Προς το περιεχόμενο

[INFO] Οδηγός αποφυγής capital control με το Bitcoin


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τι invalid fee?

Για να τα στείλεις στο spectrocoin? Απλά μην στέλνεις όλο το ποσό αλλά άσε μερικά satoshi δλδ 0.0001 η και ακόμα μικρότερο ποσό για να το fee που χρειάζεται για να στείλεις τα bitcoin


και περίμενε λίγη ώρα να σου γίνουν πρώτα confirm τα χρήματα δλδ να μην είναι σε διαδικασία confirmation πρωτού τα στείλεις γιατί απλά είναι σαν να μην έχεις τίποτα μέσα στο πορτοφόλι και είναι άλλος ένας λόγος για να μην στα στέλνει και να λέει invalid fee.

Δες στο blockchain να έχει τουλάχιστον 3 confirmation πρωτού επιχειρήσεις να τα στείλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός, έπρεπε να βάλω μικρότερο ποσό. Τα έστειλε λέει, περιμένω να εμφανιστούν στο Spectrocoin, ευχαριστώ.
Στο Spectrocoin είναι υποχρεωτικό να στείλω έγγραφα; Αν δεν τα στείλω τι περιορισμούς έχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο spectrocoin αν δεν σου ζητήσουν μην στείλεις τίποτα. Απλά βάλε τα στοιχεία σου εκεί που τα ζητάει και στέλνεις μόνο αν σου ζητήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τι λένε άνοιξε ξανά το BitcoionATM της Bitchain αυτό που βρισκόταν στο κέντρο της Αθήνας με αυτή την φορά στην κυψέλη και στην Κύπρου 56

 

 

το stacs δεν ειναι ακριβος επι της κυπρου, αλλα βεβαια ειναι κοντα στο σπιτι μου οποτε θα παω αυριο και θα αναφερω

 

edit: δεν βλεπω τπτ για τα fee στο post

Επεξ/σία από staberas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορα απο Amazon.co.uk με Visa Πειραιως επιτυχημενη χωρις προβληματα με την πληρωμη (360 ευρω) απ οσο πληροφορηθηκα και απο υπαλληλο του Amazon μεσω Live Chat . Περιμενω να γινει το Dispatch τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει συντηρηση στο site η spectrocoin απο τις 7 το απογευμα. Και γω μολις αγορασα απο chip chap και δεν μπορω να τα πουλησω για να φορτωσω την καρτα

 

 

 

(We apologize for inconvenience, at the moment maintenance is in progress.
Try again later. Thank You.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα βρήκανε οι άνθρωποι; :P Τέλος πάντων, κάνει μπαμ όμως ότι θα πεθάνω νέος, ε; :shock:

Έχω ακόμα μια ερώτηση για την κάρτα από Spectrocoin. Αν παρ' ελπίδα κάποιος "χακάρει" την κάρτα μου, μπορεί πχ να πάει να αγοράσει ένα αυτοκίνητο, να το χρεωθώ και να τραβάω τα μαλλιά μου ή μπορεί να ξοδέψει μόνο τα χρήματα που έχω μέσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα βρήκανε οι άνθρωποι; :P Τέλος πάντων, κάνει μπαμ όμως ότι θα πεθάνω νέος, ε; :shock:

 

Έχω ακόμα μια ερώτηση για την κάρτα από Spectrocoin. Αν παρ' ελπίδα κάποιος "χακάρει" την κάρτα μου, μπορεί πχ να πάει να αγοράσει ένα αυτοκίνητο, να το χρεωθώ και να τραβάω τα μαλλιά μου ή μπορεί να ξοδέψει μόνο τα χρήματα που έχω μέσα;

 

Εσύ τί λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνουμε επιτέλους εραστές; Αν ήξερα δεν θα ρωτούσα αρχηγέ. Πολλά ακούγονται, πολλά γίνονται, δεν έχω ξανασχοληθεί με το θέμα και έκανα μια απλή (πιστεύω) ερώτηση. Τώρα ειρωνείες και εξυπνάδες του στιλ "εσύ τι λες" και "τι δεν καταλαβαίνεις" είναι να χαμε να λέγαμε. Σε κανέναν άλλον, όχι σ' εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα βρήκανε οι άνθρωποι; :P Τέλος πάντων, κάνει μπαμ όμως ότι θα πεθάνω νέος, ε; :shock:

 

Έχω ακόμα μια ερώτηση για την κάρτα από Spectrocoin. Αν παρ' ελπίδα κάποιος "χακάρει" την κάρτα μου, μπορεί πχ να πάει να αγοράσει ένα αυτοκίνητο, να το χρεωθώ και να τραβάω τα μαλλιά μου ή μπορεί να ξοδέψει μόνο τα χρήματα που έχω μέσα;

 

Η κάρτα είναι προπληρωμένη. Δηλαδή μπορεί να τραβηχτεί ότι υπάρχει μέσα μόνο. Αρα αν δεν έχεις βαλει κάμποσες χιλιάδες ευρω μέσα δε μπορεί να πάρει κάποιος άλλος π.χ. αυτοκίνητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλέ, ευχαριστώ. Την παρήγγειλα την κάρτα, άντε να δούμε σιγά-σιγά τι θα γίνει. Πολλά fees μαζεύονται από εδώ κι από κει αλλά δεν βλέπω κι άλλη λύση, το μη χείρον βέλτιστον... Chek2fire να 'σαι καλά man :)

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...