Προς το περιεχόμενο

60 ευρώ αναλήψεις


hmmy92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έστω. Την έφερε.

 

Εδώ, μιλάμε για τέτοια αντικειμενικότητα και έλλειψη προπαγάνδας που την πέφτουν στον Πετρουλάκη, στον Αρκά, σε όποιον λέει κάτι που ηχεί δυσάρεστα στα αυτιά τους.

 

Βρίζει η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ δημοσιογράφους, ΕΥΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΣΤΑΘΜΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ, και εμάς μας χαλάει ο Σκάι.

 

Ό,τι πείτε, παιδιά.

Το χεις καταλαβει φανταζομαι οτι δημοσιογραφοι, σταθμοι και ολοι γενικα, υπηρετουν μονο την μια αποψη, ξερεις ποια, και οτιδηποτε αλλο το πλασαρουν στον κοσμο ως γελοιο.

Θες αποδειξεις? Το ποσο τρελο ακουγοτανε η ιδεα τα μετρα λιτοτητας οδηγουν την κριση και δεν μας σωζουν απο αυτην, δυο χρονια πριν, οταν οταν την συζηταγα με σενα και με κατι αλλους. Καλα τωρα για δραχμη μην πω ποσο καραφλιαζει τον κοσμο. Να ναι καλα η Σια και ο Μπαμπης που ακουε ευλαβικα. 

Και εσενα μετα, δε σε χαλαει ο ΣΚΑΙ και ο καθε ΣΚΑΙ. Προφανως και δε σε χαλαει. Αφου χαιδευει τα αυτακια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χει παρακάνει και ο Σκαι και το Μega. Χτες το βράδυ είχει τίτλο :

 

ΔΡΑΜΑΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ...ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΡΕΩΚΟΠΙΑ

 

Με κεφαλαία κιόλας. Χαλάρωσε λίγο ρε φίλε , τι πανικοβάλλεις έτσι τον κόσμο?

Πήρε τηλέφωνο η γιαγιά μου την μάνα μου κλαίγοντας πανικοβλημένη, δεν κάνω πλάκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει ενας ανθρωπος που θελει να ψηφισει ναι να μου πει τον λογο που θα το κανει.Με πολυ λιγα λογια.

Γιατί λυπάμαι τη μάνα μου που θα ζήσει κατοχικές καταστάσεις και καταστάσεις εμφυλίου.

 

Κατά τ'άλλα, εμένα προσωπικά το όχι με βολεύει, οι καταθέσεις μου εξωτερικό, η δουλειά μου εξωτερικό, διακοπές σαν βασιλιάς θα κάνω όταν κατεβαίνω στην Ελλάδα και συγγενείς και φίλοι θα με βλέπουν και θα τους κερνώ καφέ και θα μου κάνουν μετάνοιες για την μεγαλοψυχία μου.

 

Αν θες και όταν ζοριστείς, εδώ θα είμαστε, στείλε μου τότε pm να κερνώ και εσένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παραπέμπω στον Χρυσόγονο, έδωσα το σύνδεσμο στο άλλο νήμα, δεν έχω κάτι άλλο να πω.

Μεγαλος πολιτικος ο Χρυσογονος.

Το οτι οι περισσοτεροι πολιτικοι εχουν μαθει απλα να παιρνουν τον μισθουλακο τους και να μην παιρνουν μεγαλα ρισκα σου λεει κατι?

Δεν εχω κατι αλλο να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα..

θελω να ρωτησω μηπως γνωριζει καποιος..

 

Μου ειχε ληξει η καρτα αναληψεως και την δευτερα θα πηγαινα να βγαλω καινουρια αλλα με προλαβανε οι εξελιξεις..

αποτελεσμα να μην εχω καρτα τωρα και να μην μπορω να κανω ουτε τα 60 ευρω αναληψη ..

 

λενε οτι για τις επομενες 3 μερες θα ανοιξουν 1000 υποκαταστηματα για τους συνταξιουχους που δεν ειχαν καρτα..

θα μπορω να παω και εγω να βγαλω καποια ευρω και να κανω διαδικασια εκδοσης νεας καρτας ή θα φαω πορτα?

Μπορείς να χρησιμοποιείς την παλιά σου μέχρι να σου στείλουν την καινούρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί λυπάμαι τη μάνα μου που θα ζήσει κατοχικές καταστάσεις και καταστάσεις εμφυλίου.

 

Κατά τ'άλλα, εμένα προσωπικά το όχι με βολεύει, οι καταθέσεις μου εξωτερικό, η δουλειά μου εξωτερικό, διακοπές σαν βασιλιάς θα κάνω όταν κατεβαίνω στην Ελλάδα και συγγενείς και φίλοι θα με βλέπουν και θα τους κερνώ καφέ και θα μου κάνουν μετάνοιες για την μεγαλοψυχία μου.

