Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποσο μ'αρεσει να βλεπω την ελληνικη ανδρεια :)

 

ετσι και γινει κανα σκηνικο..βλεπω να τιγκαρουν τα νοσοκομεια μεχρι τα προαυλια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα γινει κανα σκηνικο και σκασουν χαρτια για επιστρατευση... προβλεπω

 

1. ολοι με καποια παθηση 

2.αεροδρομια υπερωριες..οπου φυγειφυγει

3.τιγκαρισμα υπογειων με ανθρωπους και κονσερβες

 

αντισταση = μηδεν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα γινει κανα σκηνικο και σκασουν χαρτια για επιστρατευση... προβλεπω

 

1. ολοι με καποια παθηση 

2.αεροδρομια υπερωριες..οπου φυγειφυγει

3.τιγκαρισμα υπογειων με ανθρωπους και κονσερβες

 

αντισταση = μηδεν :)

Θα πολεμήσουν τα κομμάντα του πληκτρολογίου... :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαφτιστήρι μου πήγε ΔΕΑ μηχανικού στα 17 αμέσως μετά το σχολείο

 

Έγινε 18 ενώ υπηρετούσε

 

Θυμασαι σειρα-εποχη; Και εμεις ειχαμε 18χρονα και ετρωγαν και το μεγαλυτερο τεντωμα, αλλα δεν θα ξεχασω τις φατσες καποιων παιδιων που αντι για λουτρακι τους ειπαν πατε κρητη...

Διαλέγεις εάν θέλεις να πας ΔΕΑ Μηχανικό/Πυροβολικό/Πεζικό κτλ ή σε βάζουν αυτοί στο σώμα ή όπλο που θέλουν;

 

Συνηθως πας στο οπλο που εισαι, αλλα αμα υπαρχουν κενα τα μπαλωνουν με υποχρεωτικες μεταταξεις. Και συνηθως αυτα ειναι στο πεζικο.

φωνακλάδες οι ΔΕΑ...

 

Δεν μπαινεις για υπνο αν δεν φωναζες, δεν ετρωγες αν δεν φωναζες, γενικα αν δεν φωναζες ειχες προβλημα.......Οποτε μαθαινες να φωναζεις και ξεμπερδευες. Εχω και εγω κατι τετοια βιντεακια, τα βλεπω τωρα και γελαω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν γινουν οι δοκιμασιες για δοκιμους  υπαρχει μια συγκεντρωτικη βαθμολογια οπου μετρανε και οι δοκιμασιες και τα τεστ και τα προσοντα. Πχ ο φοιτητης ΑΕΙ περνει τοσα μορια οσο ο πτυχιουχος τει. Τωρα που δεν υπαρχει ανταγωνισμος τους περνουν ολους αλλα πολλες φορες οι τελευταιοι πανε αλλου. Εγω ημουν μηχανικο, απο τους 40 που περασαμε για δοκιμοι οι 35 πηγαμε λουτρακοι ενω οι τελευταιοι 4-5 πηγαν Κρητη για μεταταξη πεζικο. Οποτε καλου κακου παρε τα χαρτια μαζι σου.

 

Για αυτό ρώτησα επειδή υπάρχουν οι βαθμολογίες και επειδή τα δήλωσα και στη διακοπή αναβολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο μ'αρεσει να βλεπω την ελληνικη ανδρεια :)

 

ετσι και γινει κανα σκηνικο..βλεπω να τιγκαρουν τα νοσοκομεια μεχρι τα προαυλια :)

 

Sorry που δεν θα παω να χασω 8 μηνες απο την ζωη μου :)

Κι αμα γινει κανα σκηνικο θα εχω εσενα το κομαντο πρωτη γραμμη με τα κολπα που εμαθες στο COD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που δεν θα παω να χασω 8 μηνες απο την ζωη μου :)

Κι αμα γινει κανα σκηνικο θα εχω εσενα το κομαντο πρωτη γραμμη με τα κολπα που εμαθες στο COD

 

ναι ξερω...στους 8 αυτους μηνες θα ειχες μεγαλουργησει !! μην το πιασουμε το θεμα αυτο με το χασιμο το μηνων...

 

αν εισαι γιωτας ειναι πρωτης ταξεως δικαιολογια :)

 

απο κει και περα δεν εχω παιξει cod ποτε μου και πιστευω εσυ θασαι χιλιομετρα μακρυα για να προστατεψω τον ποπο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα γινει κανα σκηνικο και σκασουν χαρτια για επιστρατευση... προβλεπω

 

1. ολοι με καποια παθηση 

2.αεροδρομια υπερωριες..οπου φυγειφυγει

3.τιγκαρισμα υπογειων με ανθρωπους και κονσερβες

 

αντισταση = μηδεν :)

Ειδαμε και αυτους που πηγαν οταν εγινε το σκηνικο με τα ιμια τα μισα στελεχη ειχαν κρυφτει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...