Προς το περιεχόμενο

60 ευρώ αναλήψεις


hmmy92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλοι εσείς που θα ψηφίσετε ΟΧΙ μετά μην βγείτε και πείτε ότι σας φταίει η Ευρώπη ... Φάτε τα μούτρα σας μετά από μαλάκια σας και ελπίζω να το παραδεχτείτε

Χαίρομαι που γίνεται το δημοψήφισμα για να καταλάβετε τι λάθος σκέψη και νοοτροπία έχετε...

Δεν χαίρομαι γιατί θα πάρει και μένα η μπάλα μαζί με εσάς...

Ακόμα και τώρα ο Έλληνας σκέφτεται να ψηφίσει ΟΧΙ πιθανόν να βγει από το ευρώ να πάει στην δραχμή γιατί πιστεύει μέσα του ότι με έναν μαγικό τρόπο θα σβηστούν όλα και από δεύτερα πρωί θα είμαστε Ελβετία και νομίζει ότι θα είμαστε όπως παλιά κοινός ο κλασσικός ο Έλληνας που κοιτάει την πάρτη του και το έχουν πάρει χαμπάρι όλοι και θα δικαιωθούν πανηγυρικά την Κυριακή......

Αλλά βεβαία ποιος θα πει ΝΑΙ και θα πάει κόντρα στο σύστημα που τον ταΐζει χωρίς να παράγει.... Εύχομαι τα ΝΑΙ να είναι ποιο πολλά..... Να γίνουν σοβαρές μεταρρυθμίσεις άμεσα, να σουτάρουν κόσμο όπου δεν χρειάζεται (δεν με νοιάζει δεν με αφορά ποιοι είναι, να μην τους έβαζαν εξαρχής εκεί μέσα). Επίσης μακάρι να τα κάνουν όλα ιδιωτικά δεν χρειάζεται να είναι όλα αυτά στον έλεγχο του δημοσίου και αυτόματα να υπολειτουργεί γιατί το σύστημα τα ξήνει με τσουγκράνα.

Και κάπως έτσι η Ελλάδα μένει στον πάτο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα σε πω τιποτα αφηνω εσενα να χαρακτηριζεις.

Εγω παντως που δεν ειμαι ανεργος 3-4 φορες το μηνα σουβλακια δεν παραγγελνω.Τωρα πως το κανεις εσυ ειναι ενα θεμα.

50€ στο σκρουτζ ενας πολυ μικρος θερμοσιφωνας οσο τα σουβλακια σου.

 

4 φορες μαξ μπορει και 3 μπορει και 2 ειναι 4 ευρω ( 2 χ 2 ευρω) χ 4 αρα 16 ευρω το μηνα και οχι 50 βαλε και την εργασια του υδραλικου και αυτα τα 4 ευρω ειναι ολο μου το γευμα για μια μερα γιατι εχω μπατζετ περιπου 6 ευρω αρα 180 ευρω μειον 80 μινιμουμ που θα δωσω θα περασω με 3.333 ευρω την ημερα , μιλαμε για ζωαρα.

@Anorymoys πιστευεις οτι με το ΟΧΙ θα ειμαστε καλητερα σας λαος?

 

μπορει ναι μπορει και οχι εγω πιστευω ναι, θα περασουμε δυσκολα αυτο το πιστευω δεν ειπα οτι θα ειναι ολα καταπληκτικα αλλα αν υπαρχει κοινωνικο κρατος και το κυριοτερο ΑΛΛΗΛΕΓΓΎΗ ΑΝΑΜΕΣΑ μας τοτε θα ερθει κατι πιο καλο για ολους μας.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το "οι Ευρωπαίοι μπλοφάρουν" στηρίζεται όλη η πολιτική μας ακόμα και τώρα...

