Προς το περιεχόμενο

Ο "καλός" Καταναλωτής!


kwgwkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτησω κάτι, υπάρχει προσφορά στο βούτυρο λουμπαρκ (αν το λέω καλά) 1200 πόντους και σε κάποια αλλά προϊόντα 550 700 πόντοι κλπ είναι δυνατόν με ενα βούτυρο να έχεις 6 6αευρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 371
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οποτε παρτε αυριο οδοντοπαστες περα απο οτι αλλο εχει ποντους γιατι μετα τελος

Κι οταν ειναι να ληξουν τις χρησιμοποιουμε για σαμπουαν οποτε διπλο το κερδος. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κάτι, υπάρχει προσφορά στο βούτυρο λουμπαρκ (αν το λέω καλά) 1200 πόντους και σε κάποια αλλά προϊόντα 550 700 πόντοι κλπ είναι δυνατόν με ενα βούτυρο να έχεις 6 6αευρες?

 

Nikos, αυτοί δεν είναι πόντοι που παίρνεις, είναι πόντοι bonus που έχεις μαζέψει στις κάρτες της alphabank και τους εξαργυρώνεις για να πάρεις τα προϊόντα δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κάτι, υπάρχει προσφορά στο βούτυρο λουμπαρκ (αν το λέω καλά) 1200 πόντους και σε κάποια αλλά προϊόντα 550 700 πόντοι κλπ είναι δυνατόν με ενα βούτυρο να έχεις 6 6αευρες?

Λούρπακ είναι το βούτυρο, για πόντους κλπ δεν ξέρω :)

 

Κι οταν ειναι να ληξουν τις χρησιμοποιουμε για σαμπουαν οποτε διπλο το κερδος. :-D

Αλήθεια λήγουν οι οδοντόκρεμες ή κάνεις πλάκα; Δεν το έχω παρατηρήσει ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση για να μενει καθαρο το πανω θεμα.

συμφωνα με την τροποποιηση για τις ανεπαφες εχουμε μια αποδειξη ανα συναλλαγη σωστα?

αν καποιος μπαινοβγαινει σε καταστημα τοτε μπορει κανεις να του πει τιποτα?

μπαινω-βγαινω=αλλη συναλλαγη δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση για να μενει καθαρο το πανω θεμα.

συμφωνα με την τροποποιηση για τις ανεπαφες εχουμε μια αποδειξη ανα συναλλαγη σωστα?

αν καποιος μπαινοβγαινει σε καταστημα τοτε μπορει κανεις να του πει τιποτα?

μπαινω-βγαινω=αλλη συναλλαγη δηλαδη

 

Μπήκα-βγήκα 3 φορές σήμερα, έκανα 3 "ανέπαφες Mastercard" συναλλαγές των 5-6 € & πήρα & τις 3 φορές τα χαρτάκια των 50p.

τελικά έχω μπλεχτεί. αύριο διπλασιάζονται οι πόντοι των προσφορών ;

οι μόνοι οι απλοί πόντοι;

 

Διπλασιάζονται οι πόντοι, αλλά όχι για τα προϊόντα της P&G που με αγορές 12 € δίνουν 6ευρη επιταγή έκπτωσης.

Δηλ. παίρνεις 1 6ευρη, όχι 2 όπως την προηγούμενη Τετάρτη.

 

 

Αλήθεια λήγουν οι οδοντόκρεμες ή κάνεις πλάκα; Δεν το έχω παρατηρήσει ποτέ!

 

Ούτ' εγώ, η γυναίκα μου το είπε κι είχε δίκιο.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ απορούσα, καλά, τι τις κάνουν όλοι τόσες Colgate και Oral-B που παίρνουν με τις εξάευρες, πόσες ξοδεύουν το χρόνο :P. Μην ανησυχείτε, συνήθως είναι ασφαλείς για τουλάχιστον ένα χρόνο μετά. Η επίσημη οδηγία της Colgate νομίζω ότι είναι 12-18 μήνες μετά την ημερομηνία λήξης. Αλλά και μετά δεν είναι ιδιαίτερα επικίνδυνες, απλώς ίσως έχουν αρχίσει να γίνονται χάλια. Τα υγρά καθαριστικά, χλωρίνες και υγρά απορρυπαντικά κρατάνε ακόμα λιγότερο πριν αρχίσει η σύνθεση τους να υποβαθμίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ απορούσα, καλά, τι τις κάνουν όλοι τόσες Colgate και Oral-B που παίρνουν με τις εξάευρες, πόσες ξοδεύουν το χρόνο :P. Μην ανησυχείτε, συνήθως είναι ασφαλείς για τουλάχιστον ένα χρόνο μετά. Η επίσημη οδηγία της Colgate νομίζω ότι είναι 12-18 μήνες μετά την ημερομηνία λήξης. Αλλά και μετά δεν είναι ιδιαίτερα επικίνδυνες, απλώς ίσως έχουν αρχίσει να γίνονται χάλια. Τα υγρά καθαριστικά, χλωρίνες και υγρά απορρυπαντικά κρατάνε ακόμα λιγότερο πριν αρχίσει η σύνθεση τους να υποβαθμίζεται.

 

Και εγώ έλεγα με το που αρχίζουν να λήγουν οι Oral-B να χρησιμοποιήσω καμία χλωρίνη. Μάλλον δεν είναι καλή ιδέα γιατί θα έχουν λήξει. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα κανένα fairy, αν περισσεύει, αυτά δε χαλάνε με τίποτα. Στο πανεπιστήμιο είχα το ίδιο στο δωμάτιό μου στην εστία για τρία χρόνια :-D. Το αντίθετο πάντως γίνεται σίγουρα. Οι ληγμένες οδοντόκρεμες είναι θαυμάσια καθαριστικά για πολλά πράγματα. Γυαλίζουν και τα ασημικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπότε για σήμερα ρε παίδες τι αξίζει τελικά ?

Από τι λένε μερικοί που πήγαν σήμερα δεν ισχύει ο διπλασιασμός στα pg , αλλά υπάρχουν ακόμα καλές περιπτώσεις Π.χ. Η οδοντόκρεμα, η χλωρίνη που έβαλαν πίσω και βγαίνει σχετικά καλά!...Τι άλλο ρε παίδες είδατε για πείτε ? 

( Αν κάποιος δεν θέλει να γράψει σε ένα σπόιλερ για ευνόητους λόγους , ας μου στείλει ένα pm) .

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη το άλλο θέμα είναι κλειδωμένο, να ενημερώσω ότι στον ΑΒ Βριλησσίων ώρα 9.20 είχε καμιά 30αρια colgate και καμιά 20αρια μερέντες, επίσης για τις ανέπαφες πήγα να περάσω 8 χαρτάκια των 50 πόντων (λόγω διπλασιασμού όντως γίνονται 100) αλλά η ταμίας σάστισε και πηγε ρώτησε προΙσταμένη τι να κάνει ,αφου έπεσαν διαβουλεύσεις και τηλέφωνα στα κεντρικά μου ανακοίνωσαν ότι περνάει μόνο ένα χαρτάκι ανα συναλλαγή!!! εντάξει λύνεται και αυτό με 8 αγορές μπουκαλάκι νερό αλλά με ξενέρωσαν άγρια ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...