Προς το περιεχόμενο

Friends!


mixalis23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι ενδιαφέρεστε να συμπληρώσετε τη συλλογή σας, τρέξτε στο play.com.

Από τις 25/10 όλες οι σαιζόν της σειράς θα πωλούνται προς 17 λίρες (περίπου 25 ευρώ) έκαστη, στις εκδόσεις τριών δίσκων.

 

Ελληνικούς υπότιτλους θα έχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως οχι και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν υποστηριζεται

η γλωσσα μας γιατι και πολλα αλλα καινουρια dvd δεν εχουν ελληνικους υποτιτλους

και ενταξει τα friends κατα την γνωμη μου ειναι πολυ καλυτερα να τα βλεπεις

με αγγλικους (η γνωμη μου αλλαξε μολις ειδα ενα επεισοδιο στα αγγλικα, πολυ περισσοτερο γελιο, η μεταφραση μερικες φορες αλλαζει ολο το νοημα) αλλα στις ταινιες ειναι απαραδεκτο... :( :roll: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρατε πως ο Mat Le Blanc έπαιζε στο Παντρεμένοι με παιδιά? Είχε εμφανιστεί σε αρκετά επισόδεια, και η όλη του συμπεριφορά θύμιζε πάρα πολύ στον Joey (ακόμα και το how you doin' έλεγε με τον ίδιο τρόπο! :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρατε πως ο Mat Le Blanc έπαιζε στο Παντρεμένοι με παιδιά? Είχε εμφανιστεί σε αρκετά επισόδεια, και η όλη του συμπεριφορά θύμιζε πάρα πολύ στον Joey (ακόμα και το how you doin' έλεγε με τον ίδιο τρόπο! :D )

 

Σε 3 επεισοδια επαιξε (τα εχω) και ενταξει καμμια σχεση με τον Joey στα Friends, καλος και τοτε αλλα στα Friends ειναι ΘΕΟΣ!!! :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βγήκε ο δέκατος κύκλος με ελληνικούς υπότιτλους... Νοίκιασα ένα δισκάκι εχθές και πιστεύω ότι έγινε καλή δουλειά από την audio visual...

 

Τ Ρ Ε Ξ Τ Ε ! ! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλατε σοβαρα!!!!! Αν και τα εχω δει τρεχω να τα ενοικιασω αλλη χαρη εχει η ποιοτητα dvd :D

(τι στο διαολο το topic το εχω υπο παρακολουθηση γιατι δεν μου ηρθε mail τεσπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

kalimera...kserei kaneis an i siskevasia pou proteinei o pseiras exeis ellinikoys ipotitlous?

an oxi pou mporw na vrw ta friends me ellinikoys ipotitloys?.....protimotero se simferousa timi...kanena site?...sto play.com den anaferei kati gia ellinikous ipotitlous

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν μπορείς να βρεις Ελληνικούς υπότιτλους σε κάποια Ευρωπαϊκή έκδοση. Σίγουρα δεν υπάρχουν σ'αυτές που κυκλοφορούν στην Αγγλία και τις Γαλλόφωνες χώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δεν ξέρω αν μπορείς να βρεις Ελληνικούς υπότιτλους σε κάποια Ευρωπαϊκή έκδοση. Σίγουρα δεν υπάρχουν σ'αυτές που κυκλοφορούν στην Αγγλία και τις Γαλλόφωνες χώρες.

 

Ta perissotera gallika friends exoun ellhnikous ypotitlous.

To idio isxyei kai gia ta germanika!

Ti ginetai me ta ellhnika DVD?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...