Προς το περιεχόμενο

Friends!


mixalis23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nαι έχει βγεί και ο 10 κύκλος.Το βρήκα στο 24 στην λαμία.

Στην Αγγλία κυκλοφορούν τα πρώτα 8 επεισόδια της 10ης σαιζόν.

Μήπως έχει αυτά τα DVD;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10os kyklos olokliros APOKLEIETAI dioti aploustata den exei paixtei stin TV. Opoios to leei profanws kanei lathos i den xerei ti leei.Epipleon to teleutaio episodeio den exei gyristei,ase pou tha gyristoun 3 kai meta tha dialexoun.Telos

 

Nai,ta prwta 8 vgikan Agglia,isws auta enooun

 

 

p.s. ANte kai argei i 20i Aprili gia neo episodeio...

p.s.2 ...kai re gamwto,molis syneiditopoiisa pws menoun alla3 episodeia!!!Meta terma,no more Friends...Re seis,mipws na tous legame na min stamatisoun?Nai to epipedo exei pesei teleutaia allaxerw gw,arxizoun na mou leipoun

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re seis,mipws na tous legame na min stamatisoun?Nai to epipedo exei pesei teleutaia allaxerw gw,arxizoun na mou leipoun

 

emena tha mou eftane mia fora kathe dio vdomades na mazevontai sto central perk kai na mh lene tipota apla na kathontai!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re seis' date='mipws na tous legame na min stamatisoun?Nai to epipedo exei pesei teleutaia allaxerw gw,arxizoun na mou leipoun

[/quote']

 

emena tha mou eftane mia fora kathe dio vdomades na mazevontai sto central perk kai na mh lene tipota apla na kathontai!!!

 

Πλάκα πλάκα να σου πω epote μια χαρά θα είναι ! :) Μπορεί να μας λείψουν αλλά έπρεπε κάποια στιγμή να τελειώσει . Δέκα χρόνια είναι πολλά για μια σειρά .

 

Τελικά , ισχύει η φήμη που κυκλοφορεί ότι θα γυριστεί ένα νέο σήριαλ με την πορεία του Joe ως ηθοποιός ; Δεν θυμάμαι που ακριβώς το είχα ακούσει πάντως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά , ισχύει η φήμη που κυκλοφορεί ότι θα γυριστεί ένα νέο σήριαλ με την πορεία του Joe ως ηθοποιός ; Δεν θυμάμαι που ακριβώς το είχα ακούσει πάντως .

http://www.imdb.com/title/tt0375355/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα δει και τους 9 κύκλους μαζεμένους πριν 7-8 μήνες.

Όταν τελειώσει ο 10ος κύκλος υπολογίζω να τα έχω ξαναδεί δεύτερη, και σχεδόν έχει συνηθίσει ο οργανισμός μου και ζητάει που και που μια σίγουρη δόση γέλιου.

 

Θυμάστε κάτι άλλο ανάλογο για μετά ρε παιδιά? (δεν με νοιάζουν οι υπότιτλοι)

Παλιά μου άρεσε ο Bill Cosby πχ αλλά δεν το βρίσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...