Προς το περιεχόμενο

iPhone 6s και iPhone 6s Plus με 3D Touch και προηγμένη κάμερα 12MP


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο το λες εσυ. Επετρεψε σε αλλους που δουλευουν ios με 1 GB ram να εχουν διαφορετικη αποψη. Στα πρωτα post παρεθεσαν και βιντεο.

Έλεος με τα βίντεο, έχω 3 iPhone σπίτι και 2 iPad. Το πρόβλημα είναι στο 4S με τα 512mb όχι με τα υπόλοιπα. Τα βίντεο δεν μου λένε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 677
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

860 το πηρα day two. Βεβαια πουλησα το note 4 οποτε η διαφορα ηταν κατω απ τη μιση τιμη με καποια extra που ειχα..

Θα μπορουσα βεβαια να το παρω κ απο εξω ως ναυτικος αλλα προσπαθω να αγοραζω απο ελλαδα συνηδειτα (ισως δεν εχω δικιο θα πειτε μερικοι αλλα αυτο ειναι μια αλλη μεγαλη συζητηση)... 

Καλα κανεις εφοσον μπορεις να αγοραζεις απο ελλαδα. Βεβαια ασχετα με τη σωστη επιλογη(για εμενα) που κανεις να αγοραζεις απο ελλαδα,  στο εξωτερικο μπορουσες να το βρεις αρκετα πιο οικονομικα?

Οπως πχ και το i phone ακουω οτι εξω σε καταστηματα πχ στη γερμανια ειναι πιο οικονομικο.

Έλεος με τα βίντεο, έχω 3 iPhone σπίτι και 2 iPad. Το πρόβλημα είναι στο 4S με τα 512mb όχι με τα υπόλοιπα. Τα βίντεο δεν μου λένε τίποτα.

Συμφωνω δεν συνανταω προβληματα -κολληματα κλπ  αλλα γιατι να πουν ψεματα τελικα?Εσενα πρεπει να στο κανουν δωρο το i phone 6s . Τετοτια στυριξη πρεπει να ανταμειβεται.. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλα κανεις εφοσον μπορεις να αγοραζεις απο ελλαδα. Βεβαια ασχετα με τη σωστη επιλογη(για εμενα) που κανεις να αγοραζεις απο ελλαδα,  στο εξωτερικο μπορουσες να το βρεις αρκετα πιο οικονομικα?

Οπως πχ και το i phone ακουω οτι εξω σε καταστηματα πχ στη γερμανια ειναι πιο οικονομικο.


Συμφωνω δεν συνανταω προβληματα -κολληματα κλπ  αλλα γιατι να πουν ψεματα τελικα?Εσενα πρεπει να στο κανουν δωρο το i phone 6s . Τετοτια στυριξη πρεπει να ανταμειβεται..  :-D

 

http://preis24.de/vodafone/samsung-galaxy-s6-edge/angaben-1/?tariff_id=1964&device_id=2075&step=2 Galaxy s6 Edge 32gb 1€ προκαταβολή, 39,99 τον μήνα με όλα απεριόριστα 1,5gb LTE και Music Subscription στο Deezer.

 

Edit: Δεν τα χρησιμοποιώ όλα εγώ, ο καθένας στην οικογένια έχει από κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://preis24.de/vodafone/samsung-galaxy-s6-edge/angaben-1/?tariff_id=1964&device_id=2075&step=2 Galaxy s6 Edge 32gb 1€ προκαταβολή, 39,99 τον μήνα με όλα απεριόριστα 1,5gb LTE και Music Subscription στο Deezer 

Sim free ενοουσα εγω αλλα οκ και αυτο ειναι ενα παραδειγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάποιοι κοιμούνται εδώ μέσα δεν εξηγείται αλλιώς...

 

Τα  iPhone 6s & iPhone 6s Plus έχουν 2GB RAM !

 

Ξυπνάτε!!!!!

 

 

This year, Apple’s new A9 processor is based on a newer process and it features unique tri-core architecture that’s 70% faster than the A8, with a 90% faster GPU. Beyond that, the iPhone 6s and iPhone 6s Plus will get 2GB of RAM, giving performance an even bigger boost.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κανεις εφοσον μπορεις να αγοραζεις απο ελλαδα. Βεβαια στο εξωτερικο μπορουσες να το βρεςι αρκετα πιο οικονομικα?

