Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχει τριωροφο? !!!!

 

πρεπει να τη βρεις! :-D

κι εσύ μπορείς να φτιάξεις, τα διώροφα κρεβάτια είναι στη πραγματικότητα το ένα πάνω στο άλλο 

 

παίρνεις ένα από ένα διπλό και το βάζεις πάνω σε άλλο και το κάνεις τριπλό 

 

sky is the limit 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κι εσύ μπορείς να φτιάξεις, τα διώροφα κρεβάτια είναι στη πραγματικότητα το ένα πάνω στο άλλο 

 

παίρνεις ένα από ένα διπλό και το βάζεις πάνω σε άλλο και το κάνεις τριπλό 

 

sky is the limit 

 

 

 

ετσι ναι ρε. ελεγα by default. thresh για κατασκευασμενο λες ή by default?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ναι ρε. ελεγα by default. thresh για κατασκευασμενο λες ή by default?

o thresh νομίζω ότι μιλάει για το θάλαμο στον οποίο ήμουν κι εγώ (ήμασταν ίδια μονάδα ή μάλλον ταξιαρχία γιατί μονάδες ήμασταν διαφοτρικές , διαφορετική σειρά δε τον πρόλαβα)

 

εκεί τα κρεβάτια είναι κανονικά διπλά , απλά θα έφτιαξαν ένα τριπλό

 

κατά πάσα πιθανότητα κανείς δε θα νοιάστηκε εκεί μέσα :lol: άμα είχες καλό ΑΥΔΜ έβγαινε και σου έφερνε μπύρες 

 

αν και το πιο πιθανό είναι να είχαν κανέναν από αυτούς που κλειδωνόνταν μέσα, έλιωναν στον ύπνο και δεν ήθελαν να τους ενοχλήσει κανείς μέχρι το επόμενο πρωί 

(ούτε έφοδοι, ούτε τίποτα, μέχρι και πυρομαχικά άλλαζαν μεταξύ τους οι φαντάροι και όταν δε φυλούσαν τα κρατούσαν κάτω από τα κρεβάτια τους ή στους φοριαμούς) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποια μοναδα ησασταν? στο 1 ΤΥΛ?

 

κατι παιδια απο το θαλαμο μου πηγαν εκει διδυμοι με κατ εξαιρεση αλλα δεν εχω επαφη να δω πως τα περνανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο qsis Λόχο Στρατηγείου, εγώ 1ο ΤΥΛ...

ΛΣ , αλλά μην ξεχνάς και την φοβερή απόσπασή μου στη ΔΕΣΥ η οποία έγινε με φουλ χαρτιά κτλ από τη ταξιαρχία για να μη με χώνει ο λόχος σε δουλειές

(Γιατί συνέχιζαν να με χώνουν σε αγγαρείες και κουβαληματα και αρκετές φορές αργουσα να πάω στο πόστο, οπότε με ζήτησε ο ένας Μπάμπης από τον άλλο Μπάμπη.Δεν ασχολήθηκε καν με το δκτη του λόχου, ο οποίος απλά με φώναξε να μου το ανακοινώσει)

 

Στο τέλος λογοδοτουσα κυρίως στη διεύθυνση και έγραφα όλο το υπόλοιπο στρδο στα παπάκια μου, ειδικά τους καραβανάδες

 

Την είχα βρει και με ένα λοχαγό που είχα εκεί και όταν έλειπε ο διευθυντής, έπαιρνα άδεια να κάτσω στο παγκάκι έξω από το κψμ να πίνω τον καφέ μου με την ησυχία μου ρίχνοντας άκυρα σε όποιον πήγαινε να με χώσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε υπόχρεος για κατάταξη Στρατό Ξηράς με την 2013 Ε΄ ΕΣΣΟ (Σεπτέμβριος) δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 100/2013 την 02/09/2013 σε Κέντρο Εκπαιδεύσεως Τεθωρακισμένων (ΚΕΤΘ) (ΑΥΛΩΝΑ). Έχετε επιλεγεί Τεθωρακισμένα.

 

Αν και ακόμα σκέφτομαι να κινήσω διαδικασίες για αναβολή, κανείς άλλος κατά κει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είστε υπόχρεος για κατάταξη Στρατό Ξηράς με την 2013 Ε΄ ΕΣΣΟ (Σεπτέμβριος) δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 100/2013 την 02/09/2013 σε Κέντρο Εκπαιδεύσεως Τεθωρακισμένων (ΚΕΤΘ) (ΑΥΛΩΝΑ). Έχετε επιλεγεί Τεθωρακισμένα.

 

Αν και ακόμα σκέφτομαι να κινήσω διαδικασίες για αναβολή, κανείς άλλος κατά κει;

 

Ρε συ δεν σε κοβει οτι τα τεθωρακισμενα ειναι ολα στον Εβρο και στα νησια του Αιγαιου? Θα πηξεις στο παραμεθωριο.. Ασε που τα αρματα μαχης εχουν πολυ μανουρα και θα βγαινεις συχνα σε ασκησεις.. Αναβολα ΤΩΡΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λε ρε troll.

 

Εδω δεν ειμαστε φορουμ του Δωδεκαθεισμου για να λεμε τα παγανιστικα σχολια που θες να ακουσεις.. αντε μη πω τιποτε βαρυ για το Δια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ δεν σε κοβει οτι τα τεθωρακισμενα ειναι ολα στον Εβρο και στα νησια του Αιγαιου? Θα πηξεις στο παραμεθωριο.. Ασε που τα αρματα μαχης εχουν πολυ μανουρα και θα βγαινεις συχνα σε ασκησεις.. Αναβολα ΤΩΡΑ!

Ενας φιλος μου ειναι καστορια...(αλλα θα κλισει το στρατοπεδο απ'οτι μου ειπε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...