Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση περί του δημοψηφίσματος.


jackc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσεχε! Αυτό:

 

290a0286eb0707be0a4d4247f48a3057.jpg

 

το υποστηρίζει ΜΟΝΟ ΕΝΑ κόμμα στην Ελλάδα και όχι μόνο μεταξύ των κομμάτων που αναφέρεις. Μεταξύ όλων των υπόλοιπων. Πάλι καλά που αφήνεις κι ένα 10% αέρα...

 

10% και πολύ έβαλα... ίσως να είναι και λιγότερο. Άλλωστε πλέον η Χ.Α πάει για αθώωση και κακώς διώχθηκαν, έτσι δεν λένε; Δεν έκαναν και τίποτα κακό.

 

Για ρώτα τον Λαφαζάνη τι πιστεύει για τον Στάλιν και την ΕΣΣΔ!

 

ή κάποια στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ που μιλάνε για ταξικούς αγώνες και λαϊκές επαναστάσεις, ενώ έχουν προκαλέσει όπως βλέπεις σε όλη την κοινωνία έναν διχασμό και εμφύλιο πόλεμο. Είναι προφανές ότι είναι ψήφος οργής.

 

Υπάρχει κρυφή ατζέντα στο κόμμα αυτό.

Ξαφνικά το 2014 ο Τσίπρας έγινε θρήσκος και φιλο-ευρωπαιστής! Εδώ γελάμε  :-D

 

Τουλάχιστον το ΚΚΕ είναι ξεκαθαρο, ενάντια στην ΟΝΕ και στο ΝΑΤΟ. Εκεί ξέρεις τι ψηφίζεις.

Ενώ τον ΣΥΡΙΖΑ τον διαμορφώνεις εσύ, σου λένε ότι θέλεις να ακούσεις είτε είσαι βιομήχανος είτε άνεργος είτε δ.υ.

 

Δεν είναι δυνατόν ενώ πριν από 5 χρόνια είχαν ψηφίσει όλοι με 50% Παπανδρέου και 30% ΝΔ να μας λένε σήμερα ότι είναι αντιμνημονιακοί και να διαριγνύουν τα ιματιά τους λέγοντας ότι κανένας δεν τους ψήφισε.

Η ρήση του Πάγκαλου τελικά δεν ήταν και πολύ μακριά από την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι έχουν 100% ίδιες απόψεις όλοι οι άλλοι(ΠΑΣΟΚ,ΝΔ,ΕΚ,Δημιουργία ξανά, ΔΗΜΑΡ,ΚΗΔΙΣΟ,Ποτάμι)δεν το έχετε καταλάβει ακόμη? 

Το ότι και οι κοσμοι του υπολοιπου γαλαξία είναι εναντίον μας δεν το εχετε καταλαβει?

 

Κάνω τον δικηγορο του διαβόλου. :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα και εγω την λιανα δεν την μπορω με τιποτα 

 

Μα την βλέπεις στο Mega? 100 προτάσεις έχει πει, ο σκυλος μου περισσότερα θα προσέφερε στην κουβέντα.

 

Τιμημένο ΚΚΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα την βλέπεις στο Mega? 100 προτάσεις έχει πει, ο σκυλος μου περισσότερα θα προσέφερε στην κουβέντα.

 

Τιμημένο ΚΚΕ.

 

Και ο μπογιοπουλος ΚΚΕ ειναι αλλα τα λεει μια χαρα, δεν ειναι θεμα κομματος αλλα χαρακτηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10% και πολύ έβαλα... ίσως να είναι και λιγότερο. Άλλωστε πλέον η Χ.Α πάει για αθώωση και κακώς διώχθηκαν, έτσι δεν λένε; Δεν έκαναν και τίποτα κακό.

 

Για ρώτα τον Λαφαζάνη τι πιστεύει για τον Στάλιν και την ΕΣΣΔ!

 

Ή μαύρα μεσάνυχτα, ή μαύρη ψυχή...

 

...άσε τι πιστεύει ο Λαφαζάνης για το Στάλιν. Σού λέω τι πιστεύω εγώ, διότι μαζί μου μιλάς (μέχρι να γραφτεί στο insomnia και ο Λαφαζάνης, να μας πει...) : Τέρας ήταν. Σφαγέας τού κερατά. Υπάρχει όμως μια πολύ σημαντική διαφορά, μια διαφορά που έχει να κάνει με την Ελλάδα. Ο Στάλιν έσφαξε τους συμπατριώτες του. Ο κοντός με τη λαδωμένη φράντζα και το ηλίθιο μουστάκι, αφάνισε τους δικούς σου!

 

Το ζώο λοιπόν αυτό που ηγείται τής Χ.Α. η οποία δραστηριοποιείται πολιτικά στην Ελλάδα, υμνεί αυτόν που έκαψε τη χώρα σου, που εκτέλεσε άμαχο πληθυσμό, γέρους και γυναικόπαιδα στην Ελλάδα.

 

Άκου λέει να ρωτήσω το ...Λαφαζάνη, τι πιστεύει για το Στάλιν! Μήπως να τού ζητήσω την άποψή του και για αυτόν; Για ρώτα κάναν παλιό, πήρε το μάτι του τότε, παλιά, τον ...κόκκινο στρατό, να προελαύνει σε ελληνικό έδαφος και να παίρνει κεφάλια; Διάβασε και μάθε πρώτα εσύ, τι πιστεύει για το μεγαλύτερο δήμιο των συμπατριωτών σου ο «κατά 90% ίδιος» και μετά, αφού βουτήξεις το κεφάλι σου σε κουβά με παγωμένο νερό για κάνα τέταρτο, μπας και πάρεις μπροστά, έλα να μού μιλήσεις. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...