Προς το περιεχόμενο

Παπας vs Μεντιουμ


ghostman13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να εχω μια προβλεψη αν θα μπορεσω να ριξω μια κοπελα που γουσταρω και εργαζετε στην καφετερια που πινω καφε τα σαβατοκυριακα.

 

Τι λετε να κανω; Να επισκεπτω κατι μεντιουμ που μου εχουν μοιρασει σε χαρτακια εδω κοντα η να παω στον παπα τησ εκκλησιασ στην γειτονια μου και να τον παρακαλεσω να ρωτησει τον χριστο αν θα την ριξω στο κρεβατι η θα φαω χυλοπιτα??

 

βλεπω μερικα μεντιουμ δεν ειναι αξιοπιστα 

http://popaganda.gr/tha-sinantisis-ena-mentioum-megalo-simantiko/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να εχω μια προβλεψη αν θα μπορεσω να ριξω μια κοπελα που γουσταρω και εργαζετε στην καφετερια που πινω καφε τα σαβατοκυριακα.

 

Τι λετε να κανω; Να επισκεπτω κατι μεντιουμ που μου εχουν μοιρασει σε χαρτακια εδω κοντα η να παω στον παπα τησ εκκλησιασ στην γειτονια μου και να τον παρακαλεσω να ρωτησει τον χριστο αν θα την ριξω στο κρεβατι η θα φαω χυλοπιτα??

 

βλεπω μερικα μεντιουμ δεν ειναι αξιοπιστα 

http://popaganda.gr/tha-sinantisis-ena-mentioum-megalo-simantiko/

 

πολυ κακογουστο το τρολ θρεντ σου , btw γιατι το χριστο και οχι τον βουδα η τον μωαμεθ εισαι λιγο προκατειλημμένος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να πας ούτε σε παπάδες, ούτε σε μέντιουμ,ούτε σε χαρτορίχτες, ούτε τίποτα. Κανόνισε να βρεθείς με τον άλλο τον τύπο (ninjaman νομίζω τον λέγανε, ή κάπως έτσι btw) και πηγαίνετε να βρείτε την τσιγγάνα, γύφτισσα, τσιγγάνα τουρκο-γύφτισσα που της τα ακούμπησε χοντρά το άτομο, όπως λέει. Ε, όταν την βρείτε, δώστε της χαιρετίσματα, ζητησέ της βοήθεια για να κάνει βουντού στην σερβιτόρα για να θέλει μόνο εσένα και κανέναν άλλον. Αφου τα φτιάξετε, φτιάξε ένα αυθαίρετο σπίτι μέσα σε ένα χωράφι για να ζήσετε για πάντα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι....
Άντε..και στα δικά μας οι ελεύθεροι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...