Προς το περιεχόμενο

Ανοιγμα λεσχης GAMER


NEKROMA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρόβλημα δεν είναι τόσο στους επεξεργαστές όσο στην ιδέα και την πρακτική εφαρμογή της...

Καλά εννοείται αυτό... Απλα ξέρεις, επισήμανα μια τόσο δα μικρή λεπτομέρεια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαβασα ολο το θρεντ εν τω μεταξυ, μερικα ποστς εχουν τρελο γελιο :lol:

 

 

Nα βάλεις αντικλεπτικά στα σέλερον όπως στα ρουχάδικα γιατί είναι περιζήτητα. Στα έξοδα του μήνα που θα αναρτήσεις να συμπεριλάβεις και εταιρεία συναγερμού.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πρόβλημα δεν είναι τόσο στους επεξεργαστές όσο στην ιδέα και την πρακτική εφαρμογή της...

οι cpu ειναι το λιγοτερο ουτος η αλλος δεν ειχα εξαρχης σκεφτει την λεσχη ,τα celeronia δεν κανουν για δυσκολες δουλειες,τα προβληματα ειναι νομικα και αφου παιζει να βρουμε και μπελα οπως προτιναν ο καθενας στο καναπε του και στα στεκια και στα νετ καφε του με τα 15χρονα να ουρλιαζουν και γινετε χαλασμος ,θα ανοιξω κενουργιο θρεντ ζητητε δανικο καλο motherboard 1155 για να καψω στο overclocking τα celeronia , κερναω καφε την τεταρτη οσους ριξαν χολη με ιρις να μιραζι προκτοσιναλαρμ 

στειλτε για να κανονισουμε 

Επεξ/σία από NEKROMA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ θα βάλει συναγερμούς στα σέλερον, στους κώλους θα κολλήσουμε?

τις celerones το ξαναλαεω δεν τους ειχα παρει με σκοπο το games απλα αυτα τα pc εχω στην πορεια σιγουρα κατι θα αλαζε οπως μεταχειρισμενα ι5 που κουμπονουν κατευθειαν στα 1155socket ,αλλα ακομη και οι celeron με καποια καρτα γραφικον της προκοπης απλα παιχνιδια τα τρεχουν χαλαρα

Επεξ/σία από NEKROMA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε δεν με ενδιαφερουν τα φραγκα ουτε εχω ουτε τα χρειαζομε δουλευω 12+χρονια χορις σταματιμα και απο μικρος η ασχολια μου τον ελευθερο χρονο ειναι τα pc/games/και κατασκευες pc/game

Δεν καταλαβες. Εννοω οτι αν βγαζεις χρηματα απο το παραπανω χωρις να τα δηλωσεις θα εχεις θεμα με εφορια κλπ :)

 

Το τι θα κανεις τα χρηματα σου ή τι club θες να ανοιξεις φυσικα ειναι δικαιωμα σου.

 

Δεν ανοιγες καλυτερα ενα Site για τους gamers λεω εγω ?  :rolleyes:  :rolleyes:

 

Παντως αν οντως το ανοιξεις περιμενουμε Invites  :mrgreen:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε οαεε ουτε ταμειακή χρειαζεται. Όλα ρεφενε θα είναι. Αυτό που πρέπει να προσέξετε όμως είναι πόσοι και ποιοι θα είστε. Ο αριθμός και η φερεγγυότητα της παρέας θα καθορίσει αν θα πετύχει το εγχείρημα. Πάντως αν βρείτε μεγαλο χώρο και βαλετε TV για μπάλες, κάνα πιγκ πογκ κάνα playstation και αν ταιριάζουν τα χνωτα σας θα περάσετε ωραία. Γνώμη μου θες; μην το τολμησεις. Είναι δύσκολο να βρεις άγνωστους με λεφτα και χωρις υποχρεωσεις και να ταιριαξεις με αυτους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...