεντέλης είχε 3 ηλεκτρικές oralb vitality ώρα 14.30 , δεμένες οδοντόκρεμες (1+1) 3δ white πήρα το τελευταίο πακέτο (ο.25€ οι δύο οδοντόκρεμες με κουπόνι -1.5€ από επιθυμίες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει οτι οι whitening οδοντοπαστες καταστρεφουν το σμαλτο ,δεν ξερω κατα ποσο ισχυει

 

Σωστός. Εγώ έχω ακούσει ότι μπορεί να οδηγήσουν και στο θάνατο! :X Και όχι μόνο όταν τις χρησιμοποιούμε, αλλά κυρίως όταν τις έχουμε κατά δεκάδες στην αποθήκη μας, ενώ οι υπόλοιποι δεν πρόλαβαν να δουν ούτε τις συσκευασίες από κοντά. :mad:

 

Γι' αυτό λέω, αφήστε και για τους άλλους (τουλάχιστον μέχρι να πάει 8-8:30, μετά σκουπίστε τα ράφια, αφού λήγει η προσφορά σήμερα).

 

:-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω οτι πολυ κανουν αυτο που κανω και εγω.

Δηλαδη 8 το πρωι ενω απο το κατάστημα και αφηνω τουλαχιστον τα μισα στο ράφι.

Βεβαια επειδη εγω εδω πανω στο χαλανδρι-Βριλήσσια εβρισκα γεματα ραφια με καμια 50αρια.και πιστευω οτι και τωρα ακομα θα εχει.τουλαχιστον τις men που βγαινουν 0,25 λεπτα.

Και εγω εψαχνα σαν χαζος τοτε με το πλανετ και δεν πηρα ποτε για 2 τεταρτες. Ενω αλλοι ειχαν παρει 50.

Ετσι παει.FIFO. First in first out.

Τι να πω τωρα?

Ανταλλαζω πλανετ με 4 οδοντοκρεμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω οτι πολυ κανουν αυτο που κανω και εγω.

Δηλαδη 8 το πρωι ενω απο το κατάστημα και αφηνω τουλαχιστον τα μισα στο ράφι.

Βεβαια επειδη εγω εδω πανω στο χαλανδρι-Βριλήσσια εβρισκα γεματα ραφια με καμια 50αρια.και πιστευω οτι και τωρα ακομα θα εχει.τουλαχιστον τις men που βγαινουν 0,25 λεπτα.

Και εγω εψαχνα σαν χαζος τοτε με το πλανετ και δεν πηρα ποτε για 2 τεταρτες. Ενω αλλοι ειχαν παρει 50.

Ετσι παει.FIFO. First in first out.

 

Δυστυχώς στις περιοχές μου έχει δράση ο johnαριθμοί οπότε δεν υπάρχει ούτε FIFO ούτε LIFO. 

 

8:30 ήμουν εκεί και δεν υπήρχε τίποτα. :P

 

Δεν θα κάτσω να σκάσω για κάτι οδοντόκρεμες. Έδωσα κάπου στα 1,30€ (με τους πόντους) για ένα ολόκληρο κοτόπουλο που θα μαγειρέψω το μισό (και ίσως λιγότερο) σε λίγο στο φούρνο. Χάρισμά σας οι Colgate.   :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς στις περιοχές μου έχει δράση ο johnαριθμοί οπότε δεν υπάρχει ούτε FIFO ούτε LIFO. 

 

8:30 ήμουν εκεί και δεν υπήρχε τίποτα. :P

 

Δεν θα κάτσω να σκάσω για κάτι οδοντόκρεμες. Έδωσα κάπου στα 1,30€ (με τους πόντους) για ένα ολόκληρο κοτόπουλο που θα μαγειρέψω το μισό (και ίσως λιγότερο) σε λίγο στο φούρνο. Χάρισμά σας οι Colgate.   :D

Και μετά το κοτόπουλο πως θα πλύνεις τα δόντια σου;; :P :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...