Προς το περιεχόμενο

Ανοιγμα λεσχης GAMER


NEKROMA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προς το παρόν άνοιξα στο fb μια "Λέσχη" έχουνε γεινει μερικά άτομα οποίος θέλει ας μπει να πει την γνώμη του 

Επεξ/σία από NEKROMA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν ιδέα, με τα σελερόνια φτιάχνεις ωραία κατάσταση : Τους κάνεις όλους μέλη στο insomnia και στήνετε απίστευτες τρολλοκαταστάσεις...Καλό;

Πέρα από την πλάκα, αν είχα χώρο ή έστω εγώ και 5 κολλητοί χρήμα να νοικιάσουμε για πάρτη μας ένα χώρο, θα έβαζα καμία κατασκευή με arduino και roms pacman και άλλα παλιά παιχνίδια, να παίζουμε, να πίνουμε τους καφέδες και να τα λέμε.Έτσι απλά, ξέχνα τα σούπερ γουάου γαμοπαίχνιδα, η όλη φάση είναι η παρέα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ιδέα, με τα σελερόνια φτιάχνεις ωραία κατάσταση : Τους κάνεις όλους μέλη στο insomnia και στήνετε απίστευτες τρολλοκαταστάσεις...Καλό;

Πέρα από την πλάκα, αν είχα χώρο ή έστω εγώ και 5 κολλητοί χρήμα να νοικιάσουμε για πάρτη μας ένα χώρο, θα έβαζα καμία κατασκευή με arduino και roms pacman και άλλα παλιά παιχνίδια, να παίζουμε, να πίνουμε τους καφέδες και να τα λέμε.Έτσι απλά, ξέχνα τα σούπερ γουάου γαμοπαίχνιδα, η όλη φάση είναι η παρέα.

Αν κάποιος είναι 15-23 μάλλον έτσι είναι. Μετά μάλλον πρέπει να βρει γκομενάκι γιατί το άργησε αρκετά!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε φρουτάκια στα pc και αγοράσε καμία επιτραπέζια ρουλέτα να παίζετε μεταξύ γνωστών. Τοτε θα υπάρχει λόγος να έρθει κάποιος και εσύ θα βγάζεις κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαθαι ωρθωγραφηα

μου ζαλησατε τα σικοτια με την ωρθογραφια 

Βάλε φρουτάκια στα pc και αγοράσε καμία επιτραπέζια ρουλέτα να παίζετε μεταξύ γνωστών. Τοτε θα υπάρχει λόγος να έρθει κάποιος και εσύ θα βγάζεις κάτι.

ειπαμε τα celeronia θα τα πουλησω λεσχη δεν θα γεινει γιατι κατι ...εδω μεσα μου ζαλισαν το σικοτι

θα τα βαλο αγγελιες τα ρημαδια η θα τα καψω στο overclocking 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλα τους celeron αγορασε 2-3 μεταχειρισμενα ps3 με τετράγωνες crt τηλεορασεις και εισαι κομπλε. κοστος περι 300 ευρω,τις τηλεορασεις πιθανον να στις χαρισουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τα βαλο αγγελιες τα ρημαδια η θα τα καψω στο overclocking

Θέλω να δω πως θα κάνεις overclocking σε συστήματα που δεν το υποστηρίζουν εκτός από τους Κ επεξεργαστές, αλλά εσύ ξέρεις... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...