Προς το περιεχόμενο

Ανοιγμα λεσχης GAMER


NEKROMA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου δεν στο λέμε γιατί έχουμε κάτι να χάσουμε ή από ζήλια ή από κακία, απλά μην το κάνεις αυτό που σκέφτεσαι! Δεν έχει νόημα και δεν έχει έσοδα, μόνο έξοδα! Εκτός αν δε σε νοιάζει και το βλέπεις σαν χόμπι που μόνο δίνεις και δεν παίρνεις, αλλά δεν νομίζω! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν ξέρω τι είναι και τι κανει ενας youtuber

Καταρχάς ο youtuber πληρώνεται απευθείας από το YouTube (εάν είναι επιτυχημένος και με βάση επισκεψιμότητας)

Από κει και πέρα, δε χρειάζεται να έχει κάποια άδεια ούτε να νοικιάζει χώρο. Τώρα για το αν φορολογούνται και σε ποια κλίμακα είναι... Δεν γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς ο youtuber πληρώνεται απευθείας από το YouTube (εάν είναι επιτυχημένος και με βάση επισκεψιμότητας)

Από κει και πέρα, δε χρειάζεται να έχει κάποια άδεια ούτε να νοικιάζει χώρο. Τώρα για το αν φορολογούνται και σε ποια κλίμακα είναι... Δεν γνωρίζω.

Έχω την εντύπωση ότι τα λεφτά που βγάζεις από τη google από ένα ποσό και πάνω (πρέπει να) φορολογούνται. Αλλά όντως αυτό δεν έχει να κάνει με το θέμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχουνε μεινει 5-6 pc τα ειχα παρει για να ανοιξω phone center στα πατησια αλλα τελικα δεν το ανοιξα,και λεω να νοικιασω ενα χωρο να βαλο τα pc μεσα ,δεν ξερω βεβαια με τα εξοδα αν θα μπορω να ανταπεξελθω,η ιδεα ειναι καλη? 

 

Ειναι σαν να λες , εχω ενα 500αρικο στην ακρη, να ανοιξω μαγαζι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλαιό ΤΕΒΕ, κάνεις έναρξη επαγγέλματος εκεί. Υπηρεσίες και δουλεύεις μπλοκάκι.

Ναι ρε το ξερω και πολυ καλα μαλιστα τοσα χρονια εκει ειμαι απλα απορησα που δεν το ηξερε ο ts.

 

Μια διορθωση μονο.........δεν ειναι μονο υπηρεσιες και δουλευεις μπλοκακι αλλα και πολλα περισσοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μας πεις άλλη μια αν θα είναι ίντερνετ καφέ ή Λέσχη για gamers; Γιατί στη 4774285 φορά μπερδεύτηκα λίγο.

ΤS εντελώς φιλικά, έκανες μια ερώτηση σου απάντησαν όλοι να μην το κάνεις γιατί δεν είναι προς το συμφέρον σου. ΌΜΩΣ εσύ εκεί συνεχίζεις να δίνεις ρέστα με αντιεπιχειρήματα.

Ξες κάτι; Κάντο! Δικά σου είναι βάλ τους φωτιά και καψτα.

Κάψε και τα πισι.

Κάψε και τα λεφτά.

Κάψε και τις πλαστικές καρέκλες.

Καψε και το μαγαζι και τις κατσαρίδες μέσα.

Κάψτα όλα και βαρα παλαμάκια εξω. Ωπα ωπα και ξαναμανα ωπα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μας πεις άλλη μια αν θα είναι ίντερνετ καφέ ή Λέσχη για gamers; Γιατί στη 4774285 φορά μπερδεύτηκα λίγο.

ΤS εντελώς φιλικά, έκανες μια ερώτηση σου απάντησαν όλοι να μην το κάνεις γιατί δεν είναι προς το συμφέρον σου. ΌΜΩΣ εσύ εκεί συνεχίζεις να δίνεις ρέστα με αντιεπιχειρήματα.

Ξες κάτι; Κάντο! Δικά σου είναι βάλ τους φωτιά και καψτα.

Κάψε και τα πισι.

Κάψε και τα λεφτά.

Κάψε και τις πλαστικές καρέκλες.

Καψε και το μαγαζι και τις κατσαρίδες μέσα.

Κάψτα όλα και βαρα παλαμάκια εξω. Ωπα ωπα και ξαναμανα ωπα!

ποιος τς? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...