 

Αν θες και όταν ζοριστείς, εδώ θα είμαστε, στείλε μου τότε pm να κερνώ και εσένα.

Με τα καινουργια μνημονια θα χρειαστει να τον κερασεις ετσι και αλλιως. 

Ωραιο επιχειρημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οι επαγγελματίες 'posters' αυξάνονται και πληθαίνονται στο thread.Σε λίγο οι χρήστες με 0 έως 20 posts θα είναι το 90%.

Μην τσιμπάτε και χάνετε χρόνο μαζί τους.

Διατεταγμένη υπηρεσία προσφέρουν.

λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω. Την έφερε.

 

Εδώ, μιλάμε για τέτοια αντικειμενικότητα και έλλειψη προπαγάνδας που την πέφτουν στον Πετρουλάκη, στον Αρκά, σε όποιον λέει κάτι που ηχεί δυσάρεστα στα αυτιά τους.

 

Βρίζει η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ δημοσιογράφους, ΕΥΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΣΤΑΘΜΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ, και εμάς μας χαλάει ο Σκάι.

 

Ό,τι πείτε, παιδιά.

@snoob ότι δίκιο και να έχεις σε αυτά που λες γιατί έχεις, εξανεμίζεται από το γεγονός ότι όλοι οι μεγάλοι σταθμοί σίγουρα είναι κόντρα στην κυβέρνηση γιατί οι άλλοι τους άφηναν να λειτουργούν με χρέη να κλέβουν ρεύμα από την Δ.Ε.Η που ορισμένοι συμπολίτες μας δεν έχουν, οπότε η όποια καφρίλα των κυβερνώντων έναντι των σταθμών  αντί να καταδικάζεται, να επικροτείται από όλη την κοινωνία σχεδόν.Τα  τηλεοπτικά μέσα εθνικής εμβέλειας έχουν υποχρέωση στην αντικειμενικότητα ενώ στον τύπο δεν υπάρχει τέτοιος περιορισμός.Αυτό το ξέρουν άπαντες π.χ  δεν μπορεί κανείς να προσάψει στον Ελεύθερο Τύπο ότι ανήκει στην Ν.Δ αλλά όμως αυτό μπορεί να το προσάψει κάποιoς στο MEGA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη χθεσινή συγκέντρωση την έπαιξε κάποιο κανάλι; Δεν τρολάρω.

 

Στο Σύνταγμα υπερ του όχι; Αν λες αυτή και το mega την έδειξε. Όχι με δόξα και τιμές βέβαια όπως το ''Μένουμε Ευρώπη'', αλλά αναφέρθηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οι επαγγελματίες 'posters' αυξάνονται και πληθαίνονται στο thread.Σε λίγο οι χρήστες με 0 έως 20 posts θα είναι το 90%.

Μην τσιμπάτε και χάνετε χρόνο μαζί τους.

Διατεταγμένη υπηρεσία προσφέρουν.

λολ

Αν αναφερεσαι σε μενα, εχω πανω απο 600 ποστ. 

Ειχα και αβαταρ.

Τωρα γιατι εξαφανιστηκαν δεν ξερω και βαριεμαι να το ψαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν epic η συνεντεξη

 

Γενικα η Ζωη δεν απαντησε σε καμια ερωτηση , ελεγε τα δικα της random πραγματα με την εκνευριστικη αυτη φωνη που εχει κ κανεις δεν καταλαβε ποτε γιατι πηγε . Κατα τα αλλα πεταξε την παπαρια της για τον Μπακογιαννη κ πανηγυριζουν σημερα που η Ζωαρα εβαλε στη θεση της την προπαγανδιστρια Κοσιωνη

Ποια συνέντευξη; Γιατί εγώ την είδα το βράδυ στο skai internet, εγώ δεν είδα κάποια συνέντευξη.

Δεν την ήξερα καλά την τύπισσα, για βρίσιμο θα φασκέλωμα θα είναι όσοι την ψηφίσουν στις επόμενες εκλογές.

 

Μιλούσε μιλούσε δεν σταματούσε να μιλάει χωρίς να λέει απολύτως τίποτα, πολύ μεγάλο ταλέντο θέλει να έχεις να μιλάς χωρίς να βγάζεις νόημα, χωρίς να σέβεται τον συνομιλητή της, κάθε φορά που την ρωτούσαν κάτι απλά δε σταματούσε να λέει ασυναρτησίες, για πολύ γιαούρτωμα η τύπισσα, λυπάμαι τον σύντροφό της..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...