Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν χρόνος ομιλίας/data/SMS από Cosmote, Vodafone και Wind


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν έχω να προτείνω feature στο forum.

 

Βάλτε επιλογή σε κάθε thread να μπορούμε να κάνουμε φίλτερ με βάση όνομα/ονόματα, ώστε να μπορούμε να διαβάζουμε το διάλογο του τσακωμού απρόσκοπτα, χωρίς να μας ενοχλούν τα post των υπολοίπων.

 

Τώρα κάθομαι εγώ και ψάχνω που σκατά είναι το προηγούμενο ποστ/προσβόλλα. Το search δε βολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχω να προτείνω feature στο forum.

 

Βάλτε επιλογή σε κάθε thread να μπορούμε να κάνουμε φίλτερ με βάση όνομα/ονόματα, ώστε να μπορούμε να διαβάζουμε το διάλογο του τσακωμού απρόσκοπτα, χωρίς να μας ενοχλούν τα post των υπολοίπων.

 

Τώρα κάθομαι εγώ και ψάχνω που σκατά είναι το προηγούμενο ποστ/προσβόλλα. Το search δε βολεύει.

Ή να σταματήσουν να ποστάρουν επιτέλους κάποιοι όταν βλέπουν τσακωμό in progress.. Λίγο σεβασμό τέλος πάντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα της vodafone ειναι η πιο "πλουσια" αφου δινει και sms (που δεν δινουν οι άλλοι)...

επιπλεον το λανσαρε 1η και ακολουθησαν οι αλλοι 2

 

Με 300 λεπτά ομιλίας, σίγουρα θα χρειαστούν τα SMS. Τώρα για το ποιος provider προηγήθηκε, δεν σκοπεύουμε να γράψουμε βιβλίο ιστορίας με τις προσφορές. Οπότε λέω να κρατήσω την τεράστια διάφορά υπέρ τη Wind, σε σχέση με τους άλλους δυο.

 

Φιλικά πάντα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθαν τα λεπτά και τα Mb στο what's up. To λέω γιατί κανονικά δεν μπορούσα (μου είχε έρθει και σχετικό sms) μιας δεν είχα βάλει κάρτα το τελευταίο δίμηνο.

 

Εύγε στην Cosmote!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το θεωρώ μία αξιόλογη κίνηση καλής θέλησης των παρόχων σε τέτοιες στιγμές όπου πρέπει ο ένας να στηρίζει τον άλλον.Μπράβο τους. Το sms ενεργοποίησης στη wind  δεν ξερω άν έπαιζε το ρόλο προπαγάνδας πάντως !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...