Προς το περιεχόμενο

Fujitsu LifeBook S6410


dimitrisrs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά έχω αυτό το λάπτοπ

http://www.fujitsu-shop.pl/notebook-lifebook-s6410-c2d-t8300-133wxga-2gb-160gb-vbxpp-p-390.html

Tι θα μου προτείνατε να βάλω? Τώρα  δοκιμάζω ubuntu 14.04 από αναβάθμιση 12.04.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις καποια συγκεκριμενη απαιτηση, πχ να εχει προεγκατεστημενη/διαθεσιμη την ταδε εφαρμογη ή το ταδε πακετο, μπορεις να βαλεις οτι θες και θα το σηκωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μου αρέσει το ubuntu  αλλά χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω ότι του πέφτει λίγο βαρύ? Δοκίμασα το mint  αλλά δεν μου πολυάρεσε, δοκίμασα το pear os 8 αλλά δεν μπόρεσα να κάνω μερικά που ήθελα τώρα θα δοκιμάσω τα arch. Σιγά σιγά και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εεε? Πάντως είναι αρκετά ελαφρύ και γρήγορο αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτε μετά την εγκατάσταση. Θα δοκιμάσω άλλο.. Ευχαριστώ Oxygene . Να ρωτήσω .... Με τα 12.04 τι γίνεται?  Δεν υποστηρίζονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ubuntu 12.04, και οτι βασιζεται σε αυτο, εχει υποστηριξη ως τον Απριλιο του 2017. Υποστηριξη σημαινει πως θα παιρνει ενημερωσεις ασφαλειας ως τοτε και θα ενημερωνονται ορισμενα πακετα ασχετα με την ασφαλεια, πχ firefox που ειναι σημερα στην 41, ενω αλλα θα μενουν στην εκδοση που ηταν οταν πρωτοβγηκε η διανομη, πχ transmission που σημερα ειναι ακομα στην 2/51 που ηταν το 2012.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...