Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση περί του δημοψηφίσματος.


jackc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ριξω στην πλακα κατι που δεν ισχυει?Βεβαιως.Και τι πρεπει να κανουμε κατα τη γνωμη να φωναξουμε τον Κιμ?

 

ναι παρεις την τυχη στα χερια σου και να πεις οχι λιγες φορες σου δινεται η ευκαιρεια αυτη.

 

11015356_10153465299671913_5082739116404

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο θεμα του χρεους ολοι εναντιον εννοειτε γιατι αυτο τους συμφερει. Τωρα για τα μετρα αναλογα με ποια κοινωνικη ομαδα ανηκουμε μπορουμε να συμφωνουμε ή να διαφωνουμε

Οκ δεν το συνεχιζω σε οτι αφορα το πρωτο γιατι θα ερθουμε σε σκληρη αντιπαραθεση και δεν το θελω με κανεναν ειδικα απο εδω μεσα.

 

Σε οτι αφορα το δευτερο για τα μετρα παλι θα διαφωνησω αλλα θελω ν'ακουσω την γνωμη σου........εγω για παραδειγμα δεν συμφωνω και ειμαι επιχειρηματιας/ελευθερος επαγγελματιας.Ποια κοινωνικη ομαδα θεωρεις οτι θα συμφωνουσε σ'αυτα τα μετρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ απο τον Τοξοβολο εγω.

Πες μας κανα νεο με την Alpha Bank βρε ψυχη.

 

Εσυ δεν εισαι που ειχες πληροφοριες εκ των εσω οτι θα εχει χρεοκοπησει επισημως απο χθες; Τι λενε οι νεοτερες πληροφοριες σου; Εκ των εσω παντα ε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοκληρωσε ο Σαμαρας τη θητεια του?? Γνωμη εβγαλες ομως και σχετικα γρηγορα..

 

Οχι να περιμενω την καταστροφη και μετα να πω "α οκ δεν επιασε κριμα" οχι δεν το θελω αυτο οπως και οι συριζαιοι δεν ηθελαν τον Σαμαρα που εβλεπαν ακριβως το ιδιο και εκβιασαν εκλογες για κατι καλυτερο..

 

Το έχω πει και σε άλλους: Διαβάζετε τι σας λένε και απαντάτε σε αυτό (Αν θέλετε να σας ανταπαντούν στα σοβαρά. Αν δε σας νοιάζει, καλή καρδιά.)

 

Μίλησα για κυβερνητική θητεία θητεία κόμματος, όχι για θητεία συγκεκριμένου πρωθυπουργού. Την πλευρά τού Σαμαρά και τού ...αντιπάλου του (εδώ ξεκαρδιζόμαστε...) τού Benny, τη βλέπω να ...ολοκληρώνεται (στη μάπα μου...) εδώ και 40 χρόνια. Αν εσύ θες να εξομοιώσεις σε σημασία τα 40 χρόνια με τους 5 μήνες, κάνε το. Εγώ θα σου αλλάξω μυαλά; Έχω κι άλλες προτεραιότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω διαβάσει όλες τις προηγούμενες σελίδες, πρώην οικοδόμος που έχω να πάρω δουλειά
 2 χρονια,μένω σε μικρή κοινωνία, είμαι 28  και αυτή η δουλειά έχει τελειώσει το έχω πάρει απόφαση.
εάν πω ναι δινω λευκη σελίδα στους εταίρους μου να με διαχειριστούν όπως νομίζουν με νέα μνημόνια και μετρα
που όπως έχουν παραδεχτεί και αυτοί οι ίδιοι δεν έχουν αποτέλεσμα αλλα θα
 συνεχίσουνε  ρίχνοντας το βιοτικό  και κοινωνικό επίπεδο να μου δίνουν
κάποια λίγα λεφτά για να ζήσω και όπως λένε πρέπει ο βασικός  να φτάσει όπως στις γειτονικές χώρες μας
με μαζική αυξηση φόρων εισφορών και καταναλωτικών αγαθών κάθε είδους
με κυβέρνηση εκτός συριζα προτιμάn  τους προηγούμενους που διέλυσαν την χώρa

