Προς το περιεχόμενο

Friends!


mixalis23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gouxou gouxou... den tha hthela na riskw spoilers gia thn 9 periodo (pou thn eida olh) alla exei polu gelio...

Mono pou exei allaksei ligo to ufos ths seiras... Apo thn 8h periodo polu gurw gurw apo tis sxeseis metaksu tous gurizei. Tespa... opws kai na exei tha klaite apo ta gelia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως απο τις αγαπημένες πολλών, αν και είναι κι εκείνοι που τα κοροιδεύουν (μαζί με πλήθος ακόμη αμερικάνικων σίριαλ)

Πάντως η συγκεκριμένη σειρά είναι κορυφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπώ δεν έχω δει πιο θεϊκή σειρά απ'τα φιλαράκια!

Είμαι κάφρος το παραδέχομαι, τους ανακάλυψα πριν 1 μήνα κι εχώ λιώσει τα dvd πάνω στην ακτίνα του player. Βρίσκομαι ακόμα 3ο κύκλο! (τα'χω πάρει με τη σειρά)

 

Ο 2ος κύκλος μου φάνηκε πολύ άπαιχτος! Πολύ συναίσθημα πέφτει και είναι ίσως αυτός που σε δένει με τη σειρά!

Ακούω βέβαια ότι στον 5ο πέφτει το γέλιο της αρκούδας και ανυπομονώ!!

 

Έχω καεί ειλικρινά σας λέω! Σήμερα κατάφερα μετά από 2 βδομάδες να κοιμηθώ πάνω από 4 ώρες! (βάζω να δω για να με πάρει ο ύπνος και με παίρνει το ξημέρωμα!)

 

Πιστεύω κάθε φιλαράκι που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να δει κάθε επεισόδιο ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 φορές.

Μία της έκπληξης, μιας και το βλέπει πρώτη φορά.

Μία της εμπέδωσης,

και μία της χόρτασης!

Μετά επιβάλλεται να το δει με αγγλικούς υπότιτλους, και μετά ξεκινάνε οι θεάσεις όπου αρχίζουμε να αποστηθίζουμε ατάκες, να προλαβαίνουμε να τις λέμε πριν τις πει ο ηθοποιός etc.

 

ΚΑΗΚΑ!

Chandler rocks! :D

 

ΥΓ. dvd με ελληνικούς υπότιτλους μέχρι ποιον κύκλο έχουν φέρει Ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alitsa, το Filmnet προβάλλει την 9η σαιζόν

 

NeTeD, πριν μερικές μέρες κυκλοφόρησαν στην Ελλάδα οι σαιζόν 6,7,8.

Στο εξωτερικό κυκλοφορεί εδώ και αρκετούς μήνες και η 9η.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον γιατί η 9η σαιζόν προβάλλεται τώρα στην τηλεόραση, αλλά μπορεί και όχι (η 1η σαιζόν του "24" κυκλοφόρησε ενώ ο ΑΝΤ1 έχει ανακοινώσει ότι θα το δείξει... κάποτε :lol:). Μην ξεχνάς άλλωστε ότι μέχρι πριν μερικές μέρες κυκλοφορούσαν μόνο οι 5 πρώτες σαιζόν ενώ στο εξωτερικό κυκλοφορούσαν και οι 9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Twra vlepw tin 8i:

 

Sta meion: auto pou eipwthike me ton Chandler.Ektos tou oti exei ginei mpouloukos,kamia 85ara kila,o typos san na min paizei.Ti,eixe tipota proswpiko??

Episis me xenerwnei pou o Joey xafnika kai kata diastima exei antidraseis apisteyta wrimes.Den eiani autos o Joey kai den xreiazetai na einai. Episis exei iremisei poly kai i Monika. Koinws exei katsi i seira,exei xalarwsei.Exeresi apotelei i Pheobe,pou to exei xeftilisei,einai entelws ston kosmo tis.

 

Sta sun:...exakolouthw kai xezomai sto gelio se kathe episodeio!!!8 season meta kai gelaw akoma.Ti na peis.Egw pantws ta paratisa ta anthrwpo kentrika,sta tetoia mou oi xaraktires,apo dw kai pera tha apolamvanw tin seira mono gia ta asteia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι ο Matthew Perry είχε (και μάλλον συνεχίζει να έχει) προβλήματα με ναρκωτικά. Μάλλον αυτός είναι ο λόγος που έχει πέσει τόσο πολύ ο Chandler τα τελευταία χρόνια. Η Phoebe ήταν και παραμένει ο αγαπημένος μου χαρακτήρας από τους 6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...