Προς το περιεχόμενο

Friends!


mixalis23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε βλέπω το λόγο για τα νέα επεισόδεια Friends,άλλωστε η σειρά έκλεισε πολύ καλά.Η νέα σειρά ακούγεται αρκετά ενδιαφέρουσα όμως!

 

εγω εχω δει μονο μεχρι και 5η σεζον και δεν ξερω πως εκλεισε,ωστοσο,πιστευω οτι δε θα εχει καμμια σχεση με τη φρεσκαδα των σεζον των friends....

 

ειναι και οι γκομενες 40αρες τωρα περιπου...βεβαια ποτε δεν ξερεις..

 

ισως,η σειρα με τους ανδρες μονο να εχει πιο φαση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημαίνει θα είναι και οι γκόμενες 40αρες εσύ τα friends

τα έβλεπες/βλέπεις για τις "γκομένες";

 

οχι,εγω τα εβλεπα για την ολη φαση,και τις ατακες και το παρειστικο κλιμα κτλ κτλ...

 

αλλα,μια τετοια σειρα,δεν μπορει να περιλαμβανει τοσο μεγαλους ηλικιακα ηθοποιους...σα να χανει τη φρεσκαδα της μου φαινεται....anyway...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα είναι 4 ωριαία επεισόδια, και όσο αναφορά τους 3 απο ότι κατάλαβα θα παίξουν σε ένα επεισόδιο του Joey

 

Όχι αυτό που λέει είναι ότι μιας και το Joey ήταν αποτυχία, θα φτιάξουν νέα σειρά με τους 3 ηθοποιούς. Προφανώς θα είναι καινούργιοι χαρακτήρες ( ; ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι αυτό που λέει είναι ότι μιας και το Joey ήταν αποτυχία, θα φτιάξουν νέα σειρά με τους 3 ηθοποιούς. Προφανώς θα είναι καινούργιοι χαρακτήρες ( ; ).

 

ίσως δεν το κατάλαβα σωστά...μακάρι αν και δεν νομίζω ότι θα λέει πολλά (Τα μπακούρια θα το πούν?) λολ

 

και δεν κολλάει και με το ότι ο τσάντλερ είναι παντρεμένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλυτερα νεα οτι πρεπει 4 νεα επεισοδια για να παρουμε την δοση μας αφου εχουμε δει απειρες φορες τα παλια επεισοδια και εχουμε μαθει ατακες απ'εξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ,χθες στο imdb έγραφε αυτό,σήμερα το πρόσεξα:

 

No Reunion For Friends

Producers of the hit show Friends have hit out at claims the six stars are set for a money-spinning reunion. According to reports, Jennifer Aniston, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, Lisa Kudrow and Courteney Cox met in secret before Christmas and each agreed a $5 million deal with NBC bosses in Los Angeles, to reprise their roles in four special one-hour episodes. But a Warner Bros spokesperson insists, "There is absolutely no truth to it. There is nothing planned of any kind."

:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...