εάν πω όχι οι εταίροι λένε οχι σε παράταση προγράμματος ότι δεν δίνουν χρήματα και μας οδηγούν σε χρεωκοπεία  ότι θα βγω επο έuro και EE  ότι η χώρα θα διαλυθεί
η κυβέρνηση μου λέει ότι το όχι είναι λαϊκή εντολή για διεκδίκηση καλύτερων  μέτρων
αλλά η ίδια κυβέρνηση λέει συνεχόμενα ψέματα και ότι είπε δεν θα γίνει έγινε
η ίδια η κυβέρνηση λέει ότι θέλει ευρώπη αλλά κάνει κίνηση για  να βγει δημιουργei τεράστιο δημόσιο και πάλι  με το έτσι θέλω ειδικά τώρα που δεν υπάρχουν λεφτά   
μέσα σε όλα αυτά καλούμε να πω ναι η oxi  σε κάτι που δεν υπάρχει πλέον στο τραπέζι της διαπραγμάτευση
με μια ευρώπη να με απειλεί στα ίσια και να κατευθύνει το αποτέλεσμα
με μια δημοσιογραφία που τρομοκρατεί τον κόσμο και θέλει να κατευθύνει το αποτέλεσμα
έναν ανάξιο αξιοπιστίας  πρωθυπουργό η έξυπνο άνθρωπο που έχει δική του ατζέντα κρυφή αλλά εκτός ευρωπαϊκής ένωσης
ούτε το ναι με αντιπροσωπεύει ούτε το όχι αν παμε σε δραχμη η οποιαδήποτε υποδομη θα καταστραφει και όχι μόνο τεχνολογικά
όσοι έκλεβαν το κράτος και την ελλάδα και έχουν λεφτά θα επιστρέψουν πιο δυνατοί από ποτε
και μέσα στο οικονομικό χάος  με τα λεφτά αυτά θα κανουν ότι θελουν και θα έχουμε νέο κυμα διαπλοκής
και πολλα αλλα που δεν μπορουμε να υπολογισουμε θα συμβουν
οπότε λέω όχι με πιθανό επακόλουθο τα παραπάνω και με πίστη ότι η ευρώπη θα φοβηθεί  τον εκβιασμό τσίπρα και δεν θέλει να χάσει την ελλάδα και ότι θα πάθει ζημιά η ΕΕ
η σκύβω το κεφάλι και δίνω λαϊκή εντολή στην ευρωπη να με κάνει ότι θέλει με της γνωστές έως τώρα μεθόδους που δεν έχουν αποτέλεσμα
και αρνούνται να αλλάξου. σε γενικές γραμμές αυτά είναι που σκέφτομαι ως  λύση ναι η  όχι και ακόμα δεν ξέρω τί να επιλέξω. συγνώμη αν κούρασα.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε μερικούς μήνες αν όχι μέρες οι σημερινοί πλανεμένοι ψηφοφόροι και ένθερμοι υποστηριχτοί της κυβέρνησης θα εκκλείψουν όπως είχαν εκκλείψει και όλοι εκείνοι, το 45%, που είχαν ψηφίσει Παπανδρέου το 2009. Θα ρωτάς εσύ δεν ήσουν που υποστήριζες με τόσο πάθος τον ηγέτη Τσίπρα και δε θα παίρνεις απάντηση.

 

Αυτοί οι 45% που χάθηκαν τελικά; Όπως επίσης και το 33% της Ν.Δ το 2009;

 

Μιλάμε για το 78% του ελληνικού λαού!  και τώρα όλοι διαριγνύουν τα ιμάτιά τους αρνούμενοι ότι έχουν ψηφίσει αυτά τα κόμματα και σήμερα μιλάνε για λαμόγια και γερμανοτσολιάδες!!!

 

Αυτό είναι το πιο εξωφρενικό και αυτός ο διχασμός είναι 100% ευθύνη του ΣΥΡΙΖΑ που χαιδεύει τα αυτιά των ψηφοφόρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας κανα νεο με την Alpha Bank βρε ψυχη.

