Προς το περιεχόμενο

60 ευρώ αναλήψεις


hmmy92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή αν κάποιος πεθάνει δεν θα μπορεί να πληρώσει την κηδεία του.Εκτός αν τα γραφεία κηδειών δέχονται πιστωτικές.Δέχονται;

Γιατί έχω την εντύπωση ότι όσοι έχουν λεφτά στις τράπεζες ακόμη και 100 ευρώ αν είναι θα τα χάσουν;

Διότι κάπως πρέπει να πληρωθεί το ΔΝΤ. Και μια λύση είναι να μας πάρουν με το ζόρι τα λεφτά.

320 δις είναι αυτά. Μας παίρνουν ότι χρήματα έχουμε. Και τα αυτοκίνητα. Και τα σπίτια. Και ξεχρεώσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν κάποιος πεθάνει δεν θα μπορεί να πληρώσει την κηδεία του.Εκτός αν τα γραφεία κηδειών δέχονται πιστωτικές.Δέχονται;

Γιατί έχω την εντύπωση ότι όσοι έχουν λεφτά στις τράπεζες ακόμη και 100 ευρώ αν είναι θα τα χάσουν;

Διότι κάπως πρέπει να πληρωθεί το ΔΝΤ. Και μια λύση είναι να μας πάρουν με το ζόρι τα λεφτά.

320 δις είναι αυτά. Μας παίρνουν ότι χρήματα έχουμε. Και τα αυτοκίνητα. Και τα σπίτια. Και ξεχρεώσαμε.

 

Μπα αυτος που θα πεθανει το μονο που τον νοιαζει ειναι να εχει κερματα χαχαχα

Κουρεμα στην Ελλαδα δεν μπορει να γινει η κυπρος ειχε τεραστιο τραπεζικο συστημα για αυτο εκαναν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι τουριστες, κουτρα….

 

εκτος capital control, οσες καρτες εχουν εκδοθει σε χωρες εκτος Ελλαδας……   :-D  :-D  :-D

 

 

http://www.sofokleousin.gr/archives/239311.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που θέλω να μου στείλουν απο εξωτερικό ελλάδα λεφτά θα μπορέσουν? Τα δάνεια που έχω να πληρώσω θα τα τραβήξει ενω είναι κλειστές οι τράπεζες ή απο την άλλη εβδομάδα εφόσον ανοίξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι τουριστες, κουτρα….

 

εκτος capital control, οσες καρτες εχουν εκδοθει σε χωρες εκτος Ελλαδας……   :-D  :-D  :-D

 

παρτυ θα κανουν αυριο τα κλεφτρονια στο μοναστηράκι  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δεν υπάρχει πρόβλημα. Γενικά στα ΕΛΠΕ πάντα υπάρχει απόθεμα (νομίζω κρατάει για περίπου 2-3 μήνες)

 

http://www.naftemporiki.gr/finance/story/971755/elpe-eparki-ta-apothemata-kausimon-stin-ellada

 

Στρατηγικά αποθέματα υπάρχουν σε όλες τις χώρες.

 

Το ότι χρησιμοποιούνται σημαίνει ότι ΥΠΑΡΧΕΙ κάποιο πρόβλημα (αυτός είναι ο λόγος υπαρξής τους) ή για "ρεγουλάρσιμα" τιμών.

 

μη σκεφτόμαστε, οκ έχουμε 3 μήνες καυσιμα δε τρέχει μία.

 

 

Εννοείται ότι όταν αναγκάζεσαι να χρησιμοποιήσεις στρατηγικά αποθέματα υπάρχει αυξηση τιμών

 

- είτε πριν και γι αυτό ρίχνεις ποσότητα στην αγορά

- είτε , σε περίπτωση ελλειψης ανανέωσης, μετά και όσο οι διαθέσιμες ποσότητες μειώνονται.

 

 

ΥΓ:

Δεν είναι "κινδυνολογία" είναι βασικές αρχές εμπορίου/οικονομικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν κάποιος πεθάνει δεν θα μπορεί να πληρώσει την κηδεία του.Εκτός αν τα γραφεία κηδειών δέχονται πιστωτικές.Δέχονται;

Γιατί έχω την εντύπωση ότι όσοι έχουν λεφτά στις τράπεζες ακόμη και 100 ευρώ αν είναι θα τα χάσουν;

Διότι κάπως πρέπει να πληρωθεί το ΔΝΤ. Και μια λύση είναι να μας πάρουν με το ζόρι τα λεφτά.

320 δις είναι αυτά. Μας παίρνουν ότι χρήματα έχουμε. Και τα αυτοκίνητα. Και τα σπίτια. Και ξεχρεώσαμε.

 

και τις γυναικες. ξεχασες και τις γυναικες.

ολα θα μας τα παρουν. δε θα μας αφησουν τιποτα. θα μας κανουν λαθρομεταναστες σε αλλες χωρες. Σε 60 χρονια θα μας μελετανε σε ιστορικα βιβλια για το πως αφανιστηκαμε. πανικος. κακο. χαος. καταστροφη. 

 

 

 

  :mellow:

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναθέτω τον προβληματισμό για τους παπούδες που δεν έχουν κάρτες για ΑΤΜ ούτε λεφτά γιατί τους τελείωση η σύνταξη του προηγούμενου μήνα και περίμεναν την επόμενη.

 

edit: Το διευκρινίζει το ΦΕΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...