Αφού πιστεύεις τόσο πολύ στο όχι πέστο μόνος σου, τι μου πετάς το μπαλάκι;

 

Τι μπαλάκι να σου πετάξω; Εσύ προτιμάς καλύτερα που το ανέφερε ο Τσίπρας ή να μην είχε αναφέρει για το οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εσείς που θα ψηφίσετε ΟΧΙ μετά μην βγείτε και πείτε ότι σας φταίει η Ευρώπη ... Φάτε τα μούτρα σας μετά από μαλάκια σας και ελπίζω να το παραδεχτείτε

Χαίρομαι που γίνεται το δημοψήφισμα για να καταλάβετε τι λάθος σκέψη και νοοτροπία έχετε...

Δεν χαίρομαι γιατί θα πάρει και μένα η μπάλα μαζί με εσάς...

Ακόμα και τώρα ο Έλληνας σκέφτεται να ψηφίσει ΟΧΙ πιθανόν να βγει από το ευρώ να πάει στην δραχμή γιατί πιστεύει μέσα του ότι με έναν μαγικό τρόπο θα σβηστούν όλα και από δεύτερα πρωί θα είμαστε Ελβετία και νομίζει ότι θα είμαστε όπως παλιά κοινός ο κλασσικός ο Έλληνας που κοιτάει την πάρτη του και το έχουν πάρει χαμπάρι όλοι και θα δικαιωθούν πανηγυρικά την Κυριακή......

Αλλά βεβαία ποιος θα πει ΝΑΙ και θα πάει κόντρα στο σύστημα που τον ταΐζει χωρίς να παράγει.... Εύχομαι τα ΝΑΙ να είναι ποιο πολλά..... Να γίνουν σοβαρές μεταρρυθμίσεις άμεσα, να σουτάρουν κόσμο όπου δεν χρειάζεται (δεν με νοιάζει δεν με αφορά ποιοι είναι, να μην τους έβαζαν εξαρχής εκεί μέσα). Επίσης μακάρι να τα κάνουν όλα ιδιωτικά δεν χρειάζεται να είναι όλα αυτά στον έλεγχο του δημοσίου και αυτόματα να υπολειτουργεί γιατί το σύστημα τα ξήνει με τσουγκράνα.

 

Έπρεπε αλλά δεν έγιναν πολλά πράγματα για 5 χρόνια, πιστεύεις οτι θα γίνουν τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά βεβαία ποιος θα πει ΝΑΙ και θα πάει κόντρα στο σύστημα που τον ταΐζει χωρίς να παράγει.... Εύχομαι τα ΝΑΙ να είναι ποιο πολλά..... Να γίνουν σοβαρές μεταρρυθμίσεις άμεσα, να σουτάρουν κόσμο όπου δεν χρειάζεται (δεν με νοιάζει δεν με αφορά ποιοι είναι, να μην τους έβαζαν εξαρχής εκεί μέσα). Επίσης μακάρι να τα κάνουν όλα ιδιωτικά δεν χρειάζεται να είναι όλα αυτά στον έλεγχο του δημοσίου και αυτόματα να υπολειτουργεί γιατί το σύστημα τα ξήνει με τσουγκράνα.

 

μονο οι δημοσιοι? αυτο θα γινει? μετα το ναι θα φυγει ο ενφια θα ερθει το εκας θα ερθουν λεφτα να φαμε με χρυσα κουταλια οσοι παραγουμε?

μετα τι? αναπτυξη? επιδοτησεις? φαρμακα? αφου θα κοπουν ολα..

ξερεις ποιοι δεν παραγουν? οι γεροι... να τους βαλουμε σε μια κασα μια ωρα νωριτερα να τελειωνουμε?

 

θα ξαναχρειστουμε λεφτα..  και ξανα και ξανα... μεχρι που? μπορεις να μου το απαντησεις?

θα μας δωσουνε αλλα ποσα δις, θα πεσει και αλλο η οικονομια οπως γινεται επι 5 χρονια+ χρονια αλλα μεχρι ποτε? μεχρι να μας πεταξουν σαν το σκατο που κολλησε στο παπουτσι?