 

Εσυ δεν εισαι που ειχες πληροφοριες εκ των εσω οτι θα εχει χρεοκοπησει επισημως απο χθες; Τι λενε οι νεοτερες πληροφοριες σου; Εκ των εσω παντα ε :lol:

 

Ισχυει ρε φιλε, αν δεν το δημοσιοποιησαν για να μην υπαρξουν αναταραχες δεν φταιω εγω.. Την ενημερωση την ειχα γιατι ειχα και ατομο απο το χωρο, δεν το λεω ετσι και ουτε υπαρχει κατι σε καποιο blog. (+ οτι στηριζω το ΟΧΙ και δεν εχω οφελος απο μια τετοια ειδηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πει και σε άλλους: Διαβάζετε τι σας λένε και απαντάτε σε αυτό (Αν θέλετε να σας ανταπαντούν στα σοβαρά. Αν δε σας νοιάζει, καλή καρδιά.)

 

Μίλησα για κυβερνητική θητεία θητεία κόμματος, όχι για θητεία συγκεκριμένου πρωθυπουργού. Την πλευρά τού Σαμαρά και τού ...αντιπάλου του (εδώ ξεκαρδιζόμαστε...) τού Benny, τη βλέπω να ...ολοκληρώνεται (στη μάπα μου...) εδώ και 40 χρόνια. Αν εσύ θες να εξομοιώσεις σε σημασία τα 40 χρόνια με τους 5 μήνες, κάνε το. Εγώ θα σου αλλάξω μυαλά; Έχω κι άλλες προτεραιότητες.

ΑΑΑ πες το ετσι ρε ανθρωπε να σε παρουμε στα σοβαρα τοτε, δηλαδη 40 χρονια οι ιδιοι ηταν και τωρα ο συριζα του 36% που ηρθε στην εξουσια με την ιδια ρητορικη και την κατάρρευση του πασοκ ειναι κατι διαφορετικο.. Ενταξει τωρα σε καταλαβα και σε πηρα στα σοβαρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι παρεις την τυχη στα χερια σου και να πεις οχι λιγες φορες σου δινεται η ευκαιρεια αυτη.

Να πως οχι σε τι ρε φιλε σε παρακαλω αν εχεις καταλαβει εσυ εξηγησε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μιλάω εγώ αλλά κανείς δεν με ακούει.....ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΚΑΙ ΙΣΟΒΙΑ ΟΙ ΤΥΠΟΙ....

 

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ

 

ΝΑ ΤΟΥς ΧΑΙΡΕΣΤΕ !!!!!!!!!!

 

 

Διέρρευσε το σημείωμα στρατηγικής της ΝΔ για να πετύχουν το ΝΑΙ - Αποδεικνύει ότι στήνουν δημοσκοπήσεις

 

Πως τα αποτελέσματα δημοσκοπήσεων εν όψει του δημοψηφίσματος της Κυριακής είναι στημένα από τη Νέα Δημοκρατία, προκύπτει με σαφήνεια από το έγγραφο που διακινείται στα "γαλάζια" στελέχη. Από το σημείωμα προκύπτει πως οι νεοδημοκράτες δε δίνουν δεκάρα για το τί πραγματικά ισχύει, αποφεύγουν σαν τον διάολο το λιβάνι τη συζήτηση επί της ουσίας κι ενδιαφέρονται μόνο για το πώς θα κερδίσουν το δημοψήφισμα με προπαγανδιστικές τακτικές. Τρέμουν τις εμφανίσεις του πρωθυπουργού και επιμένουν πως καλύτερα αποτελέσματα γι' αυτούς φέρνουν οι αντιπαραθέσεις στελεχών του ΣΥΡΙΖΑ με μη πολιτικά πρόσωπα και φυσικά... δημοσιογράφους. 

Πρόκειται για το σημείωμα που μοιράζεται από τη Συγγρού στα στελέχη της Νέας Δημοκρατίας, με οδηγίες για το πώς πρέπει να κινηθούν στα κρίσιμα 24ωρα που απομένουν μέχρι το δημοψήφισμα, ώστε να επικρατήσει το ΝΑΙ στις προτάσεις των δανειστών. 

