Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκη ένωση και μετανάστευτικό κύμα


BlackDarkFlag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ανηκει ολη ελλαδα οπως και σε ολους τους ελληνες.

 

Στους λαθραιους δεν ανηκει τιποτα και αν θελουν να ερθουν, θα ερθουν μονο αν το αποφασισουμε εμεις και με τους ορους που θελουμε. Και εννοειται οχι πηδωντας φραχτες και με βαρκες...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σου ανηκει τουε μην πληρωνεις φορους τιποτα.. δικα σου ειναι γιατι σου ζητανε καθε χρονο να πληρωσεις νοικι(φορο) για το καθετι που φερει το ονομα σου. Οταν τα αγορασες δεν πληρωσες φορο; πληρωσες. Τωρα σου ξαναζητα για να μπορεις να μεινεις πχ σπιτι σου.

 

Καλα δεν ειναι; ειδικα για τις γιαγιαδες παππουδες που μερικοι τα χουν χτισει με τα ιδια τους τα χερια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εννοειται οχι πηδωντας φραχτες και με βαρκες...

 

Και φυσικά τα παραπάνω τα έκαναν γιατί άλλη δουλειά δεν είχαν και ήρθαν να κλέψουν τη χώρα που ανήκει στον crom251 και τους ομοϊδεάτες του. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τους λυπάμαι τους καημένους τους μετανάστες.Είναι άθλιες οι εγκαταστάσεις που μένουν,τόσα σπίτια έχουν κατασχεθεί για χρέη από τους Έλληνες,δεν μπορούμε να τα δώσουμε στους μετανάστες;Ακόμα να πληρώσουμε φόρο προσφυγικής αλληλεγγύης και να ρίξουμε βαριά πρόστιμα σε όσους εκφράζουν τη δυσαρέσκεια τους για τους πονεμένους αυτούς ανθρώπους.Καιρός να εφαρμοστεί το ρατσιστικό νομοσχέδια αλλιώς μη θέλουμε να λεγόμαστε κράτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ελληνας πολιτης εχω τα δικαιωματα και τις υποχρεωσεις που μου αναλογουν. Αυτα για τους φορους...

 

Το πρόβλημα τελικά δεν το έχουν οι μετανάστες, το έχουν οι δικοί μας ουγκανοι που δεν ξέρουν την θέση τους στην κοινωνία

Το προβλημα το εχουν οι ουγκανοι λαθρολαγνοι hasan...

 

Και φυσικά τα παραπάνω τα έκαναν γιατί άλλη δουλειά δεν είχαν και ήρθαν να κλέψουν τη χώρα που ανήκει στον crom251 και τους ομοϊδεάτες του. 

Χεστηκα γιατι τα εκαναν και ποιος ειναι ο απωτερος σκοπος τους.

 

Εφοσον μπηκαν λαθραια στην Ελλαδα το μονο ''δικαιωμα'' που εχουν ειναι να απελαθουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό σου δικαίωμα είναι ότι η γνώμη σου δεν αντιπροσωπευει γενικά τους ελληνες και δεν σου ανήκει τίποτα παραπάνω από το τσαρδακι σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό σου δικαίωμα είναι ότι η γνώμη σου δεν αντιπροσωπευει γενικά τους ελληνες και δεν σου ανήκει τίποτα παραπάνω από το τσαρδακι σου...

Δεν ειναι η γνωμη μου. Ειναι οι νομοι του κρατους. Αν δεν σου αρεσουν τραβα σε κανενα Πακισταν...

 

Και για να δουμε και την γνωμη των Ελληνων ας κανουμε ενα δημοψηφισμα (πραγματικο οχι σαν το αλλο...) να δουμε...

Μια χουφτα λαθρολαγνοι, φιλοσοφοι του καναπε εκαναν την χωρα σκουπιδαριο και χαβουζα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τους λυπάμαι τους καημένους τους μετανάστες.Είναι άθλιες οι εγκαταστάσεις που μένουν,τόσα σπίτια έχουν κατασχεθεί για χρέη από τους Έλληνες,δεν μπορούμε να τα δώσουμε στους μετανάστες;Ακόμα να πληρώσουμε φόρο προσφυγικής αλληλεγγύης και να ρίξουμε βαριά πρόστιμα σε όσους εκφράζουν τη δυσαρέσκεια τους για τους πονεμένους αυτούς ανθρώπους.Καιρός να εφαρμοστεί το ρατσιστικό νομοσχέδια αλλιώς μη θέλουμε να λεγόμαστε κράτος.

Ξεκίνα εσύ,βοήθησέ τους οικονομικά,βάλτους μέσα στο σπίτι σου.

Μπορεί να είναι καλά έτσι και να δώσεις το σωστό παράδειγμα και να ακολουθήσουν κι άλλοι.

Μου ανηκει ολη ελλαδα οπως και σε ολους τους ελληνες.

 

Στους λαθραιους δεν ανηκει τιποτα και αν θελουν να ερθουν, θα ερθουν μονο αν το αποφασισουμε εμεις και με τους ορους που θελουμε. Και εννοειται οχι πηδωντας φραχτες και με βαρκες...

+++++++++++++++++++++++++++++

Έτσι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα εσύ,βοήθησέ τους οικονομικά,βάλτους μέσα στο σπίτι σου.

Μπορεί να είναι καλά έτσι και να δώσεις το σωστό παράδειγμα και να ακολουθήσουν κι άλλοι.

2-thinlip-taken-on-baited-spinner.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...