Προς το περιεχόμενο

60 ευρώ αναλήψεις


hmmy92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο το 2011 μονο με χρεωστικη πληρωνω ακομη και για...παγωτο,αν ολοι καναν το ιδιο δε θα υπηρχε θεμα με τις τραπεζες,ουτε θα μας εκβιαζαν με το παγωμα του ela,αλλα ο απαιδευτος λαος ευκολα πανικοβαλλεται...δυστυχως

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ψιλοασχετο, αν εχω την δυνατοτητα να πληρωθω σε αγγλικες λιρες για κατι, να το προτιμησω?

Φανταζομαι απο αυριο το ευρω θα κανει βουτια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δω πως θα πάω να ψηφίσω, θέλω 50 ευρώ μεταφορικά...

 

 

το ποσο θα ειναι αθροιστικο αν δεν βγαλεις με μερα την επομενη θα μπορεις να βγαλεις 120, επισης αν υπαρχει ψυχραιμια το οριο θα ανεβαινει.

 

επισης με χρεωστικες-πιστοτικες δεν υπαρχει οριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ψιλοασχετο, αν εχω την δυνατοτητα να πληρωθω σε αγγλικες λιρες για κατι, να το προτιμησω?

Φανταζομαι απο αυριο το ευρω θα κανει βουτια...

 

νομιζω ηδη εχουν ανοιξει μερικες αγορες και εχει πτωση, το θεμα ειναι οτι αν στα στειλουν απεξω μπορει να υπαρχει θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ψιλοασχετο, αν εχω την δυνατοτητα να πληρωθω σε αγγλικες λιρες για κατι, να το προτιμησω?

Φανταζομαι απο αυριο το ευρω θα κανει βουτια...

 

με τα τωρινα δεδομενα (μολις το τσεκαρα) αν ο μισθος σου ειναι 2000 ευρω το μηνα και τα κανεις σε λιρες τοτε θα εχεις καθαρο κερδος απο την ισοτιμια 50 ευρω.

 

Αλλα η ισοτιμια αλλαζει συνεχεια και απροβλεπτα. Για να καταλαβεις διαφορα και να πεις οτι εβγαλες κατι θα πρεπει να παιζεις με πολλα πολλα μηδενικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι αν δεν σηκώσεις τα 60 μία μέρα, θα προστεθούν στο όριο της επόμενης κ.ο.κ. Δηλαδή μπορεί να πας Παρασκευή/ Σάββατο και να σηκώσεις 300, αν δεν έχεις ξανασηκώσει.

 

εδίτ: αν ισχύσει το αθροιστικό

 

Α οκ thanks... 

 

Δεν ξέρουμε αν θα ισχύσει το παραπάνω.. Επίσης δε νομίζω να το ρίσκαρα να τα αφήσω μέχρι το Σάββατο και μετά να μας πουν άκυρο το αθροιστικά ή να μην βρίσκεις ΑΤΜ με λεφτά. Καλύτερα 60 την μέρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ψιλοασχετο, αν εχω την δυνατοτητα να πληρωθω σε αγγλικες λιρες για κατι, να το προτιμησω?

Φανταζομαι απο αυριο το ευρω θα κανει βουτια...

Δεν θα δεις μεγαλη διαφορα. αντε να πεσει 6% απο δευτερα εως παρασκευη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι ο τουρίστας θα έχει πρόβλημα.

Κάρτες από τράπεζες εξωτερικού δεν αυτό το όριο.

φαντάζομαι πως την τρίτη κ για αρκετές μέρες τα ΑΤΜ θαχουν τρελές ουρές..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το 2011 μονο με χρεωστικη πληρωνω ακομη και για...παγωτο,αν ολοι καναν το ιδιο δε θα υπηρχε θεμα με τις τραπεζες,ουτε θα μας εκβιαζαν με το παγωμα του ela,αλλα ο απαιδευτος λαος ευκολα πανικοβαλλεται...δυστυχως

Μου αρέσουν τα μετρητά.. Επιπλέον δεν θέλω να περνάνε όλα τα έξοδα μου από την τράπεζα. (όχι δεν κλέβω απλώς δεν θέλω)

 

PS: Δεν πήγα να τραβήξω σαν τρελός λεφτά από ΑΤΜ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μου τα στειλουν απ εξω,θα μου τα δωσουν στο χερι ( με ποια ισοτιμια θα σας γελασω) απλα θα κοψω την αποδειξη με το συμφωνηθεν ποσο σε ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θέλω να κλεισω εισιτήρια για εξωτερικό τις επόμενες μέρες θα έχω θέμα?
Γιατί είναι μεσω κάρτας και δε ξέρω μηπως παιχτει τιποτα με το οριο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...