Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια / Προτάσεις αγοράς για οθόνες


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν το λευκό φαίνεται λευκό από πλάι πάει να πεις πως έχει καλές γωνίες θέασης...

 

αυτο γνωριζω μονο. για αυτο στο ειπα ημουν σκεψου στο πλαι και φαινοταν μια λευκη θαμπαδα στο monitor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο γνωριζω μονο. για αυτο στο ειπα ημουν σκεψου στο πλαι και φαινοταν μια λευκη θαμπαδα στο monitor.

 

Δεν σε καταλαβαίνω. Που διάβασες κάτι τέτοιο? Δώσε link αν είναι μην λέμε αερολογίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες στη πράξη ακριβώς ένα από τα 2 LG Monitors που πόσταρα και σε απογοήτευσαν οι γωνίες θέασης? Τότε λυπάμαι που στο λέω αλλά δεν θα είσαι με κανένα monitor ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες στη πράξη ακριβώς ένα από τα 2 LG Monitors που πόσταρα και σε απογοήτευσαν οι γωνίες θέασης? Τότε λυπάμαι που στο λέω αλλά δεν θα είσαι με κανένα monitor ευχαριστημένος.

το tv μονιτορ που εχω τωρα δεν εδειχνε ετσι για αυτο το λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με naruto14, έχω την LG IPS225 από το 2013 και μπορώ να πω ότι τόσα χρόνια μετά οι γωνίες θέασης είναι το λιγότερο εντυπωσιακές. Τα TN Panels έχουν γενικά όχι καλές  γωνίες θέασης.

Επίσης το να παρακολουθείς το monitor από τόσο πλάγια γενικά δε προσφέρει και πολλά, όσο "περίεργο" use case και να έχεις. Μήπως να σκεφτείς λίγο τον τρόπο που θες να αξιοποιείς τόσο πλάγια την οθόνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με naruto14, έχω την LG IPS225 από το 2013 και μπορώ να πω ότι τόσα χρόνια μετά οι γωνίες θέασης είναι το λιγότερο εντυπωσιακές. Τα TN Panels έχουν γενικά όχι καλές  γωνίες θέασης.

Επίσης το να παρακολουθείς το monitor από τόσο πλάγια γενικά δε προσφέρει και πολλά, όσο "περίεργο" use case και να έχεις. Μήπως να σκεφτείς λίγο τον τρόπο που θες να αξιοποιείς τόσο πλάγια την οθόνη;

οχι απλα απο τις 3 που μου προτειναι ειδα την μια lg και ηταν πανεμορφη αλλα με λευκα στην οθονη.

Θα συμφωνήσω με naruto14, έχω την LG IPS225 από το 2013 και μπορώ να πω ότι τόσα χρόνια μετά οι γωνίες θέασης είναι το λιγότερο εντυπωσιακές. Τα TN Panels έχουν γενικά όχι καλές  γωνίες θέασης.

Επίσης το να παρακολουθείς το monitor από τόσο πλάγια γενικά δε προσφέρει και πολλά, όσο "περίεργο" use case και να έχεις. Μήπως να σκεφτείς λίγο τον τρόπο που θες να αξιοποιείς τόσο πλάγια την οθόνη;

 

 

Κάποιο λάθος θα έχεις κάνει τότε. Δεν παίζει να είδες IPS monitor από κοντά.

μολις ειδα απο κοντα αυτο http://www.skroutz.gr/s/7566377/AOC-G2460VQ6.html#specs το μονιτορ σε νετ.

στα παιχνιδια εχει πολυ καλη αποκρυση. και το αγοραζω 120 ευρω καινουριο. αξιζει;

http://prntscr.com/fx6a8a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 120 σχετικά αξίζει. Αν και θα προτιμούσα να δώσω παραπάνω για αυτές τις 3 που ανέφερα. Εξαρτάται πόσο περιορισμένο είναι το budget.

κοιτα εχω φτασει να μπορω να δωσω 200. αλλα δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...