Γράφουν πεντακάθαρα πως ελέγχουν τις δημοσκοπήσεις και μπορούν να τις εμφανίζουν όχι μόνο όπως θέλουν αλλά και κλιμακούμενες, με την επιθυμητή διαφορά 5-10% την τελευταία μέρα. 

Ιδού το απόσπασμα που αποδεικνύει πως "στήνουν" δημοσκοπήσεις:

Γι’ αυτό, στο βαθμό που είναι δυνατό, θα πρέπει η δημοσκοπική/κοινωνική δυναμική υπέρ του ΝΑΙ να αποτυπωθεί κλιμακούμενη από τις εταιρείες μετρήσεων, να φανεί δηλαδή ότι υπάρχει μία δυναμική – ρεύμα υπέρ του ΝΑΙ, η οποία είναι σταθερή. Όχι όμως με ομοειδή ποσοστά, γιατί ο κόσμος παραμένει καχύποπτος απέναντι στους δημοσκόπους. Τους θεωρεί κομμάτι του συστήματος. 

Από την άλλη, την Παρασκευή 3/7, που είναι και η τελευταία μέρα που επιτρέπεται βάσει νόμου να δημοσιευθούν μετρήσεις, θα πρέπει να αποτυπώνεται μία καθολική υπεροχή του ΝΑΙ, που δεν θα χωρεί αμφισβήτηση, χωρίς όμως να δημιουργεί και επανάπαυση. Μία διαφορά που θα κυμαίνεται από 5 έως 10 μονάδες ανάλογα με την εταιρεία. Σημειώνουμε ότι σε ανάλογα δημοψηφίσματα στο εξωτερικό το ΝΑΙ συνήθως υποαντιπροσωπεύεται.

 

 

 

 

Δυστυχώς έχουν πέσει πολύ χαμηλά όλοι.

Τελευταία μέρα και ξεκίνησε διασπορά ειδήσεων αμφιβόλου ποιότητας και από τις δυο πλευρές.

 

Το συγκεκριμμένο σαιτ είναι το σκαι των αριστερών για όσους δεν ξέρουν  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το δημοψηφισμα εχει διχασει ακομα και την μητρα του συριζα ....

 

ο συριζα προεχρομενος απο το κκ.εσ το οποιο ειχε ως πολιτικη νεολαια τον ρηγα φεραιο . 200 μελη εκεινου του παλιου ρηγα φεραιου εγραψαν μια διακυρηξη και την υπογραψαν

 

αν ειναι αληθεια ή οχι δεν γνωριζω απολυτα αλλα εχω την πηγη ( http://www.lay-out.gr/ne-stin-ellada-ne-stin-evropi-lene-200-meli-tou-riga-fereou/) και το κειμενο.

 

αν ισχυει και αυτο θεωρω οτι τελικα ζουμε ενα δημοψηφισμα παγιδα  και ενα μερος της μητρας του συριζα ειναι και αυτο εναντιον της αποφασης της κυβερνησης ,

 

η εξηγηση για αυτα τα φαινομενα ειναι μονο μια ..... ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟΣΚΟΠΟΥΣ ΤΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ

 

 

Διακόσια μέλη του «Ρήγα Φεραίου»υποστηρίζουν το ΝΑΙ  καθώς θεωρούν πως  δεν υπάρχει άλλος δρόμος για τη διάσωση της οικονομίας.

 

Το κείμενο της διακήρυξης

Όλοι εμείς, παλιά μέλη του «Ρήγα Φεραίου» και του «Δημοκρατικού Αγώνα» από τα χρόνια της δικτατορίας και της μεταπολίτευσης, που συνεχίζουμε να συμμετέχουμε στη δημόσια ζωή, δηλώνουμε με έμφαση ότι οι επιλογές που μας απομονώνουν από τις δημοκρατικές παραδόσεις του ευρωπαϊκού χώρου, όπου ανήκουμε, μας βρίσκουν ριζικά αντίθετους και αντίθετες.

