Προς το περιεχόμενο

Capital controls στις ελληνικές τραπεζες


kathytherion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα το μεσημέρι πλήρωσα κανονικά τη συνδρομή μου σε cloud storage services ενώ μέχρι προχθές δεν μπορούσα. 

Επίσης εκανα κανονικά καινούριο campaing στο facebook.

Οταν λεω κανονικά εννοώ με χρεωστική της Πειραιώς. Μέχρι προχθές που προσπαθούσα, με paypal και την ιδια χρεωστικη δεν με αφηνε.

 

Τσεκάρετε αν έχει αλλάξει τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούω από τα κανάλια οτι η ευρώπη θα κάνει στάση πληρωμών προς την Ελλάδα για 2 μήνες, δηλαδή θα τελειώσουν τα φράγκα πάλι και μάλλον θα ξαναγίνουν capital controls.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...μόλις δοκίμασα τον τρόπο του absoluteye...τα έκανα όλα όπως λέει,και στο τέλος όταν συμπληρώνω τα στοιχεία μου μέσω του δεύτερου email μετά το rewiew and continue μου βγάζει το εξής μήνυμα.

The card you entered cannot be used for this payment. Please enter a different credit or debit card number.....

Τι άλλο μπορώ να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aliexpress τιποτα ακομα...Οποιος βρει κανενα παραθυρακι οπως ebay με paypal ας μας ενημερωσει...

 

To κολπακι υπαρχει, βρίσκεις αυτο που θελεις στέλνεις μνμ στον πωλητή και αν δέχεται παυπαλ τον πληρώνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...μόλις δοκίμασα τον τρόπο του absoluteye...τα έκανα όλα όπως λέει,και στο τέλος όταν συμπληρώνω τα στοιχεία μου μέσω του δεύτερου email μετά το rewiew and continue μου βγάζει το εξής μήνυμα.

The card you entered cannot be used for this payment. Please enter a different credit or debit card number.....

Τι άλλο μπορώ να κάνω?

Και έμενα το ίδιο με 2 διαφορετικές κάρτες η μια είναι στο κανονικό paypall acount. το έκανα αρκετές φόρες πάντα το ίδιο msg 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να επιστραφεί το 0.88€ από αποτυχημένη προσπάθεια κάνω cancel money request? 

Επεξ/σία από stratos_21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...