Προς το περιεχόμενο

60 ευρώ αναλήψεις


hmmy92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα της ειναι πιο ακριβη η ενεργεια. Τραβα ακου τον ΣΚΑΙ τωρα

Και εσυ διαβασε την αυγη τρολλακι του συριζα με τα φοβερα επιχειρηματα σε αυτα που λεω, δεν ξερεις τι να απαντησεις σιωπη τωρα και περηφανο οχι οπως πηρες γραμμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Ο Γερούν Ντάισελμπλουμ προειδοποίησε ότι πλέον, οι όροι ενός νέου πακέτου βοήθειας προς την Ελλάδα θα είναι σκληρότεροι''

 

Μια χαρα δηλαδη….. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εληξε το προγραμμα επίσημα λενε..

 

Απανταμε με ποτακι το βραδυ, μπουζουκια το σαββατο και περηφανο ΟΧΙ την κυριακη οκ??

 

Ε ναι, και απο Δευτερα παιρνουμε μια πιτα με γυρο περηφανεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΑΓΟΡΙΑ , ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΗΝ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ??????????????????????? (φωνάζω αλλά με γράψατε, να πω πως τραβάει αυτόματα από λογαριασμό οπότε θέλω να καταθέσω. Το ΑΤΜ κάνει καταθέσεις? Παίζει να είμαι κ ο μόνος που θέλει να καταθέσει).

 

Εγώ δε θα πλήρωνα..Για πόσα λεφτά μιλάμε;

Άλλωστε έχεις και τη δικαιολογία οτι δε μπορείς να πας στην τράπεζα να πληρώσεις.

Αν ποτέ ανοίξουν οι τράπεζες θα ζητήσεις να αφαιρεθούν οι τόκοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Ο Γερούν Ντάισελμπλουμ προειδοποίησε ότι πλέον, οι όροι ενός νέου πακέτου βοήθειας προς την Ελλάδα θα είναι σκληρότεροι''

 

Μια χαρα δηλαδη….. 

Είναι φανερό ότι σε κάθε περίπτωση, θα έχουμε αλλαγή κυβέρνησης. Οι Ευρωπαίοι το έχουν πια αποφασίσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Ο Γερούν Ντάισελμπλουμ προειδοποίησε ότι πλέον, οι όροι ενός νέου πακέτου βοήθειας προς την Ελλάδα θα είναι σκληρότεροι''

 

Μια χαρα δηλαδη….. 

Ε,ενταξει...λες και οι προηγουμενοι ηταν βολτα στην εξοχη.

Μεχρι και ρυθμιση των εγκεφαλικα "νεκρων" ασθενων ειχαν μεσα στα μνημονια και την δωρηση οργανων χωρις να σε ρωτανε.Θα τα πουλουσαμε στο εξωτερικο και θα χ....σταν στο ταληρο.

Ετσι φανταζομαι οτι θα ερχοταν αναπτυξη στα ταμεια τους κρατους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φανερό ότι σε κάθε περίπτωση, θα έχουμε αλλαγή κυβέρνησης. Οι Ευρωπαίοι το έχουν πια αποφασίσει.

 

Aπο τις εκλογες του January το ειχαν αποφασισει….  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Ο Γερούν Ντάισελμπλουμ προειδοποίησε ότι πλέον, οι όροι ενός νέου πακέτου βοήθειας προς την Ελλάδα θα είναι σκληρότεροι''

 

Μια χαρα δηλαδη….. 

 

But Dijsselbloem, who is Dutch finance minister, said any request for a new plan by Greece would only be considered after any referendum called by Greece's government and that any new programme might impose tougher conditions than before.

 

http://www.reuters.com/article/2015/06/30/eurozone-greece-dijsselbloem-idUSA5N0VT02320150630

 

Για να μη χαθούμε στη μετάφραση...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι και αλλιώς γελάνε και θα γελάσουν. Εκτός αν θεωρείς ότι με ευρώ και μνημόνιο δε θα ξεπουληθεί τίποτα. Αλήθεια, ποιός τους έβαζε εμπόδια μέχρι τώρα; Το ΤΑΙΠΕΔ; LOL!

 

Έκανες edit. Ντάξει, αν η γραφειοκρατία τους εμποδίσει, να τη διατηρήσουμε.

ΤΝαι , απλα το ετσι και το αλλιως ειναι δυο πολυ διαφορετικες καταστασεις. Τωρα το οτι προτιμουν καποιοι το "αλλιως", μονο ως χαρακτηριστικη αδιαφορια στο να ανοιξουν ενα tab να διαβασουν τα βασικα για την Αργεντινη πχ και τυφλη εμπιστοσυνη στα λογια πολιτικων που καθε μερα αποδεικνυονται επιεικως αναξιοπιστοι/
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Ο Γερούν Ντάισελμπλουμ προειδοποίησε ότι πλέον, οι όροι ενός νέου πακέτου βοήθειας προς την Ελλάδα θα είναι σκληρότεροι''

 

Μια χαρα δηλαδη….. 

Επιτελους και ενα ευχαριστο νεο σημερα. Απο οτι φαινεται καμια συμφωνια δεν θα γινει και απο Τριτη δραχμουλα. Τερμα οι επιχορηγησεις της ΕΕ σε αργοσχολους. Η θα γινουνμε ανθρωποι ή ουγκαντα. Απλα τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φανερό ότι σε κάθε περίπτωση, θα έχουμε αλλαγή κυβέρνησης. Οι Ευρωπαίοι το έχουν πια αποφασίσει.

Εγω παντως θα γουσταριζα(οχι οτι ειμαι προσωπικα με καποιο κομα)να παμε σε εκλογες και να ξαναβγαλουν τον ιδιο.

Οτι καλυτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.reuters.com/article/2015/06/30/eurozone-greece-dijsselbloem-idUSA5N0VT02320150630

 

Για να μη χαθούμε στη μετάφραση...

 

Το might, εννοειται οτι θα το ελεγε…..  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φανερό ότι σε κάθε περίπτωση, θα έχουμε αλλαγή κυβέρνησης. Οι Ευρωπαίοι το έχουν πια αποφασίσει.

Γι' αυτό μίλησα για ψευδαίσθηση επιλογής, για ουσιαστική κατάργηση της δημοκρατίας στα κράτη-μέλη. Για να μάθουμε να μη ξαναψηφίσουμε ΠΟΤΕ άλλη παράταξη από εκείνη που εγκρίνουν οι δανειστές... Το θλιβερό δεν είναι το ίδιο το γεγονός, το θλιβερό είναι ότι το αποδεχόμαστε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το might, εννοειται οτι θα το ελεγε…..  B)

Δε διαφωνώ αλλά με όσα έχω δει αυτόν τον καιρό προτιμώ να διαβάζω τις δηλώσεις στη γλώσσα που έγιναν...  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως θα γουσταριζα(οχι οτι ειμαι προσωπικα με καποιο κομα)να παμε σε εκλογες και να ξαναβγαλουν τον ιδιο.

Οτι καλυτερο...

 

Ικανους τους εχω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...