Υποστηρίζουμε το ΝΑΙ, πιστεύοντας ότι δεν υπάρχει άλλος δρόμος για τη διάσωση της οικονομίας, για τη διασφάλιση στοιχειώδους δικτύου ασφαλείας για τους ασθενέστερους και τους μετανάστες. Ανησυχούμε με τις παρεκκλίσεις από τις αρχές της κοινοβουλευτικής δημοκρατίας, με τις απροκάλυπτες παρεμβάσεις της πολιτείας στη διαμόρφωση της κοινής γνώμης. Το ΝΑΙ για μας σημαίνει πάνω από όλα και στήριξη της δημοκρατίας.

 

 

οι υπογραφες στο spoiler

 

 

 

Αναστασάκος Γιάννης,, Αλιβιζάτος Νίκος, Λουκία Αικατερινιάδου, Στέλλα Αικατερινιάδου, Γιώργος Αδαμόπουλος, Παύλος Αθανασόπουλος, Θανάσης Ακριβόπουλος, Μιχάλης Ακριβόπουλος, Λευκή Ανδρεάδου, Νάνσυ Αργυράκη, Βίκτωρ Αρδίτης, Νίκος Αρκουδογιάννης, Λίλα Ασωνίτου, Μπάμπης Βακαλόπουλος, Οντέτ Βαρών-Βασάρ, Τίλντα Βίμπλη,Γιάννης  Βούλγαρης, Νίκος Γαβαλάκης, Θανάσης Γεωργακόπουλος, Βένα Γεωργακοπούλου, Μιμή Γεωργακοπούλου, Ρούλα Γεωργακοπούλου, Ρηγούλα Γεωργιάδου, Ηλίας Γεωργίκος, Κούλης Γιαννουκάκος, Μαρία Χρήστος Γκουραμάνης, Γρατσία, Σταύρος Δανάς, Γιάννης Δαρλάσης, Δημήτρης Δελλής, Πόπη Διαμαντάκου, Χρήστος Διάφας, Μάκης Διόγος, Αποστόλης Δημητρόπουλος, Γιάννης Διβέρης, Γκέλη Δούμπη, Αθηνά Δρέττα, Πάνος Ερμείδης, Κλειώ Ευαγγελάκου, Σόνια Ευαγγελάκου, Μιχάλης Ζουμπουλάκης, Σούλα Θεοδώρου, Σάκης Θεολογίτης, Χρυσάφης Ιορδάνογλου, Λάκης Ιορδανόπουλος, Γιώτης ΙωαννίδηςΠέτρος Καβάσαλης, Κωστής Καγγελίδης, Ρούλα Καλαρά, Ορέστης Καλογήρου, Χρυσόστομος Καλογήρου,Γιάννης Καλογήρου Βασίλης Κάλφας, Ηλίας Κανέλλης, Γωγώ Κανελλοπούλου, Βασίλης Καραγιάννης, Μάκης Καραγιάννης, Γιώργος Καραγιαννίδης, Αλέξανδρος Καραγιώργος, Εύα Καραϊτίδη, Γιάννης Καρακάσης, Σοφία Καρακώστα, Θόδωρος Καρούνος, Μπάμπης Κάρβελης, Γιώργος Καστούρας, Αγγέλα Καστρινάκη, Δήμητρα Κατή, Θάνος Καψάλης, Ελένη Κεχαγιόγλου, Θωμάς Κοντογιάννης, Νίκος Κούρδογλου,Άλκης Κούρκουλας, Αντρέας Κούρκουλας Κώστας Κουτσομιτέλης, Γιάννης Κωνσταντίνου, Χρήστος Λάζος, Γαβρήλος Λαμπάτης, Μιχάλης Λευκαδίτης, Στάθης Λευκαδίτης, Δάφνη Λιαναντωνάκη, Γιώργος Λιγνός, Γιώργος,Σεβαστή Λιοναράκη-Χρηστίδου, Λιόντας, Χαρά Λουκάκου, Κωνσταντίνος Λυγνός, Έφη Λυμπεροπουλου, Παναγιώτης Μαμαλής, Χρυσούλα Μαμόγλου, Θόδωρος Μαργαρίτης, Θοδωρής Μαρδίρης, Μάνος Ματσαγγανης, Ζώγια Μαυροειδή, Γιάννης Μαυρουδής, Θανάσης Μαχιάς, Τάκης Μεταξάς, Βίκυ Μήτσα, Όλγα Μουλαδούδη, Σάκης Μουμτζής, Ηλίας Μόσιαλος, Φρίντα Μπίζιου, Δημήτρης Μπόζης, Ελενα Μπουρνιά, Ευγενία Μπουρνόβα, Σπύρος Νικόπουλος, Στέφανος Νικόπουλος, Δημήτρης Οικονομίδης, Παπαβασιλόπουλος Γιώργος,Τάκης Παναγιωτόπουλος, Λέλα Παπαγιαννοπούλου, Ναούμ Παπάζογλου, Πέτρος Παπασαραντόπουλος, Μάκης Παρασκευόπουλος, Τάκης Παχτίτης, Αλέκος Πετρίδης, Θεοδόσης Πετρίδης, Ιωάννα Πετροπούλου, Κώστας Πήττας, Χαίμ Πολίτης, Μαριλένα Πολιτοπούλου, Χριστίνα Πουλίδου, Μιχάλης Ρηγίνος, Γιάννα Σαββίδου, Τάσος Σαλβάνος, Τέλης Σαμαντάς, Παναγιώτης Σαμπατακακης, Δημήτρης Σαρδελιάνος, Όλγα Σελλά, Γιώργος Σιακαντάρης, Μαρία Σκιαδαρέση, Δημήτρης ΣΜιχάλης Σαμπατακάκης , Σκλαβενίτης, Γιάννης Σμαρνάκης, Ισαάκ Σούσης, Βασίλης Σπανός, Κώστας Σπυρόπουλος, Σπύρος Στεκούλης, Κατερίνα Σύρμου, Μανώλης Τζερέτας, Ηλίας Στεργίου, Δημήτρης Τζιάς, Παύλος Τζιάς, Γιώργος Τζίκας, Φωτούλα Τζιώντζιου, Μαρία Τοπάλη, Πάνος Τσακλόγλου,Κώστας Τσαούσης, Μελίτα Τσεκούρα, Θόδωρος Τσιάλας, Ντόρα Τσικαρδάνη, Πολυξένη Τσίτσα, Νίκος Φωτίου, Αγγελική Φωτοπούλου, Παναγιώτης Χαλβατσιώτης, Σωκράτης Χατζημιχάλης, Θόδωρος Χατζηπαντελής, Δημήτρης Χατζησωκράτης, Γιώργος Χατζόπουλος, Αντώνης Χελιδόνης, Κώστας Χλωμούδης, Ελένη Χριστίδου, Ρουλα Τριανταφυλλιδου, Μιχάλης Τριανταφυλλίδης, Γιωργος καστούρας, Σάκης Παπαποστόλου, Δημητρης Τσιαχπίνης,

