Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ντάξει μωρέ δεν θα πάω και άφραγκος...

Θα έχω μερικά χρήματα για αρχή...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

 

Ντάξει μωρέ δεν θα πάω άφραγκος...

Θα έχω μερικά χρήματα για αρχή..

 

Sent from my MT11i using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πως ειναι ο σημερινος στρατος;  ολο λεω να παω πριν τελειωσει η αναβολη μου, αλλά δεν το παιρνω αποφαση,  μονο που βλεπω εκεινες τις φατσες τους λοχιες αλλάζω δρομο αλλα πειτε μου εμπειριες πως περασατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα μην ξεχνάτε οτι αν το θελήσουν οι συνεταίροι οι ράδιο αρβύλες γίνονται πραγματικότητα στο τσακ μπαμ  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα θέλουν δίνουν ακόμα και εντολή λουκέτο στα στρατόπεδα και εφεδρεία στους στρατιωτικούς 
δικαιολογία? δεν ειναι ανάγκη να δώσουν , το είπαν κ έγινε , αλλιώς λεφτά γιοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από όσο θυμάμαι πάει 5-4-3 ανάλογα με το πόσο κέντρο ρίξεις 

 

το 6/21 που έγραψαν και στη καρτέλα μου σημαίνει ότι 6 στις 10 βολές πέτυχαν άνθρωπο και είχα σκορ 21 που σημαίνει μάλλον (δε νομίζω ότι βγαίνει και αλλιώς ) 3 4αρια και 3 3αρια , δεν πρέπει να είχα κάποια που πέτυχε κέντρο δηλαδή 

 

 

 

 

ειδα καρτελα οπλιτη στη στρατολογια στη θηβα που ημουν που εγραφε 7/5 :-D

 

επειδη τα παιδια γραφανε οτι να ναι στις καρτελες με τις βολες και τα μιλησα σε εναν απο αυτους τους φανταρους που εγραφαν τις καρτελες, το παιδι που εγραψε το 7/5 πρεπει να εκανε λαθος. κανονικα το σωστο πηγαινε 7/35

 

δεα συμφαιρει αν δικαιούσαι κατ εξαιρεση μετάθεση και πας κοντά στο σπίτι σου, γλιτώνεις το νοικι κτλ και έχεις μόνο τη χασούρα των 5 πρώτων μηνων

 

 

 

απο οτι διαβασα στο thiteia forum εαν εχεις κατ εξαιρεση για να πας ΥΕΑ υπογραφεις υπευθυνη δηλωση που απεμπολεις αυτο το δικαιωμα. οποτε κανενας με ειδικη μεταχειριση δε μπορει να παει ΥΕΑ (εαν ισχυει αυτο που εγραψαν)

 

Ναι εδώ και μια 5ετια το ακούω κι εγώ...

 

 

αν λογω τροικας ξεκινησουν και διωχνουν τους ΕΠΟΠ που δεν εχουν γινει μονιμοι δηλαδη δεν εχουν περασει 7 χρονια τοτε σιγουρα θα αυξηθει η θητεια. και ειναι καπου στα 5000 ατομα αυτοι νομιζω

 

μεχρι στιγμης 500 ατομα απο το υπουργειο αμυνας φευγουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...