Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερετε κανενα site απο εξω που να μπορω να παρω πραγματα για arduino και να ειναι οικονομικο και να δεχεται απευθειας την καρτα χωρις Paypal?

bangggod  κανονικά με πιστωτική επίσης και tinydeal με paypal χωρις balance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

bangggod  κανονικά με πιστωτική επίσης και tinydeal με paypal χωρις balance

banggood παντως προσπαθω απο χθες το πρωι με paypal συνεδεδεμενο με καρτα εθνικης και eurobank και δεν περναει με τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΙ ΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΣΤΟ BALANCE TOY PAYPAL ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΥΝΗΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας παιδια ,εχω και εγω ενα θεμα με αγορες του εξωτερικου ενω μεχρι προ capital αγοραζα τακτικα ρουχα-παπουτσια και αλλα απεξω.τωρα θελω να παρω το doogee dg700 απο  το aliexpress αλλα ενω δοκιμασα με την χρεωστικη μου eurobank kai via paypal στο everbuying.com δεν μπορω να το αγορασω,με απορριπτουνε συνεχεια την καρτα.τι αλλο μπορω να κανω?balance stin paypal εχω μονο 8ευρο ενω το ποσο της καρτας που εχω μεσα ειναι πανω απο 100ευρο. :unsure:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Επειδη θελω να κανω μια αγορα με paypal και εκανα το κολπο φτιαχνοντας νεο προφιλ.Εκανα απο το νεο προφιλ request money απο τον παλιο λογαριασμο,μεταφερθηκαν τα λεφτα αλλα κλειδωσαν για 21 μερες.Εκανα refund και ενω μεσα στο paypal φαινεται οτι γυρισαν πισω τα λεφτα,δεν φαινονται στην καρτα.Τα λεφτα μεταφερθηκαν απο την καρτα στο balance αρχικα.Μετα εκανα refund αλλα δεν φανηκαν ποτε ξανα στην καρτα.Ολα αυτα εγιναν την προηγουμενη Τεταρτη 7/10.Εχω αγχωθει για τα χρημαυα...ξερει καποιος να με βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κάρτα μπορεί να δεχτεί χρήματα, αυτά όμως δεν έχουν επιβεβαιωθεί και έτσι το paypal τα κρατάει μέχρι να επιβεβαιωθεί ο κωδικός.

 

Να σε ρωτήσω 2 πράγματα ακόμα.

1) Σε περίπτωση που σου κάνει refund κάποιος πωλητής από το PayPal, τα λεφτά πάνε κανονικά στην κάρτα σου?

2)Το verification χρειάζεται και αν ναι, γιατί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας παιδια ,εχω και εγω ενα θεμα με αγορες του εξωτερικου ενω μεχρι προ capital αγοραζα τακτικα ρουχα-παπουτσια και αλλα απεξω.τωρα θελω να παρω το doogee dg700 απο  το aliexpress αλλα ενω δοκιμασα με την χρεωστικη μου eurobank kai via paypal στο everbuying.com δεν μπορω να το αγορασω,με απορριπτουνε συνεχεια την καρτα.τι αλλο μπορω να κανω?balance stin paypal εχω μονο 8ευρο ενω το ποσο της καρτας που εχω μεσα ειναι πανω απο 100ευρο. :unsure:

 

εγω το αγόρασα απο vickmall για τον αδερφο μου με eurobank MasterCard ote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεφτά που έχουν μεταφερθεί σε λογαριασμό paypal που δεν είναι συνδεδεμένος με ΄κάρτα ή τραπεζικό λογαριασμό μπορώ να τα χρησιμοποιήσω για να κάνω πληρωμές μέσω paypal??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφορά από paysafe σε λογαριασμό Skrill δεν μου την πραγματοποιεί. Έχει συμβεί και σε άλλους;

Δεν δέχεται paysafe όπως και σε πολλές στοιχηματικες εταιρίες ακόμα παρόλο που έχουν αρκετές μέρες που βγήκαν στην αγορά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφορά από paysafe σε λογαριασμό Skrill δεν μου την πραγματοποιεί. Έχει συμβεί και σε άλλους;

Δεν είναι δυνατή η φόρτωση Skrill με paysafe.Capital Control έχουμε ακόμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...