Προς το περιεχόμενο

Canon επιστροφη;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια , επειδη βιαζομουν ανοιξα καινουργιο θεμα για δεν ρωτησα στο μικρες αποριες.

Εχω μια canon eos 1100d και δεν ανοιγει παντα (;!) Οταν βαζω την καρτα μου λεει err 70 και δεν ανοιγει, αλλες φορες ανοιγει και μου λεει αδυνατη η προσβαση στην καρτα ,αλλες φορες δεν κανει τιποτα και αλλες φορες ανοιγει , ο φακος εστιαζει αλλα δεν αναβει η οθονη.

Την εχω δυο χρονια παρα μια βδομαδα. Εχω αποδειξη αγορας απο το eshop αλλα απο οτι καταλαβα δινει μονο ενα χρονο εγγυηση.

Και εχω λοιπον την απορια. Παιρνω τηλ στο eshop και ο θεος βοηθος; Παιρνω στην Canon greece; Παιρνω την intersys; Τι κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και δεν την εχω εδω αυτη τη στιγμη χωρις καρτα το εχω δοκιμασει και δουλευει κανονικα. Δεν φταει ομως η καρτα κατα 90% γιατι μου το εκανε και με αλλες καρτες. Το προβλημα ειναι οτι την πουλησα και ηταν μια χαρα (νομιζω) οταν την εδωσα αλλα επειδη δεν ξερω σιγουρα φταιω εγω.


Φωτογραφία μπορεις να βγάλεις ; βγαλε την μπαταρία εκτος και την καρτα μνημης βαλε μονό την μπαταρια και ξανά δοκίμασε

Επεξ/σία από vaggelouras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγάλει σε πολλούς τέτοιο πρόβλημα , πιθανόν να εχει κάποιο πρόβλημα ο controller η το κλείστρο σου εάν δεν βγάζει και φωτογραφίες . Ας δοκιμάσει με μια επώνυμη κάρτα μνημης αφού θα την εχει κανει format απο πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγάλει σε πολλούς τέτοιο πρόβλημα , πιθανόν να εχει κάποιο πρόβλημα ο controller η το κλείστρο σου εάν δεν βγάζει και φωτογραφίες . Ας δοκιμάσει με μια επώνυμη κάρτα μνημης αφού θα την εχει κανει format απο πριν

Την πρωτη φορα που του το εκανε του ειπα να μου στειλει την καρτα να το φτιαξω. Μου την εστειλε και της εκανα format απο τον υπολογιστη ( το φορματ που κραταει πολυ ωρα οχι το αλλο των 10 δεπτερολεπτων) , του την εστειλα πισω και εκανε φορματ και πανω στην καμερα και ειχε καιρο να παρουσιασει προβλημα . Τωρα παλι τα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...