Προς το περιεχόμενο

60 ευρώ αναλήψεις


hmmy92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Το έγραψα και αλλού, στα "περί αντικειμενικότητας", μάλλον: δεν μπορώ αυτά τα κροκοδείλια δάκρυα περί "αντικειμενικότητας". Έχει λυσσάξει ο Μπαξεβάνης, δεν έχει ανοίξει ρουθούνι. "70% των μέτρων των μνημονίων -αυτών που θα έσκιζαν, ντε- ήταν σωστά", άρα οι προηγούμενες πίπες τι ήταν; Προπαγάνδα δεν ήταν;

Χθεσινή αναφορά από τη σελίδα του περιοδικού του στο facebook για τη συνέντευξη:
 

Εντάξει τι να λέμε τώρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το πω αλλιώς: εχθές, ο ΣΚΑΪ είχε την κυρία ΠτΒ καλεσμένη. Εκεί, η κυρία Κωνσταντοπούλου, που δεν είναι προϊόν νεποτισμού και κόρη πολιτικού, α, όχι, τι μου λέτε τώρα, επιτέθηκε χυδαία στην Κοσιώνη για την προσωπική της ζωή.

 

Αν η Κοσιώνη έβγαινε και της έλεγε, "Μη μιλάς κι εσύ που αγωνίζεσαι να βγάλεις βιαστή γυναικών έξω και σε έχουν κράξει ακόμη και οι γυναίκες του ΣΥΡΙΖΑ", θα είχε δίκιο; Θα ήταν μάγκισσα, όπως η κυρία θυγατέρα του Κωνσταντόπουλου; Ή θα ήταν μια χυδαία επίθεση στην επαγγελματική ζωή της κυρίας ΠτΒ;

 

Τροφή για σκέψη.

Αν έκανε ακόμα και αυτό η Ζωάρα για την οποία έχω κάκιστη άποψη εξαρχής είναι για φτύσιμο.Εδώ να πω ότι δεν βλέπω Σκαι όχι μόνο γιατί δεν το συμπαθώ που δεν  αλλά γιατί δεν μπορώ και εξηγούμαι.Μου κόπηκε το καλώδιο από την κεραία μέσα στην τρύπα του τοίχου από όπου περνάει μέσα στο σπίτι και βλέπω τηλεόραση μέσα από ένα addon του kodi το hellenik tv.Ενώ όλα τα άλλα κανάλια παίζουν κανονικά το Σκαι αρνείται να συνεργαστεί δυστυχώς.Edit :Κάποιος μου σφύριξε ότι το επίμαχο βίντεο ανέβηκε στο youtube.Θα το δω αργότερα και θα τοποθετηθώ επ'αυτού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι δυνατον να μην εχουν προβλεψει κατι τετοιο? δεν ειναι μονο οι συνταξιουχοι χωρις καρτα.. χαζομαρα..

θα πρεπει να υπαρχει καποια λυση δεν μπορει να σε αφησουν χωρις ουτε τα 60 ευρω.

 

υπαρχει περιπτωση να σε αφησουν να βγαλεις καρτα αλλα εδω μιλαμε για τρομερη ταλαιπωρια με ολη αυτη την ουρα που θα εχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν epic η συνεντεξη

 

Γενικα η Ζωη δεν απαντησε σε καμια ερωτηση , ελεγε τα δικα της random πραγματα με την εκνευριστικη αυτη φωνη που εχει κ κανεις δεν καταλαβε ποτε γιατι πηγε . Κατα τα αλλα πεταξε την παπαρια της για τον Μπακογιαννη κ πανηγυριζουν σημερα που η Ζωαρα εβαλε στη θεση της την προπαγανδιστρια Κοσιωνη

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Απλά, όταν οι "έγκριτοι" μιλάνε για μπουκώματα, δεν μπορώ τα κλάμματα για τον αντικειμενισμό του ΣΚΑΪ.

 

Ο ΣΚΑΪ είχε τα κάκαλα (γιατί θέλει κάκαλα να προσκαλέσεις το συγκεκριμένο άτομο) να φέρει την Κωνσταντοπούλου να πει τα δικά της.

 

Η "Καθημερινή" είχε μέχρι πριν τις εκλογές αρθρογράφο τακτικό μετέπειτα βουλευτή και υφυπουργό του ΣΥΡΙΖΑ.

 

Βρείτε μου πόσοι νυν ή μετέπειτα αρθρογράφοι της "Αυγής" τόλμησαν να ταχθούν υπέρ του ευρώ, να ασκήσουν κριτική στην κυβέρνηση, κτλ.

