Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μαθετε να ριχνετε χειροβομβιδες, θα μαθετε να πυροβολειτε με G3, HK, MG3.. θα γινετε απο παιδακια της μαμας πολεμιστες.. θα μαθετε να δινετε για την Πατριδα μας! πρεπει να ειστε περηφανοι που πατε στρατο

Sure οτι πεις...Το βλεπω απο γνωστους μου πως (δεν)αλλαζουν μυαλα οπως λες μετα το στρατο αλλα τεσπα οτι πεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Ειστε αρνητικοι γιατι δεν αντεχετε την πειθαρχια και την αδρεναλινη στο αιμα.. δεν αντεχετε το κικ της τεστοστερονης στο σωμα σας.. δεν μπορειτε να συμβιβαστειτε με την μεταμορφωση σας τη στιγμη της αυτοθυσιας για την πατριδα σε υπερανθρωπο ον!!

 

Κι ομως.. οπως ειπε ενας σοφος.. Η πειθαρχια απελευθερωνει τον ανθρωπο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

άσε ρε το i7 (με HT) ψυχολογικό να εκφραστεί...

http://www.insomnia.gr/topic/465312-με-πηγαν-στο-τρελοκομείο-χωρίς-τη-θέληση-μου/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αει στο διαολο..ετσι εξηγειται...

Τοσα θεματα διαβασα και ειδα τι εγραφε..ειπα να εμεμβω αλλα λεω παλι μπανακι;; Κριμα ειναι.

Ευχαριστουμε για την πληροφορια

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειμαι ξαπλα με air condition ισως  να το σκεφτω :P

φανταρος ειπαμε να πας ,οχι να γινεις καραβανάς !!!! :P :P :P

 

o φιλος πιο πανω με την αδρεναλινη κλπ ,μου θυμιζει κατι ερωτησεις που εκανα επιτηδες για πειραγμα [αλλα με σοβαρο υφος] πχ:

-Κυριε επιλοχια κανονικα το αρτοποιειο δε πρεπει να χει μεγιστη προστασια;

-Γιατι το λες αυτο;

-{παιρνω υφος ράμπο} Μα αυτοο ειναι που θα χτυπησει πρωτα ο εχθρος , να μας αφησει νηστικους να εχουμε παραπλευρες απωλειες !!!!!

 

 

Σε μια αλλη φαση στη μοναδα,μας κανουνε περιηγηση σε κατι αποθηκες πανω σε κατι βουνα μιλαει μιλαει και στο τελος λεει: ποιος θελει να ρωτησει κατι;

Δε μιλαει κανεις πεταγομαι εγω αλλα σε φαση οτι «ειπα φωναχτα τη σκεψη μου» αντιαεροπορικη προστασια εχουν ή θα τα κανουν σουρωτηρι τα Φ-16

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα καλα φλουφληδες που το παιζετε αντιμιλιταριστες.. Για τραβατε ρωτηστε τους Κουρδους τι εχουν υποστει απο τον ισλαμικο φασισμο του Ερντογαν στην Τουρκια και εχουν παρει τα παιδια τους στη αγκαλιά οι Κουρδες μανες και με το αλλο χερι κρατανε το ΑΚ και ζουν πανω στα βουνα!! 

 

Καντε αστειακια.. καντε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μετανοιωσα που δεν πηγα ειδικες δυναμεις.. να βγαλω και σχολειο ανορθοδοξου πολεμου.. να μαθω τεχνικες μαχης με μαχαιρια.. να μαθω να φτιαχνω και παγιδες

και μετα χωρις παρεξηγηση ξυπνησες.πηγα ειδικες δυναμεις ΔΥΣΤΥΧΩΣ.η απογοητευση ηταν οχι απλα μεγαλη αλλα τραγικη.για καλη μου τυχη οτι δεν εκανα στις ειδικες δυναμεις τα εκανα οταν βγηκα απο αυτες.(αναρριχηση,καταδυσεις,αλεξιπτωτα) και ευτυχως για μενα τα εκανα με τον σωστο τροπο και οχι με το army way που ειναι εντελως απαραδεκτος.δεν το λεω μονο εγω.το ελεγε και ο εκπαιδευτης μου στα αλεξιπτωτα που ηταν στον στρατο.

ειδικα αν δεν εισαι μονιμος ξεχνας μαχαιρια ξεχνας ανορθοδοξο πολεμο και ολα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μετα χωρις παρεξηγηση ξυπνησες.πηγα ειδικες δυναμεις ΔΥΣΤΥΧΩΣ.η απογοητευση ηταν οχι απλα μεγαλη αλλα τραγικη.για καλη μου τυχη οτι δεν εκανα στις ειδικες δυναμεις τα εκανα οταν βγηκα απο αυτες.(αναρριχηση,καταδυσεις,αλεξιπτωτα) και ευτυχως για μενα τα εκανα με τον σωστο τροπο και οχι με το army way που ειναι εντελως απαραδεκτος.δεν το λεω μονο εγω.το ελεγε και ο εκπαιδευτης μου στα αλεξιπτωτα που ηταν στον στρατο.

ειδικα αν δεν εισαι μονιμος ξεχνας μαχαιρια ξεχνας ανορθοδοξο πολεμο και ολα αυτα.

μπορεις να μου πεις πως ξεπερασες την υψοφοβια? Θελω να τα κανω και γω αυτα που κανεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...