Οπως πχ και το i phone ακουω οτι εξω σε καταστηματα πχ στη γερμανια ειναι πιο οικονομικο.

 

Ναι εχεις ενα δικιο αλλα σε βαθος χρονου πιστευω..

 Οταν πρωτολανσαρεται μια συσκευη οι διαφορες με εξω δεν ειναι πολυ μεγαλες εκτος κ αν βρεις καμμια ευκαιρια εκτος ευρωπης..

πχ best buy στην αμερικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sim free ενοουσα εγω αλλα οκ και αυτο ειναι ενα παραδειγμα

589 δίχως συμβόλαιο http://www.amazon.de/dp/B00TX5PCX8/ref=asc_df_B00TX5PCX828720598?smid=A3N28XV7TJDBCK&tag=geizhals10-21&linkCode=df0&creative=22510&creativeASIN=B00TX5PCX8&childASIN=B00TX5PCX8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέγεθος 

Είπαμε ,μη λετε τέτοια !
Ενα καρο κόσμος ,εδω ,σε αυτό το ποστ ,ορκίζεται ότι το 1gb ram ,τα κάνει ολα .
Η apple δε θα παρει πίσω αυτό που έλεγε.
Σε λίγα πράγματα ήταν ανυποχώρητοι :
Μεγεθος οθόνης .
Μη υπαρξη stylus .
Μονο την ακρως απαραιτητη ram ,η οποια 1 gb ram ειναι υπεραρκετη .
Ξέχασα πόσο χλεύαζαν τα hardware πληκτρολόγια οι μουσιτσες που πρωτοτυπούν στα πάντα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάποιοι κοιμούνται εδώ μέσα δεν εξηγείται αλλιώς...

 

Τα  iPhone 6s & iPhone 6s Plus έχουν 2GB RAM !

 

Ξυπνάτε!!!!!

Απλα επειδη ακουμε διαφορετικα πραγματα περιμενουμε καποιο εμπιστο site ωστε να ειμαστε σιγουροι.......

Σε πιο site το ειδες εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα επειδη ακουμε διαφορετικα πραγματα περιμενουμε καποιο εμπιστο site ωστε να ειμαστε σιγουροι.......

Αν δεν το πει το iFixit δεν μπορούμε να υποστηρίξουμε τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μέγεθος 

Είπαμε ,μη λετε τέτοια !
Ενα καρο κόσμος ,εδω ,σε αυτό το ποστ ,ορκίζεται ότι το 1gb ram ,τα κάνει ολα .
Η apple δε θα παρει πίσω αυτό που έλεγε.
Σε λίγα πράγματα ήταν ανυποχώρητοι :
Μεγεθος οθόνης .
Μη υπαρξη stylus .
Μονο την ακρως απαραιτητη ram ,η οποια 1 gb ram ειναι υπεραρκετη .

 

Εσυ τωρα μπηκες να κραξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν τις κυκλοφορίες των iPhone κυκλοφορούσαν τα αντίστοιχα iPad.

Κάθε iPad "έδειχνε" την RAM του επόμενου iPhone

Από κάποια στιγμή τα πράματα γινόντουσαν έτσι:

 

iPad 2 => iPhone 4s = 512MB
iPad 3 => iPhone 5 / iPhone 5s = 1GB
iPad Air => iPhone 6 = 1GB

Άρα:

iPad Air 2 => iPhone 6s = 2GB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος με τα βίντεο, έχω 3 iPhone σπίτι και 2 iPad. Το πρόβλημα είναι στο 4S με τα 512mb όχι με τα υπόλοιπα. Τα βίντεο δεν μου λένε τίποτα.

 

Αν τα refresh που κανει το safari με τα ανοιχτα tabs δεν σου ειναι προβλημα, και δεν μιλαω για τα 512MB, τοτε δεν εχω να πω κατι παραπανω. Εκτος και αν δουλευεις λιγα tabs για να λες οτι δεν εχει προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...