Προς το περιεχόμενο

Ανοιγμα λεσχης GAMER


NEKROMA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εχουνε μεινει 5-6 pc τα ειχα παρει για να ανοιξω phone center στα πατησια αλλα τελικα δεν το ανοιξα,και λεω να νοικιασω ενα χωρο να βαλο τα pc μεσα ,δεν ξερω βεβαια με τα εξοδα αν θα μπορω να ανταπεξελθω,η ιδεα ειναι καλη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα pc ειναι cellerones σχετικα αδυναμα ,δεν λεω για ιντερνετ καφε , κατι σαν λεσχη να μαζευετε οποιος θελει με το pc του και να πεφτει λιοσιμο,να ειναι καποια μελη μεσα γραμμενα δωρεαν , αυτο που με προβληματιζει ειναι το ρευμα , και λογο εργασιας δεν ξερο αν θα μπορο να το εχω καθε μερα ανοικτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι κακη ιδεα αμα βρεις ατομα.Τσονταρουν και ολοι απο λιγο για το ενοικιο η βαζει καποιος κανα δικο του παρατημενο χωρο και ειστε κομπλε.Να τυπωσετε και μπλουζακια του crew.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει τύχει να δω κάπου λέσχη για gamers  :P

Τα pc θα την παλέψουν με τα games?

Εφόσον πρόκειται για λέσχη πάντως, τα έξοδα μπορούν να βγουν μέσω μιας συμβολικής συνδρομής, ίσα για τα έξοδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεω για ιντερνετ καφε , κατι σαν λεσχη να μαζευετε οποιος θελει με το pc του και να πεφτει λιοσιμο,να ειναι καποια μελη μεσα γραμμενα δωρεαν , αυτο που με προβληματιζει ειναι το ρευμα , και λογο εργασιας δεν ξερο αν θα μπορο να το εχω καθε μερα ανοικτο 

 

Εμενα με προβληματιζει οτι απο τις 6 λεξεις με "ω" επιασες μονο τις 2 :mrgreen:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην περιοχη μου παντως λεσχη gamers δεν υπαρχει, ναι τα pc ειναι για ελαφρια παιχνιδια,θα μπωρει να φερει το λαπτοπ η το case του για λιοσιμο,λογικα η συνδρομη θα ειναι χαμηλη εως ελαχιστη,αναλογος τα εξοδα ρευματος/ενικιου/ιντερνετ παροχεα,η λεσχη θα ειναι καθαρα για λιοσιμο και οχι για oικονομα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες λεσχη για gamers θα ειναι οχι νετ καφε η phone center, δεν θα χρειαζετε καποιος να κουβαλαι ντε και καλα το pc του για πολυ βαρια games θα εχω ενα δυο τρια δυνατα pc,τα celeronia για απλα παιχνιδακια ειναι οκ και με οθονες 22αρες,η λεσχη δεν ειναι το ιδιο με το σπιτι, θα μπωρεις να ανταλαξης παιχνιδια να φερης την παρεα σου για να ασχοληθεις η καποιος που δεν εχει δυνατο μηχανημα να παιξει το παιχνιδι του  


Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να βρω και ενα δευτερο ατομο να κραται την λεσχη ανοιχτη οταν θα λιπο εγω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος ο λόγος να μπλέξεις με τέτοιες ιστορίες αν δεν έχεις οικονομικό όφελος?

Επίσης γιατί να έρχονται ως εκεί οι gamers και να μην αράζουν στον καναπέ τους?

 

Κατά τη γνώμη μου, αν δεν χρειάζεσαι τα μηχανήματα, η καλύτερη λύση είναι να τα πουλήσεις και να τελειώνεις..

 

edit: ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ χρειάζεσαι κάποιο κεφάλαιο για να φτιάξεις το χώρο ώστε να τον πεις λέσχη για gamers. Χρειάζεσαι AC, γραφεία, μια "Α" διακόσμηση, τουαλέτα, πολύπριζα/καλώδια. Επίσης πρέπει να μπλέξεις με ΔΕΗ,ΕΥΔΑΠ, εφορίες και δεν συμμαζεύεται...Δεν είναι τόσο απλό το όλο εγχείρημα..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...