Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα σε παει 1-1 απο οσο ξερω. ετσι ελεγαν τα παιδια οσο ημουν σαεπ στο ζορμπα

 

Λόχο Στρατηγείου θα είμαι τελικά μάλλον. 1-1 καλά είναι, μέχρι και 3 ή 4 -1 εγώ δεν το θερώ πολύ εμπλοκή, είναι το στάνταρ μου εδώ που είμαι τώρα...

 

Να ρωτήσω, επειδή δεν το έχω κάνει ποτέ (δεν είχα λόγο), αλλά αν τύχει ή έξοδος καμιά Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη που βγαίνουν 19.00 οι εξοδούχοι πόσο έυκολο είναι να ζητήσεις και ένα υπηρεσιακό από τις 15.00; Εντάξει, όχι αν έχει βραδυνή καμιά Τρίτη αλλά σε άλλη περίπτωση θα το δώσουν; Αλλιώς μέχρι να πάω σπίτι θα πρέπει να κοιμηθώ για να μπώ 6 το πρωί... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απευθείας απαλλαγή ξέρω οτι δε δίνουν. 

αν κάποιος πεθαίνει του δίνουν 

πχ να έχει 6 μηνες ζωής και να του πουν παρουσιάσου του χρόνου

φαντάζεσαι ? :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να ρωτήσω, επειδή δεν το έχω κάνει ποτέ (δεν είχα λόγο), αλλά αν τύχει ή έξοδος καμιά Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη που βγαίνουν 19.00 οι εξοδούχοι πόσο έυκολο είναι να ζητήσεις και ένα υπηρεσιακό από τις 15.00; Εντάξει, όχι αν έχει βραδυνή καμιά Τρίτη αλλά σε άλλη περίπτωση θα το δώσουν; Αλλιώς μέχρι να πάω σπίτι θα πρέπει να κοιμηθώ για να μπώ 6 το πρωί... :(

εξοδούχος (χωρίς υπηρεσία) με διανυκτεύρεση βγαίνεις πάντα από τις 14:00-15:00 τις καθημερινές στην Αθήνα αν δεν κάνω λάθος και 09:00 τις αργίες/ΣΚ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξοδούχος με διανυκτέρευση φεύγεις πάντα από τις 14:00-15:00 τις καθημερινές στην Αθήνα αν δεν κάνω λάθος και 09:00 τις αργίες...

 

Wtf, .@μησε! Έεερχομαι...! (Εκτός αν αλλάζει από στρατόπεδο σε στρατόπεδο, αν ισχύει είναι μέγιστη φάση...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην Πάτρα πριν απολυθώ τους πήγε την έξοδο που ηταν στάνταρ 3:30 καθημερινές - > 6-7 το απόγευμα (για να κάνουν καθαριότητες απότι μου είπαν λολ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι πρωινές ώρες τι έκαναν?

καθαριότητες/εργασείες 

απο την ώρα που άλλαξε διοίκηση μετανοήσαν μέχρι και τα βύσματα που ηρθαν Πάτρα

χαοχαοχαοχαοχα

 

οταν είχα πάει εγώ μετά απο τόσους μηνες Λήμνο ένιωσα οτι δεν υπήρχε αυτή η ζωάρα η τρελή

ευτυχώς πρόλαβα και απολύθηκα χαοχαοχαοχαχαχααχ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 φορές την μέρα έκαναν καθαριότητες?

ναι . καθαριότητες , ξεχορτάριασμα , κλάδεμα , βάψιμο , οτι θες

ακόμα και οταν δεν χρειαζόταν

έπρεπε να μείνουν μέσα

εδώ τους έβαλε extra υπηρεσίες γιατι το 1-1 ήταν υπερβολικό (φύγανε εκπαιδευόμενοι μετά απο μια εβδομάδα και τους πήγε 4-5 μέσα 1 έξω γιατι θα τους πήγαινε 2-1 με τα δεδομένα πριν φύγουν λολ) 

γενικά είμαι χαρούμενος που το θέμα στρατός έφυγε και ησύχασα  :lol:  :lol: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξοδούχος (χωρίς υπηρεσία) με διανυκτεύρεση βγαίνεις πάντα από τις 14:00-15:00 τις καθημερινές στην Αθήνα αν δεν κάνω λάθος και 09:00 τις αργίες/ΣΚ...

 

 

 

εγκυροοοοοοοοοο B)\

 

 

βασικα αν δεν εχεις υπηρεσια το ΣΚ απλα ερχεσαι δευτερα. αλλα με 1-1 αμα σε πηγαινει θα εχεις ενα σαββατο ή μια κυριακη μεσα. δηλαδη βγαινεις παρασκευη στις 2-3 και ξαναμπαινεις κυριακη στις 9

 

γενικα παντως ζωαρα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...