Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε θα χει μαθει το skill ακομα, ο πατερ της φωτο ειναι μεγαλο λεβελ :Ρ

 

Όχι ρε, το skill το μαθαίνεις από lvl 1, στo tutorial της starting zone, στο κέντρο. Θέμα faction και class είναι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν με απασχολουσαν αυτα λεμε...

 

εδω επρεπε να καβαλαω συρματοπλεγματα κοτζαμ μαντραχαλος για τους θυρεους και τις σημαιες...αν ειναι δυνατον το φελεκι μου μεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας βάλω και μια ωραία φωτό με ρώσο στρατιωτικό ιερέα (μάλλον warlock level 85) 

 

russia-priest-with-big-machine-gun-300x2

 

αν δεν έχει αυτός πρόβλημα να πιάνει το κανόνι, γιατί να έχει ο geos; 

 

Δεν εχω προβλημα να υπηρετησω και να κρατησω οπλο. Απλα δεν θα το χρησιμοποιησω με σκοπο να τραυματισω θανασιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προβλημα να υπηρετησω και να κρατησω οπλο. Απλα δεν θα το χρησιμοποιησω με σκοπο να τραυματισω θανασιμα.

 

Καλά, αυτό έτσι κι αλλιώς χλωμό να γίνει...

 

Ε, τι να πω, άμα γίνει πόλεμος κατά τη διάρκεια της θητείας σου και σε στείλουν πρώτη γραμμή...βάρα στο γάμο του καραγκιόζη και ευχήσου να μην πετύχεις κανέναν στο άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προβλημα να υπηρετησω και να κρατησω οπλο. Απλα δεν θα το χρησιμοποιησω με σκοπο να τραυματισω θανασιμα.

Και για αυτό το ενδεχόμενο συζητάτε τόση ώρα;

Πήγαινε κανονικά αν δε σε πειράζει να βλέπεις τις σφαίρες μόνο στη σκοπιά, και στις βολές που θα κάνετε.

Τον όρκο πες τον ή προσποιήσου οτι τον λες, ή δήλωσε αλλόθρησκος ξερω γω. Δεν θα σε απασχολήσει ποτέ ξανά κατα τη διάρκεια της θητείας σου, μόνο μέχρι να ορκιστείς είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προβλημα να υπηρετησω και να κρατησω οπλο. Απλα δεν θα το χρησιμοποιησω με σκοπο να τραυματισω θανασιμα.

δεν πρόκειται να γίνει αυτό αν δε γίνει πόλεμος

 

ακόμα και αν σου ρίχνουν περαστικοί από το δρόμο δε πρόκειτα να πάρεις ΠΟΤΕ άδεια να τους ρίξεις πίσω 

 

άμα γίνει πόλεμος απλά όρμα και περίμενε να σε σκοτώσουν, αν δε θες να ορμήξεις περίμενε να σε σκοτώσει κάνα εποπι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτό έτσι κι αλλιώς χλωμό να γίνει...

 

Ε, τι να πω, άμα γίνει πόλεμος κατά τη διάρκεια της θητείας σου και σε στείλουν πρώτη γραμμή...βάρα στο γάμο του καραγκιόζη και ευχήσου να μην πετύχεις κανέναν στο άκυρο.

 

ελα τον εχω σου λεω

 

http://www.youtube.com/watch?v=x8HlQFQY0Ig

 

 

αν παρεις ρε geo οπλο με σκοπο να μην τραυματισεις καποιον θανασιμα τοτε εχεις καποιο προβλημα κατανοησης ως προς το σκοπο υπαρξης του οπλου σε αυτον τον πλανητη...

 

Μπορεις καλλιστα να φτιαχνεις πυροστια :) ξερεις τρια μαζι στηριγμενα , κρεμας ενα κατσαρολικο , απο κατω λιγο καρβουνακια...ΕΤΟΙΜΗ Η ΣΟΥΠΑ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προβλημα να υπηρετησω και να κρατησω οπλο. Απλα δεν θα το χρησιμοποιησω με σκοπο να τραυματισω θανασιμα.

Bασικα πες τους ειμαι Μάρτυρας του Ιεχωβά και μην πας.

Γιατι να χασεις 8 μηνες;

Ορθοδοξη εκκλησια και στρατος πανε μαζι.

Αμα σε βαζουν για αγήματα τι θα κάνεις;

Θα βλέπεις τον μουσάτο παπα να κηρύττει την "ψευτικη" θρησκεία του και θα σου την σπάει...

 

Επισης μπορεις να πας αοπλος αμα θελεις αμα υπηρετήσεις σονυ και καλά.

Πες δεν πιανω οπλο λογο θρησκειας ή δηλωσε οπλοφοβια για i4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έδω περιμένεις εσύ να γίνει διαχωρισμός εκκλησίας κράτους; :lol:

 

όλοι οι στρατοί πρέπει να έχουν ιερείς εκτός από τους κομμουνιστικούς 

 

μπορείς μήπως να μου απαντήσεις γιατί τα φαντάρια πάνε για άγημα στο ψωλόκρυο για να γιορτάσουν τη γιορτή του άγιου τάδε στην άνω τραχανοπλαγιά;  :rolleyes: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ξέρει κανένας ποιος ειναι ο λόγος που υπάρχουν στρατιωτικοί ιερείς στον ΕΣ; 

ειδικά τώρα που ειμαστε σε περιοδο ειρήνης;

healing, you noob...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι γνωστο οτι πολλα ΤΕΙ και στρατοπεδα υπαρχουν για να τα αρπαζουν οι τοπικοι φορεις τωρα που αρχιζουν να τα κλεινουν θα πεσει πολυ γελιο....

 

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=236388&catid=6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε , 20 μέρες παίρνει για ορκομοσία ? (Δεν ειναι στάνταρ) ε δεν νομίζω να χρειαστεί να τις πλύνεις , εκτός αν τις λερώσεις υπερβολικά

πάντως εμείς Λήμνο δεν τις πλέναμε, τις αφήναμε για μήνες έτσι και στα τέτοια μας. 
μεταξύ μας δεν βρόμαγε ο ένας του άλλου γιατι αυτή η μπόχα είχε γίνει ένα με όλους μας
κάναμε μπάνιο που και που αλλα κανονικό μπάνιο μόνο σε άδεια γιατι εξόδους δεν είχαμε
Σκέψου να είσαι καραβανάς και να κρατιέσαι να μη ξεράσεις κάθε φορά που ερχόσουν στα 2 μέτρα με φαντάρο
Φαντάρους δεν μας θέλανε? θα μας υποστούν ,  αυτή ηταν η ιδεολογία μας 

θυμάμαι την αντίδραση της μάνας μου οταν άνοιξε το σάκο με τα άπλυτα ααχχαχααχχαχαααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο KEN δεν νομιζω να πλυναμε παραλλαγες...ετσι και αλλιως δεν καναμε και πολλα για να τις λερωσουμε

 

Στην μοναδα ομως..οταν αρχιζαμε να βρωμαμε...παιρναμε τα ρουχαλακια μας μεσα σε τσαντες και οταν ημασταν εξοδουχοι τα πηγαιναμε σε επι πληρωμη πλυντηρια...μεσα σε 2-3 ωρες το πολυ ηταν ετοιμα και μυρωδατα...

 

 

ειχαμε και πλυντηρια στο στρατοπεδο αλλα ειτε υπολειτουργουσαν ειτε γινοταν της πουτανας και δεν επαιρνες σειρα..ειτε ηταν χαλασμενα

 

2-3 φορες το μηνα να τα πας εξω για πλυσιμο δεν ηταν τραγικο εξοδο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...