Προς το περιεχόμενο

Friends!


mixalis23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταραμένοι' date=' τσάμπα χαρήκαμε

 

http://www.imdb.com/news/wenn/2006-01-25/#3[/quote']

 

GAMWTO! Please, Hal, κάνε μια χάρη στους επόμενους που θα μπουν στη σελίδα αυτή και γράψε στην πρώτη φορά που δημοσίευσες ότι θα γίνει reunion ότι είναι ψέματα, γιατί εγώ σήμερα το διάβασα, και έχω 15 λεπτά που πανηγυρίζω, μέχρι που διάβασα και ότι τελικά είναι μούφα.

 

Αααχ...τζάμπα χάρηκα. Μου έγινε η καρδιά περ'βόλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη το Joey δεν τα πάει καθόλου καλά και μάλλον δεν θα υπάρξει άλλη σαιζόν (αν ολοκληρωθεί η 2η δηλαδή :P).

Αν επιχειρήσουν και άλλο spin-off, το μόνο που θα καταφέρουν είναι να γελιοποιήσουν εντελώς κάποιους πολύ επιτυχημένους χαρακτήρες και θα είναι κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι που ίσως απογοητεύσω κάποιους, όμως αν δείτε τα παιδιά που παίζουν στη σειρά δεν την έχουν ανάγκη πια μια και αρκετοί που αυτούς κάνουν εμφάνιση σε ταινίες με καλούς ρόλους. Κι εμένα μ' αρέσει η σειρά όμως δεν τρέφω φρούδες ελπίδες για το τι μπορεί να γυρίσουν πια. Μετά τον 10το κύκλο η σειρά ουσιαστικά έκλεισε (ίσως και πιο νωρίς αν σκεφτείς ότι τα επεισόδια του τελευταίου κύκλου ήταν κάπως χλιαρά).

 

Πάντως όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να βρει αρκετά απ' τα κλασσικά επεισόδια (τζαμπέ πάντα) στο limewire και στο μουλάρι. Καλή διασκέδαση! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει η σειρα να εχει περασει απο 10 κυκλους και να εχουν εξαντλησει σχεδον τα παντα ομως ενα reunion σε μορφη τηλεταινιας θα ηταν πολυ καλο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τα παιδιά που παίζουν στη σειρά δεν την έχουν ανάγκη πια μια και αρκετοί που αυτούς κάνουν εμφάνιση σε ταινίες με καλούς ρόλους...

Όπως; :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιο εχει ο dim_b

 

ο matthew perry εχει κανει λιγες ταινιες και δεν μπορει να βγαλει απο πανω του τον chandler σχεδον σε ολες..... η courtney cox επαιξε στο scream η lisa kudrow πολυ λιγες ταινιες και αυτη, και τωρα παει να κανει το μπαμ η Aniston που εχει γυρισει 3 ταινιες και εχει συμβολαια για αλλες 4

 

Εκεινη εχει προοπτικες.. για να δουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poies einai oi 3 kai oi 4 taineies tis aniston??

 

Derailed: Αυτό φαίνεται πολύ ενδιαφέρον καθώς η άνιστον εδώ, για πρώτη ίσως φορά μετά το good girl, αναλαμβάνει έναν βαρύ ρόλο, καθώς η ταινία περιγράφεται ως a dark, suspenseful, edge of your seat thriller. Η Τζενη εδώ παίζει την Lucinda, μια παντρεμένη businesswoman που έχει δεσμό με έναν παντρεμένο businessman, τον Clive Owen. H ιστορία αρχίζει όταν οι δύο τους εκβιάζονται από έναν κακοποιό και προσπαθούν οι δυο τους να σώσουν τις οικογένειές τους. Ο κακοποιός είναι ο Vincent Cassel.

 

Rumor has it.. Αυτό παίζεται τώρα στους κινηματογράφους. Χλιαρή αισθηματική κομεντί με την άνιστον να αναλαμβάνει να εξιχνιάσει το μυστήριο πίσω από τον άντρα που κοιμήθηκε με την μητέρα της και την γιαγιά της !

 

Friends with money Ένα 'δράμα' -αν και νομίζω οτι αυτή η λέξη χρησιμοποιείται συχνά λανθασμένα- για την ζωή 3 γυναικών, των συζύγων τους και της ανύπαντρης φιλενάδας. Η ζωή των ζευγαριών μέσα από τα μάτια των ίδιων των ζευγαριών.

 

The breakup Aυτή είναι η ταινία στην οποία υποτίθεται ότι η τζένη γνώρισε και αγάπησε τον vince vaughn. Ένα ζευγάρι, μετά τον χωρισμό τους, αρνείται να παραχωρήσει το σπίτι ο ένας στον άλλον, μέχρι που αποφασίζουν να κάνουν ψυχολογικό πόλεμο μεταξύ τους και όποιος αντέξει. Αλλά μήπως το κάνουν για να σώσουν τελικά την σχέση τους;

 

Diary Θρίλερ. Κάποιος κλέβει το ημερολόγιο μιας γυναίκας και το χρησιμοποιεί εναντίον της. Η γυναίκα είναι η τζένη. Αγνώστων λοιπών στοιχείων

 

The Senator's Wife Aγνώστων λοιπών στοιχείων

 

Wanted Αυτό θέλω πολύ να το δω, αν και προγραμματισμένο για το 2007. Μπάτσος, μετά από παγίδα βρίσκεται λανθασμένα στη φυλακή για διακίνηση ναρκωτικών και σχεδιάζει απόδραση με τον συγκρατούμενο. Και που κολλάει η τζένη; Αυτή είναι ο μπάτσος! Κάτσε, γίνεται καλύτερο. Συγκρατούμενος είναι η Meryl Streep !!!

 

Ποιος είπε οτι η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη.. Έυγε τζένη κορίτσι μου ! :)

 

Y.Γ. Εγώ θα έπαιρνα μπλουζάκι που λέει Team Aniston !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...