Προς το περιεχόμενο

Friends!


mixalis23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 512
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κ εγω αυτο ηξερα dim αλλα πιστευα για να το βγαλει τωρα το contra ισως το "ξαναδιαπραγματευτηκαν" εκτος αν το βγαζουν καθε τοσο απο τη Warner για να δουν το ενδιαφερον του κοινου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nomizw kai gw oti auto pou evgale to contra einai auto pou eixe vgei apo tis 22 jan giati ta posa kai ta stoixeia pou anaferei einai akribos idia.To contra einai aparadekto giati den anaferei phgh ths eidiseis me apotelesma na dimiourgithei auti i sinxisi.Pantos de nomizw oti isxyei!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

έχω ανεβάσει sample στο youtube έτσι για να θυμηθούμε λίγο την τέταρτη σεζόν...

 

http://youtube.com/watch?v=PI3rGEpoE4Q

 

Όσοι γουστάρετε κάντε το ίδιο... έτσι για να θυμηθούμε απίστευτες καταστάσεις. (εγώ προτιμώ το youtube γιατί τα video του μπορούν να ενσωματωθούν και σε φόρουμ με phpbb στα οποία έχει εγκατασταθεί το flash mod plugin...)

 

Προσωπικά μου αρέσει αυτό το iou που λένε οι αμερικάνοι... Αν έχετε το συγκεκριμένο επισόδειο σε dvd γυρίστε την γλώσσα στα ισπανικά στην συγκεκριμένη σκηνή που ποστάρω να ακούσετε τον ross(atron)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Καλα το star το έχει ξεσκίσει το θέμα με τα φιλαράκια.

10 χρόνια κράτησαν στην Αμέρικα, 10 χρόνια θα το κρατήσουν και εδώ με επαναλήψεις. Μέχρι και το ''Κωσταντίνου και Ελένης'' κοντεύει να περάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...