Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια / Προτάσεις αγοράς για οθόνες


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά η hp τι λέει από εγγύηση καμμένων pixel σε σχέση με την Dell που την αλλάζουν μετά από 6 καμμένα; Έχω βρει αυτή. Αξίζει για console gaming?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ολες σχεδον τα ιδια ειναι εκτος απο lg 0 pixel

χτυπα αυτην να παθεις

https://www.skroutz.gr/s/10441059/Dell-SE2717H.html

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό είναι που φοβάμαι όμως ρε γαμώτο..:( Ήμουν έτοιμος να χτυπήσω αυτήν που έχει ενσωματωμένα ηχεία και δύο θύρες hdmi η αυτή αλλά με ανησυχεί μη πέσω σε κανά κομμάτι με pixel. Μόνο στις σειρές Ultrasharp, Profesionnal και Alienware κάνουν αντικατάσταση από 1 pixel (νομίζω) αλλά είναι ακριβότερες! Να το ρισκάρω λες βρε Νίκο;

Είδα επίσης και αυτή στις 29 ίντσες! Αξίζει; Δεν ξέρω βέβαια τι λέει η Lg από υποστήριξη σε σχέση με τη Dell.

Επεξ/σία από Nathan Drake!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τον ιδιο φοβο ειχα και ρισκαρα λογο καλης ποιοτητας και σερβις της ντελ

ειναι αψογη

βεβαια την πηρα απο μιντια που ξερω οτι και να ειχε στις 14 μερες την αλλαζουν δεν εχει μα μου

 

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αλλάζουν εντός 14ρων ημερών; Κάτι είναι κι αυτό! Θα δω τι έχει και πόσο τις έχουν και ίσως πάρω από εκεί. Για την 29αρα Lg τι λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nathan Drake!! είπε

Την αλλάζουν εντός 14ρων ημερών; Κάτι είναι κι αυτό! Θα δω τι έχει και πόσο τις έχουν και ίσως πάρω από εκεί. Για την 29αρα Lg τι λες;

Την πήρα τη συγκεκριμένη πριν από ένα μήνα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος Nate. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να μας πει κάποιος ο οποίος να έχει αγοράσει Dell οθόνη και να είχε καμένο pixel με το που την έβγαλε από το κουτί, ποια διαδικασία ακολούθησε και τι του είπαν από το κατάστημα ή το Dell Support?

Έχω αυτήν την απορία γιατί διαβάζω πολλά χρόνια το forum και δεν έχω δει έναν να λέει για καμένο pixel και αυτές τις μέρες όλα για καμένα pixel συζητάμε. Δεν λέω να την έχει 3-5 χρόνια και να εμφανίσει τότε, μιλάω πάντα για εντός εγγύησης (3 χρόνια). 

Για να μην παρεξηγηθώ έχω Samsung οθόνη, δεν έχω κανένα προϊόν της Dell αλλά με αυτά που διαβάζω και ακούω τόσα χρόνια για αυτήν την εταιρία και ειδικά για το after sales που παρέχει στους πελάτες της, έχω γίνει μεγάλος fun! 

Επεξ/σία από zNikosz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, postfire είπε

η 29 ultrawide θα σου φανει 23αρα

Ε;:o Γιατί;

Δυστυχώς στα Media Markt που κοίταξα έχουν μόνο δύο Dell Alienware στις 25”  στα 350 και 500 ευρώ.:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Nathan Drake!! είπε

Ε;:o Γιατί;

Δυστυχώς στα Media Markt που κοίταξα έχουν μόνο δύο Dell Alienware στις 25”  στα 350 και 500 ευρώ.:(

ειναι ετσι η κατασκευη που δειχνει μικροτερη

ψαχτο να δεις

την εχει ο κοτσος την dell

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο μηνα!

Κατοχος EIZO FG2421

Θα ηθελα να ρωτησω, αν αξιζει τον κοπο (και το χρημα φυσικα), να μεταβω σε 27αρα οθονη μεγαλυτερης αναλυσης που να εχει και gsync.

Θελω να πω, επειδη δεν εχουμε ολοι 1080ti κλπ, ακομα και αν πεσεις σε fps, αξιζει να εχεις το gsync?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, postfire είπε

ειναι ετσι η κατασκευη που δειχνει μικροτερη

ψαχτο να δεις

την εχει ο κοτσος την dell

Ναι από τον Κωτσόβολο θα την έπαιρνα αλλά λες ότι τα Media την αλλάζουν μέσα σε 14 ημέρες αν έχει κάτι ενώ ο Κώτσος το κάνει αυτό; Θα μου πεις ρίσκο θα πάρω, ε όσο να'ναι όμως φοβάσαι να αγοράσεις κάτι καινούριο και με το που το βγάλεις από το κουτί να έχει πρόβλημα και να μη στο αλλάξουν. Θα έχω πληρώσει κάτι για καινούριο και θα είναι χαλασμένο; Τότε το παίρνω μεταχειρισμένο, θα μου βγει φθηνότερο και θα είναι και ελεγμένο (ούτως η άλλως η εγγύηση στο καινούριο  θα είναι σαν να μην έχω).:(

Επεξ/σία από Nathan Drake!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειναι τα μιντια ναθαν

περνεις κατι και απλα δεν σαρεσει ρε παιδι μου ετσι απλα το πας πισω

για αυτο επελεξα μιντια

αν μπορεις να ωρεις απο μιντια κατι

τωρα για τον κοτσο ξερω οτι το αλλαζει αλλα δεν τον εμπιστευομαι 100% εγω προσωπικα αν κατσει η στραβη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ, θα σκάσω μου φαίνεται.:( Δυστυχώς στα Media έχουν μόνο δύο κομμάτια και ακριβά. Κάποιο άλλο αξιόπιστο κατάστημα γνωρίζεις; Ένας φίλος πιο πάνω πρότεινε το Msystems. Είναι καλό σαν τα Media στην υποστήριξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Nathan Drake!! είπε

Ουφ, θα σκάσω μου φαίνεται.:( Δυστυχώς στα Media έχουν μόνο δύο κομμάτια και ακριβά. Κάποιο άλλο αξιόπιστο κατάστημα γνωρίζεις; Ένας φίλος πιο πάνω πρότεινε το Msystems. Είναι καλό σαν τα Media στην υποστήριξη;

σου εχω απαντηση απο πανω

πριν παρω οθονη ηθελα την aoc 32 οταν μιλησα μαζι τους με εμαιλ και τους ειπα αν εχει καμμενο πιξελ μου απαντησαν οσα καλυπτει η αντιπροσωπεια και απεθυνεστε σε εκεινη

μετα κοιταξα στα μιντια για την αοκ αλλα δεν την ειχε και κατεληξα στην dell 

διαβασε το προηγουμενο ποστ μου για το websupplies

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...