Προς το περιεχόμενο

Samsung laser . Γνώμες.


Dare-Devil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά τι έγινε με τον εκτυπωτή; Με το καινούριο χαρτί που είχες παραγγείλει έφτιαξε; 

Λοιπόν το navigator που πήρα είναι πολύ ποιοτικό χαρτί (γνωστό αυτό) . Εξακολουθεί να τυπώνει κάπως στραβά το κείμενο όχι σε βαθμό που γίνεται πάντα αντιληπτό αλλα οκ . Θα πάρω τηλέφωνο την samsung κάποια στιγμή να δω τι θα μου πουν . Επίσης όταν πήγα να τυπώσω σε ολόκληρη την επιφάνεια του χαρτιού ένα έγγραφο όπου καταλαμβάνει χώρο (το κείμενο) και στις άκρες του χαρτιού ,εκτυπώνει ξεθοριασμένα στις άκρες του χαρτιου ή μου κόβει το κείμενο (μερικά χιλιοστά απο τις άκρες του χαρτιού). Συγκεκριμένα αν πάω να εκτυπώσω το εκκαθαριστικό σημείωμα απο taxisnet το διαπίστωσα αυτό (μιας και το κείμενο πιάνει όλο το χαρτί) κάτι που δεν το είχα ως πρόβλημα με τον injekt  . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το navigator που πήρα είναι πολύ ποιοτικό χαρτί (γνωστό αυτό) . Εξακολουθεί να τυπώνει κάπως στραβά το κείμενο όχι σε βαθμό που γίνεται πάντα αντιληπτό αλλα οκ . Θα πάρω τηλέφωνο την samsung κάποια στιγμή να δω τι θα μου πουν . Επίσης όταν πήγα να τυπώσω σε ολόκληρη την επιφάνεια του χαρτιού ένα έγγραφο όπου καταλαμβάνει χώρο (το κείμενο) και στις άκρες του χαρτιού ,εκτυπώνει ξεθοριασμένα στις άκρες του χαρτιου ή μου κόβει το κείμενο (μερικά χιλιοστά απο τις άκρες του χαρτιού). Συγκεκριμένα αν πάω να εκτυπώσω το εκκαθαριστικό σημείωμα απο taxisnet το διαπίστωσα αυτό (μιας και το κείμενο πιάνει όλο το χαρτί) κάτι που δεν το είχα ως πρόβλημα με τον injekt  . 

 

Για μένα πρέπει να το κυνηγήσεις το θέμα! Τον έχεις μόνο 1 μήνα. Μην σου πω ότι εγώ θα ζήταγα εξολοκλήρου αντικατάσταση κι όχι επιδιόρθωση. Τον έχεις πληρώσει τον εκτυπωτή και πρέπει να αποδίδει το 100% του, οπότε μην συμβιβαστείς. Αυτό για τους inkjet ισχύει, πολύς κόσμος τους έχει –αδίκως- παρεξηγημένους. Εγώ έχω έναν officejet της hp inkjet Πολύ μπόμπα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...