Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο δεν μπόρεσες να βρεις;

Το λογαριασμό σου ή το κουμπί για να κατεβάσεις αντίγραφο ή ...

 

Στην Εθνική βλέπω τις πληροφορίες στο home μαζί με τους δικαιούχους λογαριασμού αλλά πουθενά επιλογή για εκτύπωση ή αποθήκευση! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην Εθνική βλέπω τις πληροφορίες στο home μαζί με τους δικαιούχους λογαριασμού αλλά πουθενά επιλογή για εκτύπωση ή αποθήκευση! 

Τα πάντα έχει και μάλιστα σε υπερβολικό βαθμό, εκτύπωση, pdf, download

 

Δηλαδή μερικές φόρες μου κάνει εντύπωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πάντα έχει και μάλιστα σε υπερβολικό βαθμό, εκτύπωση, pdf, download

 

Δηλαδή μερικές φόρες μου κάνει εντύπωση

 

Να μην σου κάνει εντύπωση φίλε μου, στην eurobank που το χρησιμοποιώ καθημερινά σχεδόν, το βρήκα αμέσως, στην εθνική που είναι καινούργιο δεν βρήκα καμία επιλογή!

Αν μπορείς να βοηθήσεις καλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα. εχω κανει εναν λογαριασμο στο paypal, τoν εχω συνδεσει με χρεωστικη της alpha bank και εχει γινει verified,  παω να κανω αγορα απο το gearbest αλλα δεν πραγματοποιείται. Aπο το paypal μου ζηταει να δωσω και το IBAN για να ολοκληρωθει ο λογαριασμος, το γράφω αλλα μου λεει You cannot add a bank at this time. οσες φορες και αν προσπαθησα, πρεπει να γινει αυτο για να πραγματοποιησω αγορα η κανω κατι αλλο λαθος?     

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Εθνική βλέπω τις πληροφορίες στο home μαζί με τους δικαιούχους λογαριασμού αλλά πουθενά επιλογή για εκτύπωση ή αποθήκευση! 

 

Αφού ανοίξεις το λογαριασμό που σε ενδιαφέρει, πατάς τις 3 γραμμές στον browser πάνω δεξιά (χρησιμοποιώ τον Chrome αλλά παρόμοιο υπάρχει και στους άλλους), και στο menu που ανοίγει επιλέγεις "Εκτύπωση".

 

Στις επιλογές που θα σου ανοίξουν, περιλαμβάνεται και η αποθήκευση σε pdf, εκτός της κλασικής στον εκτυπωτή που έχεις συνδέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ανοίξεις το λογαριασμό που σε ενδιαφέρει, πατάς τις 3 γραμμές στον browser πάνω δεξιά (χρησιμοποιώ τον Chrome αλλά παρόμοιο υπάρχει και στους άλλους), και στο menu που ανοίγει επιλέγεις "Εκτύπωση".

 

Στις επιλογές που θα σου ανοίξουν, περιλαμβάνεται και η αποθήκευση σε pdf, εκτός της κλασικής στον εκτυπωτή που έχεις συνδέσει.

 

Eυχαριστώ φίλε μου, τελικά δεν χρειάστηκε, έγινε η σύνδεση του λογαριασμού με την 2 φωτοτυπία που έστειλα!!!

Ευχαριστώ και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, Καλές και μελετημένες αγορές.

 

ΥΓ

Μπορεί να μην χρειάστηκε αλλά το έμαθες για το μέλλον.

Ενημερωτικά, στην eurobank έχει μέσα από το μενού της να εκτυπώσεις τις πληροφορίες του λογαριασμού σου, δεν το σκέφτηκα καν να το κάνω μέσω του browser!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να ανοιξω ενα λογαριασμο στο Paypal αλλα παντα μου βγαζει incorrect και με γυρναει να ξαναγραψω τον κωδικο. Το γραφω σωστα και στα 2 πεδια. Δοκιμασα να βαλω διαφορετικους κωδικους. Δεν δεχεται τιποτα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά,

Αυτη την στιγμή εχω αρκετά χρήματα μέσα στον λογαριασμό μου στο PayPal. Αν κάποιος χρειάζεται χρήματα για να κάνει κάποια αγορά, μπορώ να του βάλω στο PayPal του!

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου πει!

Επεξ/σία από leonidas_fs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανενας χρησιμοποιησει τον τελευταιο καιρο την καρτα eurobank prepaid, (για αγορες απο εξωτερικο)  ή ειναι για πεταμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για το λινκ.

Παντως χθες δοκιμασα με χρεωστικη Alpha VISA που γραφει οτι περναει και δεν πέρασε.

Χρεωστική Alpha Mastercard ΟΧΙ VISA   Γενικά για κάποιο λόγο οι περισσότερες τύπου mastercard περνάνε ενω οι visa οχι (εξαιρούνται οι κάρτες της εθνικής που δεν περνάει καμία, ας όψονται τα cc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 1 εβδομάδα προσπαθω να κανω αγορά απο όλα τα amazon και δεν δεχεται κανενα τις καρτες μου. Δεν ειχα ποτε θεμα. Εχω κανει αρκετες αγορές μεχρι και τον Δεκέμβριο. Αλλα απο το νεο ετος δεν μπορώ .Ξερει κανεις τί παίζει ? Μας bannaraν και αυτοί ?

δεν εχει προβλημα το amazon, αλλα οι καρτες που εχεις, και ισως τα συστηματα των τραπεζων που εχουνε καποιο πλαφον ανα μηνα κλπ. Αν εχεις λογαριασμους σε ολες τις τραπεζες, που δεν εχεις, θα σου πω τι να χρησιμοποιησεις. περνανε μερικες καρτες αυτο ειναι σιγουρο, οπως γραψανε και αλλοι. (πχ amex alpha)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...