Προς το περιεχόμενο

Ανοιγμα λεσχης GAMER


NEKROMA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να δω πως θα κάνεις overclocking σε συστήματα που δεν το υποστηρίζουν εκτός από τους Κ επεξεργαστές, αλλά εσύ ξέρεις... :rolleyes:

αρα ουτε oveclocking

Σκεφτείτε πως αν δεν χρησιμοποιουσε τόνους και κεφαλαίο στην αρχή της πρότασης θα μπορούσε να είναι mod.

 

ένταξη παίδες μην το κουράζουμε άλλο ,μου τα κάνατε τσουρέκια με την ορθογραφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε τα celeronia θα τα πουλησω

 

Ποσο υπολογιζεις να πουλησεις τετοια θηρια?

Φανταζομαι οτι συνοδευονται απο μνημη DDR 256ΜΒ με αριστους χρονισμους φυσικα, καρτα καμια NVidia GeForce 2 MX400 η oποια παιζει ικανοποιητικα το Half Life 2 (το ξαναπαιζω αυτο το καιρο), cd-rom drive και οβαλ οθονες CRT 17 ιντσων? 

Σκεφτείτε πως αν δεν χρησιμοποιουσε τόνους και κεφαλαίο στην αρχή της πρότασης θα μπορούσε να είναι mod.

 

Super mod, πιο συγκεκριμενα :mrgreen:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο υπολογιζεις να πουλησεις τετοια θηρια?

Φανταζομαι οτι συνοδευονται απο μνημη DDR 256ΜΒ με αριστους χρονισμους φυσικα, καρτα καμια NVidia GeForce 2 MX400 η oποια παιζει ικανοποιητικα το Half Life 2 (το ξαναπαιζω αυτο το καιρο), cd-rom drive και οβαλ οθονες CRT 17 ιντσων? 

 

Super mod, πιο συγκεκριμενα :mrgreen:

 

10 φόρες το εφραψα πιο κάτω scocket 1155 και 1150 με onboard γραφικά 4giga ram το καθενα

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/fullpc/486493-small-pc/ σε αυτό έχω βάλει μια παλιά κάρτα γραφικών που είχα  τα pc έχω φτιάξει εγώ και είναι πλήρως αναβαθμίσιμα ,οχι fixed DELL η κάποια άλλα που για να αλλάξεις τροφοδοτικό η board/gpu Κτλπ και είναι μπλέξιμο όταν βγάζουν προβλήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...