 

αν κοιταξεις το ιδιο σχολιο γραφουν και οι 2 πλευρες.. και πες οτι βγαινει το οχι και υπογραφουν τελευταια στιγμη καλυτερη συμφωνια.. εσυ τι θα κανεις? πλερεζα?

 

μην ειστε απολυτοι...  εδω δεν ειναι αυτοι που ξερουν οι διανοιες των οικονομικων... εμεις θα ειμαστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο επίκαιρο.. :-D

 

https://www.youtube.com/watch?v=go-psRB1aXg

 

Οι σχεσεις με τους Γερμανους εχουν περασει σε αλλο επιπεδο.

Οι συνεργατες τους δεν τους ονομαζουν πια φιλους,αλλα σωτηρες.

Οι Γερμανοι δεν κανουν πλεον εκτελεσεις,αλλα απαιτουν απολυσεις.

Οι Γερμανοι δεν κανουν πια πλιατσικο σαν απολιτιστοι,τωρα ειναι επενδυτες και ξερουν απο καλο λαδωμα για να φερουν την αναπτυξη (στην χωρα τους φυσικα).

Στο μονο που δεν αλλαξαν ειναι οτι κανουν τους Κινεζους στο θεμα των αποζημιωσεων εδω και 70 χρονια.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 φορες μαξ μπορει και 3 μπορει και 2 ειναι 4 ευρω ( 2 χ 2 ευρω) χ 4 αρα 16 ευρω το μηνα και οχι 50 βαλε και την εργασια του υδραλικου και αυτα τα 4 ευρω ειναι ολο μου το γευμα για μια μερα γιατι εχω μπατζετ περιπου 6 ευρω αρα 180 ευρω μειον 80 μινιμουμ που θα δωσω θα περασω με 3.333 ευρω την ημερα , μιλαμε για ζωαρα.

 

μπορει ναι μπορει και οχι εγω πιστευω ναι, θα περασουμε δυσκολα αυτο το πιστευω δεν ειπα οτι θα ειναι ολα καταπληκτικα αλλα αν υπαρχει κοινωνικο κρατος και το κυριοτερο ΑΛΛΗΛΕΓΓΎΗ ΑΝΑΜΕΣΑ μας τοτε θα ερθει κατι πιο καλο για ολους μας.

 

Να το θυμηθείς αυτό όταν η φτώχεια οδηγήσει σε εμφύλιο.

Γνωστή η ελληνική φαγωμάρα, θα ζήσουμε ιστορικές στιγμές.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κυβερνηση ειναι πολυ ανοργανοτη. δεν ειπαν ποιεσ ωρεσ θα ναι ανοιχτα τα εκλογικα κεντρα. την κυριακη στισ 5 μετα την εσπερινη λειτουργια εχω εξορκισμο. μασ εφεραν εναν δαιμονισμενο μνημονιακια που λεει αν παει ο κοσμοσ στο δημοψιφισμα θα ερθει η συντελια του κοσμου και μερικεσ λεξεισ επανω στο ψηφοδελτιο αν μετατρπουν απο γραμματα σε αριθμουσ βγαινει το νουμερο 666 το οποιο θα χαρακτει στο κουτελο του ψηφοφορου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι οικονομικοι εγκληματιες με τους οποιους τολμαμε να τα βαζουμε εχουν ξεπερασει παντως τον εαυτο τους στον εκβιασμο.

Ζουμε μοναδικες στιγμες που δειχνουν ξεκαθαρα την αλληλεγγυη της Ευρωπης.

Η πλακα ειναι οτι εκτος απο τους φιλελεδες με τα ακριβα κρασια και τον επιτιμο για σελφι,τον Τσιπρα θα τον κρεμασουν οι ευεργετηθεντες απο αυτον ΔΥ γιατι δεν μπορουν να τσιμπησουν το συνολο του μισθου απο τα ΑΤΜ.

Αχαριστια ρε φιλε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...