 

Δε λέω ότι είναι υπόδειγμα ο ΣΚΑΪ, κάθε άλλο. Αλλά, να μου λένε για μονόπατες προπαγάνδες, είναι αστείο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά, όταν οι "έγκριτοι" μιλάνε για μπουκώματα, δεν μπορώ τα κλάμματα για τον αντικειμενισμό του ΣΚΑΪ.

 

Ο ΣΚΑΪ είχε τα κάκαλα (γιατί θέλει κάκαλα να προσκαλέσεις το συγκεκριμένο άτομο) να φέρει την Κωνσταντοπούλου να πει τα δικά της.

 

Η "Καθημερινή" είχε μέχρι πριν τις εκλογές αρθρογράφο τακτικό μετέπειτα βουλευτή και υφυπουργό του ΣΥΡΙΖΑ.

 

Βρείτε μου πόσοι νυν ή μετέπειτα αρθρογράφοι της "Αυγής" τόλμησαν να ταχθούν υπέρ του ευρώ, να ασκήσουν κριτική στην κυβέρνηση, κτλ.

 

Δε λέω ότι είναι υπόδειγμα ο ΣΚΑΪ, κάθε άλλο. Αλλά, να μου λένε για μονόπατες προπαγάνδες, είναι αστείο.

Ποια κακαλα ειχε ακριβως? Ηλπιζε να την φερει σε δυσκολη θεση και για αυτο την εφερε. 

Που κολαει η συγκριση της Αυγης που ειναι του κομματος με ενα μεσο που το παιζει αντικειμενικο και ουδετερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Συμπεριφορά της προέδρου της Βουλής είναι για κλάματα. Αλλά είναι χαζή η και η Κοσιώνη. έπρεπε να της πει "Εσάς ο άντρας σας που τα είδε τα κάκαλα του Αλέξη και τα παινεύει; Τι σχέση έχουν;"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καπου εδω καταλαβαινεις οτι η λογικη στη χωρα εχει παει περιπατο 

 

Οκ , δώσε μου την δική σου λογική πρωτού με κρίνεις.

 

Απλά, όταν οι "έγκριτοι" μιλάνε για μπουκώματα, δεν μπορώ τα κλάμματα για τον αντικειμενισμό του ΣΚΑΪ.

 

Ο ΣΚΑΪ είχε τα κάκαλα (γιατί θέλει κάκαλα να προσκαλέσεις το συγκεκριμένο άτομο) να φέρει την Κωνσταντοπούλου να πει τα δικά της.

 

Η "Καθημερινή" είχε μέχρι πριν τις εκλογές αρθρογράφο τακτικό μετέπειτα βουλευτή και υφυπουργό του ΣΥΡΙΖΑ.

 

Βρείτε μου πόσοι νυν ή μετέπειτα αρθρογράφοι της "Αυγής" τόλμησαν να ταχθούν υπέρ του ευρώ, να ασκήσουν κριτική στην κυβέρνηση, κτλ.

 

Δε λέω ότι είναι υπόδειγμα ο ΣΚΑΪ, κάθε άλλο. Αλλά, να μου λένε για μονόπατες προπαγάνδες, είναι αστείο.

 

Τι κακαλα? Με συγχωρείς αλλά είναι Πρόεδρος της Βουλής. Δεν λέω ότι είναι και το πιο ήρεμο άτομο.

Αλλά σωστά τις είπε. Είναι ξεκάθαρος ο ρόλος της συγκεκριμένης ξανθιάς , δεν νομίζεις?

 

Σε λίγο θα μου πείτε και ότι ο Μπογδάνος είναι μαχητικός δημοσιογράφος , να ξεράσω αίμα απο την κωλοτρυπίδα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που κολαει η συγκριση της Αυγης που ειναι του κομματος με ενα μεσο που το παιζει αντικειμενικο και ουδετερο.

Δεν νομίζω πως το ΣΚΑΙ το παίζει αντικειμενικό. Από την αρχή είναι υπέρ των μνημονίων και το φωνάζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έστω. Την έφερε.

 

Εδώ, μιλάμε για τέτοια αντικειμενικότητα και έλλειψη προπαγάνδας που την πέφτουν στον Πετρουλάκη, στον Αρκά, σε όποιον λέει κάτι που ηχεί δυσάρεστα στα αυτιά τους.

 

Βρίζει η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ δημοσιογράφους, ΕΥΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΣΤΑΘΜΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ, και εμάς μας χαλάει ο Σκάι.

 

Ό,τι πείτε, παιδιά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως το ΣΚΑΙ το παίζει αντικειμενικό. Από την αρχή είναι υπέρ των μνημονίων και το φωνάζουν.

Κακώς για ευνόητους λόγους που δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αναλύσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...