Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδη δασκαλος γινεσαι;;

Ναι.Δεν ισχύει πουθενά πια το Ι,εκτός των ενόπλων δυνάμεων και των σωμάτων ασφαλείας.

Όλοι οι άλλοι απλά,όπως είπα,δεν έχουν πρόσβαση στο χαρτί.Έχεις ένα άλλο δικαιολογητικό ότι εκπλήρωσες τις υποχρεώσεις σου προς το κράτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος παντος με πράσσινο μπερε κιολας για να τσιμπησει αδεια εκανε δωρο κατι σημαίες στο στρατοπαιδο (φυσικα δεν του ηρθε ετσι , καποιος του τις ζητησε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους δασκάλους/καθηγητές ήταν να το καταργήσουν πέρσι λόγο φυλετικών διακρίσεων.

δεν ξέρω αν έχασα επεισόδια αλλα δεν έχω ακούσει σίγουρα τι έχει γίνει με αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους δασκάλους/καθηγητές ήταν να το καταργήσουν πέρσι λόγο φυλετικών διακρίσεων.

δεν ξέρω αν έχασα επεισόδια αλλα δεν έχω ακούσει σίγουρα τι έχει γίνει με αυτό

 

Ποιο να καταργήσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ήξερα ότι το είχαν καταργήσει αυτό με το Ι5 και το δημοσίο. Πάντως πολλοί όπως ο φίλος μου που προανέφερα το σκέφτονται.

 

Για το σώματα ασφαλείας εχω την εντύπωση ούτε ότι με Ι3 ένοπλο μπαίνεις, αλλά έτσι και αλλιώς σε όλες τις περιπτώσεις θεωρητικά παιρνάς ιατρικές εξετάσεις. Το κουλό θα είναι να έχεις βγει διαλυμμένος από τις στρατιωτικές υπηρεσίες και μετά να εμφανιστείς ράμπο για το δημόσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχοτεχνικα ειναι χαζομαρες του τυπου ζωγραφησε μια γυναικα κτλ, ενας με νορμαλ iq δεν εχει θεμα.
Τα αθληματα ειναι αστεια και τα ορια χαλαρα, επαναλαμβανεις μεχρι να περασεις. Και εκει μονο ενας μεγαλος μπουχεσας θα εχει προβλημα. Σε εμας δεν ειχε μεγαλη ζητηση οποτε δεν ηθελαν να κοψουν ατομα, τωρα αν σημερα εχει ζητηση λογικο ειναι να ψαξουν αφορμες να κοψουν περισσοτερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...