Προς το περιεχόμενο

Compact μηχανή με remote control


highpriest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για αυτό που λέει και ο τίτλος. Τα ζητούμενα είναι:

 

-Φωτογραφική μηχανή compact

-Τουλάχιστον 8 megapixel και πάνω

-Με σταθεροποιητή και autofocus

-Να δέχεται κάποιο αξεσουάρ που θα με επιτρέπει ασύρματα ή μέσω υπερύθρων ή με κάποιον άλλο τρόπο να πατάω για να βγάζει φωτογραφίες.

- Να έχει υποδοχή απο κάτω για να βιδώσει σε τρίποδο σε κάποιας άλλης μορφής σταθερό σημείο

 

Θα ήθελα να μην ξεφεύγει πολύ σε τιμή και να είναι όσο το δυνατόν πιο μαζεμένη σε διαστάσεις.

Παρακαλώ οι προτάσεις να είναι για μηχανές που μπορώ να βρω στην Ελληνική αγορά.

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια πρόχειρη ματιά δεν μπορώ να βρω αυτά τα μοντέλα σε κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα. Μπορείς να μου δώσεις κάποιο λινκ;

Επίσης, ποιο αξεσουάρ παίρνουν για να κάνουν την ενέργεια που ζητάω; Αν μπορούσα να έχω  λινκ και από αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Χρήστο.

Την έχω δει την SH1 αλλά δεν θα την προτιμήσω παρότι πολύ καλή, επειδή ξεφεύγει αρκετά από το budget μου. Θέλω κάτι αισθητά φθηνότερο. Δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η ανάλυση. Και με 8 megapixel κάνω δουλειά. Την θέλω για μια κατασκευή που θέλω να φτιάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τα μισα €

http://www.skroutz.gr/s/4693730/Samsung-WB35F.html

http://www.samsung.com/gr/consumer/cameras-and-camcorders/cameras/point-and-shoot-cameras/EC-WB35FZBPBE3

δες αν ελεγχετε απο smartphone και αυτη....σαμυ ειναι ολο και κατι θα εχει σαν εφαρμογη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεγχεται με προγραμμα της σαμ στο πλαιει στορ.κατεβαζεις το προγραμμα,μεσα απο το προγραμμα ψαχνει για σημβατες καμερες,βρισκει την μηχανη και συνδεεται,και εν συνεχεια μπορεις να πατησεις το κουμπι στο κντ σου και ναβγαλει φωτο η μηχανη.οσο ειναι συνδεδεμενα,βλεπεις οτι βλεπει η μηχανη.εχις επιλογ μετα το κλικ,να αποθηκευτει η φωτο στην μχανη ή στο κντ σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...