Προς το περιεχόμενο

Capital controls στις ελληνικές τραπεζες


kathytherion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε τι τα κρατάς για τον εαυτό σου.Πες τα!

 

Κανονικά θα έπρεπε να ζητήσω να μου γυρίσουν το λογαριασμό μου για να το πω αλλά καλώς. Πήγα στο paypal και έκανα αφαίρεση της κάρτας και μετά την ξανά έβαλα και τη πήρε και έγινε αγορά απο το ebay. Χρεωστική κάρτα Πειραιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κανονικά θα έπρεπε να ζητήσω να μου γυρίσουν το λογαριασμό μου για να το πω αλλά καλώς. Πήγα στο paypal και έκανα αφαίρεση της κάρτας και μετά την ξανά έβαλα και τη πήρε και έγινε αγορά απο το ebay. Χρεωστική κάρτα Πειραιώς.

τι εννοείς να γυρίσουν το λογαριασμό σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γεια σας.Η ερωτηση μου ειναι απλη,θελω να πουλησω πραγματα στο ebay.Ειναι δυνατον να μου βαλουν χρηματα σε λογαριασμο paypal και στη συνεχεια να τα σηκωσω απ την τραπεζα μου?Και αν οχι, υπαρχει τροπος για bypass?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά θα έπρεπε να ζητήσω να μου γυρίσουν το λογαριασμό μου για να το πω αλλά καλώς. Πήγα στο paypal και έκανα αφαίρεση της κάρτας και μετά την ξανά έβαλα και τη πήρε και έγινε αγορά απο το ebay. Χρεωστική κάρτα Πειραιώς.

δε στεκει ομως αυτο..την ιδια καρτα ειχες και πριν..τι αλλαξε?

 

btw εγω φορτωσα χθες balance απο το ενα paypal account στο αλλο, με χρεωστικη της eurobank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γεια σας.Η ερωτηση μου ειναι απλη,θελω να πουλησω πραγματα στο ebay.Ειναι δυνατον να μου βαλουν χρηματα σε λογαριασμο paypal και στη συνεχεια να τα σηκωσω απ την τραπεζα μου?Και αν οχι, υπαρχει τροπος για bypass?

Μπορείς αλλά επειδή τώρα το έχουν μπλοκάρει μέσω του site, πρέπει να τους πάρεις τηλέφωνο για να σου προσθέσουν το λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήγα να κάνω αγορά από ebay και αυτή την φορά αντί να μου πετάξει το γνωστό μήνυμα προχώρησε στην αγορά και με το που πάτησα την επιλογή confirm and play  μου πέταξε να  ξαναπεράσω τα στοιχεία της χρεωστικής  τα πέρασα αλλά μου ξαναπετάει να ξαναβάλω τα στοιχεία της χρεωστικής  " Πειραιώς debit"

 

Ξέρει κανείς τι γίνεται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφορά paypal balance σε τραπεζικό μου λογαριασμό μπορώ να κάνω κανονικά?

 

Από προσωπική εμπειρία η απάντηση είναι όχι.. οταν πας να κανεις link bank που απαιτείται θα παρεις το γνωστό μήνυμα "You cannot add bank at this time.."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...