Προς το περιεχόμενο

60 ευρώ αναλήψεις


hmmy92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για πείτε εμπειρίες;

Ισχύει από τώρα ας πούμε;

  

 

λογικα οχι ακομα . Πρεπει να βγει πραξη νομοθετικου περιεχόμενου. Επισης διαβασα οτι αυριο θα παραμενουν κλειστα ωστε να μπουν τα ορια αναληψεων. Δεν ξερω αν ισχυει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να είναι αθροιστικά. Δεν έχω καμία όρεξη να στήνομαι κάθε μέρα σαν το βλάκα 10 ώρες. Αλλά και αθροιστικά να είναι πάλι καθημερινά θα πηγαίνουν οι περισσότεροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να είναι αθροιστικά. Δεν έχω καμία όρεξη να στήνομαι κάθε μέρα σαν το βλάκα 10 ώρες. Αλλά και αθροιστικά να είναι πάλι καθημερινά θα πηγαίνουν οι περισσότεροι...

 

στην κυπρο αθροιστηκα ηταν λογικα ετσι θα ειναι και εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι παπούδες που δεν έχουν καρτες για ΑΤΜ και που δεν θα έχουν λεφτα (είναι 28 του μήνα οποτε η σύνταξη τους τελείωσε) θα πεινάσουν?

οι συντάξεις μπαίνουν κάθε τελευταία παρασκευή......

εγώ που έχω 12 λεπτά θα μπορώ να βγάλω 59,88????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαγράφω, αλλα βρήκα και αυτοι ημερομηνία να κανουν δόκιμες !!!

 

ΝΕΟ

Ενημέρωση
Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 29/6/2015 από 02:00 π.μ. έως 02:30 π.μ. δεν θα είναι εφικτές οι αγορές και οι συναλλαγές σε ΑΤΜ εξωτερικού με χρεωστικές κάρτες. Για τις πιστωτικές εκδόσεως Τράπεζας Πειραιώς, πρώην CPB καθώς και προπληρωμένες κάρτες εκδόσεως Τράπεζας Πειραιώς, δεν θα είναι εφικτές οι αναλήψεις μετρητών από τα ΑΤΜ της Τράπεζας Πειραιώς.

Για τις πιστωτικές κάρτες των πρώην ΑΤΕ, Τράπεζας Κύπρου, Millennium, Γενικής Τράπεζας και την προπληρωμένη Prepaid Visa της πρώην Τράπεζας Κύπρου οι συναλλαγές θα εκτελούνται κανονικά την παραπάνω περίοδο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι παπούδες που δεν έχουν καρτες για ΑΤΜ και που δεν θα έχουν λεφτα (είναι 28 του μήνα οποτε η σύνταξη τους τελείωσε) θα πεινάσουν?

Σωστη παρατηρηση.Είναι και ορισμενοι ηλικιωμενοι που εχουν καρτες χρονια αχρησιμοποίητες που εχουν ληξει με αποτέλεσμα να εχουν πρόβλημα.Χθες για παράδειγμα μια ηλικιωμενη μου ζητησε να τη βοηθησω γιατι δεν μπορουσε να βγαλει χρηματα από το ατμ και διαπιστωσα ότι η καρτα της ειχε ληξει.

Πανω εγραφε ημερομηνία ληξης 2/2015.Συνηθως μπορεις να τη χρησιμοποιείς μερικους μηνες και μετα τη ληξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενημερωση απο την Πειραιως

 

ΝΕΟ

Ενημέρωση

Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 29/6/2015 από 02:00 π.μ. έως 02:30 π.μ. δεν θα είναι εφικτές οι αγορές και οι συναλλαγές σε ΑΤΜ εξωτερικού με χρεωστικές κάρτες. Για τις πιστωτικές εκδόσεως Τράπεζας Πειραιώς, πρώην CPB καθώς και προπληρωμένες κάρτες εκδόσεως Τράπεζας Πειραιώς, δεν θα είναι εφικτές οι αναλήψεις μετρητών από τα ΑΤΜ της Τράπεζας Πειραιώς.

Για τις πιστωτικές κάρτες των πρώην ΑΤΕ, Τράπεζας Κύπρου, Millennium, Γενικής Τράπεζας και την προπληρωμένη Prepaid Visa της πρώην Τράπεζας Κύπρου οι συναλλαγές θα εκτελούνται κανονικά την παραπάνω περίοδο.

 

 

 

 

Αυτο υπαρχει εδω και αρκετες μερες και αφορα ενα μισαωρο που θα ειναι εκτος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...