Προς το περιεχόμενο

60 ευρώ αναλήψεις


hmmy92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σπάσαμε την κατοστάρα, 52% ΝΑΙ, 48% ΟΧΙ για την ώρα

Σε περίπτωση που είναι και τα κανονικά αποτελέσματα κοντά, τι γίνεται?

 

Πάμε σε rematch με τα εκτός έδρας γκολ να μετράνε διπλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι η παραμονή στο ευρώ με αυτά τα μέτρα είναι θάνατος.

Φορολόγηση του αγρότη από το πρώτο ευρώ και κομμένα τα αγροτικά ρεύματα και ισοσκέλιση ΟΓΑ με εισφορές ΙΚΑ ; Πλάκα κάνεις ότι έχει μέλλον εντός ευρώ έτσι;

Ο μέσος αγρότης των 10 στρεμμάτων θα πεθάνει με τη μία. Και μέσα σε όλο αυτό να μη σε αφήνουν να πουλάς και όπου θές και να σου απαγορεύουν να βάλεις ότι παραγωγή θες;

 

Τα 20 δις για τους αγρότες από το ΕΣΠΑ θα τα έχεις στην δραχμή;

 

Με τα όρια παραγωγής μπορεί να διαφωνούμε αλλά ισχύουν για όλους.

 

Η Ε.Ε έδινε αποζημιώσεις και επιδοτήσεις για να προχωρήσει η αγροτική οικονομία σε άλλους τεχνολογικούς και αγροτικούς τομείς, στους οποίους δεν υπάρχει αυτό το όριο. Γιατί δεν αξιοποιήθηκαν;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γυρίσαμε στο δημοψήφισμα ή μου φαίνεται; Το προηγούμενο τόπικ κλειδώθηκε. Υποτίθεται ότι εδώ συζητάμε αντικειμενικά γεγονότα και πληροφορίες που σχετίζονται με το θέμα και όχι πολιτικές απόψεις. Αλλιώς να γράψουμε τη γνώμη μας ελεύθερα. Μπορούμε ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν εγώ γράφω ότι δεν υπάρχει σχέδιο και αυτό ειναι το πρόβλημά μας, μου απαντάνε ότι τρομοκρατώ τον κόσμο.

Δεν έχει (πια) καμία σημασία αν υπήρξε σχέδιο, ποιό είναι αυτό σχέδιο, αν αυτοσχεδίασαν ή αν ακολούθησαν ένα συγκεκριμένο πλάνο. Το αποτέλεσμα μετράει μόνο, με βάση το αποτέλεσμα θα τους κρίνουμε. Συνεπώς, αν γνωρίζεις το αποτέλεσμα αυτής της πολύμηνης διαδικασίας, η οποία προφανώς και δεν έχει τελειώσει ακόμα, σύμφωνα με τις δηλώσεις όλων, ενημέρωσέ μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γυρίσαμε στο δημοψήφισμα ή μου φαίνεται; Το προηγούμενο τόπικ κλειδώθηκε. Υποτίθεται ότι εδώ συζητάμε αντικειμενικά γεγονότα και πληροφορίες που σχετίζονται με το θέμα και όχι πολιτικές απόψεις. Αλλιώς να γράψουμε τη γνώμη μας ελεύθερα. Μπορούμε ; 

μπορούμε αρκεί να μη προκαλούμε, βριζουμε και τα λοιπα.

οτιδήποτε σε κόσμιο επίπεδο είναι δεκτό (από ότι κατάλαβα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορούμε αρκεί να μη προκαλούμε, βριζουμε και τα λοιπα.

οτιδήποτε σε κόσμιο επίπεδο είναι δεκτό (από ότι κατάλαβα)

 

Το να γράφεις την πολιτική σου άποψη με ονόματα και διευθύνσεις δεν είναι πρόκληση, Αλλά απ' όσο ξέρω απαγορεύεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να γράφεις την πολιτική σου άποψη με ονόματα και διευθύνσεις δεν είναι πρόκληση, Αλλά απ' όσο ξέρω απαγορεύεται. 

γραφουνε ολοι, δε νομιζω να σου πει κανεις τιποτα.

απλα μη γραψεις τιποτα "γερμανοτσολιαδες" "κομμούνια" "δοσίλογοι" κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραφουνε ολοι, δε νομιζω να σου πει κανεις τιποτα.

απλα μη γραψεις τιποτα "γερμανοτσολιαδες" "κομμούνια" "δοσίλογοι" κτλ

'Οχι σύντροφε , δεν θα γράψω τέτοια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...