Προς το περιεχόμενο

Δημοψήφισμα 2015


LiquidTroll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι τρομολαγνος? εχω γυρισει ολο το πρωι σε ολα τα atm της εθνικης στην πατρα και δεν εχουν λεφτα ....... εχουν καποιο προβλημα στην εθνικη??

 

ναι εχουν προβλημα. δεν εχουν λεφτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Κατσε τωρα να δεις ποσοι θα ειναι οι ανεργοι. Αντε και καλη Ρουμανια θα γινουμε. 

 

Μακάρι ... ξέρεις πόσοι έλληνες δουλεύουν στη Ρουμανία

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρέπει να παρουσιαστεί και η εναλλακτική; Λέμε όχι και θα εφαρμόσουμε τι ακριβώς;

Το πρόγραμμα Θεσσαλονίκης; Εχει βρεθεί κάποια χρηματοδότηση; Κάποιο εναλλακτικό πρόγραμμα;

 

Ο λαός απλά θέλει να ξεσπάσει κάπου. Θα πει ένα "ηρωικό" ΟΧΙ χωρίς αντίκρυσμα. Καταλαβαίνω εν μέρει την οργή αλλά δεν μπορεί αυτή να κυβερνάει τον τόπο.

 

Είμαι 100% ειρωνικός, συμφωνώ μαζί σου  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα προτεινα το αλλο, να πανε να ψηφισουν ηλικιες απο 20-38 χρονων .

 

Οι πιο πανω παλι θα πανε σαν τα προβατα μιλημενοι....

 

Ειδικα οι συνταξιουχοι...

 

Ετσι παλι θα περασει αυτο που θα τους πλασσαρουν τα καναλια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ δεν το πιασα.... καποιος να μου απαντησει αν ξερει??? τι τα αδειασαν ολα???? πως θα βγαλουμε το σαββατοκυριακο???

 

δε θα βγάλεις ... εκτός και αν οργανωθεί ανεφοδιασμός ΣΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η alphabank από χθες το απόγευμα είχε βγάλει ανακοίνωση ότι θα υπολειτουργεί το e-banking και ότι δεν θα μπορεί κάποιος να στείλει εμβάσματα μέχρι τη Δευτέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι θα μας σωσει η γερμανια με τα μετρα και τα τελεσιγραφα...

Κανεις μη σωσει και μας σωσει. Ολα αυτα τα χρεη μονοι μας τα δημιουργοθσαμε τοσα χρονια με τον εναν η τον αλλο τροπο. Το να προσπαθουν καποιοι να ριχνουν τις ευθυνες στους δανειστες ειναι λαικισμος στα φορτε του.

Χρεοκοπια τωρα και ωρα να γινει Συρια η Ελλαδα να τελειωνει το παραμυθακι. Το φαγοποτι και η καλοπεραση με δανεικα τελειωνουν την αλλη βδομαδα (με το καλο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ατμ τα δωσαν ολα και τωρα εμειναν ρεστα.. τα ατμ φταινε!

 

οπου βλεπετε ατμ μονο του, φτυστε το , μη τα βαλετε με 2 ατμ μαζι, ειναι πολυ σκληρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα βγάλεις ... εκτός και αν οργανωθεί ανεφοδιασμός ΣΚ

πλακα μας κανουν τωρα???? δηλαδη θα βγαλω ολο το ΣΚ με 10 ευρω που εχω πανω μου........

δεν πιστευω να παιχτει τιποτα με τις καταθεσεις....... εχω μαζεψει τοσα λεφτα με πολυ κοπο.....

μωρε καλα εκαναν ολοι οι γνωστοι μου που τα πηγαν εξω!!!!!! και εγω ο μαλακας ελεγα θα τα αφησω εδω δεν πρκειται να συμβει κατι........ που να ξερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι που λετε οτι θα με δραχμη θα περασουμε 2-3 χρονια δυσκολα και μετα θα ειναι ολα καλα περασατε πρωτα απο το

θρεντ παπας vs μεντιουμ ?

 

Έτσι λέει η Αυγή και το iskra. Αυτοί ξέρουν.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...