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη δευτερη οταν ειχαμε σημαδια ανακαμψης εστω και αναιμικά στην αγορα και μια ηρεμια(πω πω τι ειπες 10κ αυτοκτονιες omg..)

Ρε φιλε εσυ λουκετα πουλας και ειδες ανακαμψη?κλειδαρας?γιατι στην πολη μου τουλαχιστο δεν εχει μεινει και τπτ ανοιχτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει ρε φιλε, αν δεν το δημοσιοποιησαν για να μην υπαρξουν αναταραχες δεν φταιω εγω.. Την ενημερωση την ειχα γιατι ειχα και ατομο απο το χωρο, δεν το λεω ετσι και ουτε υπαρχει κατι σε καποιο blog. (+ οτι στηριζω το ΟΧΙ και δεν εχω οφελος απο μια τετοια ειδηση)

Τι ισχυει;

Ειχες πει οτι θα εχει δηλωσει επισημη χρεοκοπια στις 2 Ιουλιου. Σημερα εχουμε 3 και δεν πηρε κατι το αυτι μου εκτος απο τις ραδιο αρβυλες σου.

 

Για την ακριβεια "διασπορα ψευδων ειδησεων". Και μια που εδω δεν μιλαμε για θεμα "ειναι ο Μεγας Αλεξανδρος μεσα στην Αμφιπολη" που ειναι δικαιωμα σου να γινεσαι ρεζιλι οικειωθελως, καλα ειναι να εισαι προσεκτικοτερος σε αυτα που γραφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...