Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισης διαβασα οτι στην αρχικη περιοχη μπορεις να κανεις ενα jump και να βρεις πολλα καλουδια αλλα δεν το εχω βρει ακομα

Firelink shrine οπως μπαινεις παρτο δεξια πανω θα βγεις εξω και θα δεις το tower που θελει 20k souls το key, εκει εχει ενα δεντρο κανε πως το ανεβαινεις τρεχοντας και πηδα να ανεβεις πανω στη σκεπη, εχει το covetous silver ring πισω απο ενα illusion wall και τα crows που αφηνεις αντικείμενα.

 

Αν παρεις το key εχει και αλλα λενε αλλα αργοτερα οταν περισσευουν 20k souls..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε parry με την ασπιδα δε κανεις? η εγω ειμαι noob...ειλικρινα θα πεταξω μοχλο σημερα...περιμενω να σχολασω να παω να λιωσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε parry με την ασπιδα δε κανεις? η εγω ειμαι noob...ειλικρινα θα πεταξω μοχλο σημερα...περιμενω να σχολασω να παω να λιωσω..

Στην τελικη αστον για αργοτερα μην τρελενεσαι αν δεν τον εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως και απο το co-op δεν παιρνεις σχεδον τιποτα πλεον.Χθες βοηθησα 10 περιπου ατομα στο δευτερο boss και πηρα πολυ λιγες ψυχες.Απο την αλλη σου δινει ember οποτε αξιζει μονο γι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ρώτησα στο PC section, ας ρωτήσω και εδώ:

 

Ξεκίνησα με Mercenary, ο οποίος έχει επιλογή για sword-shield και dual swords. Το damage που κάνει όταν βαράει με τα 2 swords ταυτόχρονα είναι στην καλύτερη το ίδιο και συνήθως χειρότερο από όταν βαράς με ένα μόνο sword.

 

Ξέρει κανένας τί παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει τις 2 πρώτες ώρες το gameplay του δεν μου αρέσει όσο του Bloodborne, αν και μπορεί να αλλάξουν τα πράματα πιο μετά. Αυτό που είχα πει για τα trick weapons ισχύει μέχρι στιγμής, ότι το Bloodborne άλλαξε την ποσότητα για ποιότητα. Αλλα ποτε δεν ήμουν μεγάλος συλλέκτης από όπλα σε souls games, έβρισκα αυτό που μου άρεζε και συνέχιζα το game με αυτό. Αλλα σε οτιδήποτε άλλο εκτος του gameplay μοιάζει αρκετά, και έχει εξαιρετικό soundtrack και ατμόσφαιρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρατήρησα ότι αφαιρέθηκαν από το παιχνίδι αυτά τα μικρά μνημεία που άναβες το κερί και σου έλεγε 2-3 γραμμές lore... κρίμα.

 

Επίσης και τα fx ρουχισμου/τριχώματος του ΒΒ δεν υπάρχουν εδώ...

Επεξ/σία από keropi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που ναι μεν εχω ολα τα souls αλλα δεν ειμαι βετερανος καθως το 2 το παρατησα και το 1 ισα που το θυμαμαι, δεν θυμαμαι ποτε να ειχε τοση εμφαση στο αιμα ... Ενω το bllodborne το φωναζε και ο τιτλος του ακομα. Μεχρι στιγμης ειμαι αρκετα ενθουσιασμενος με το παιχνιδι..και συμφωνω με τον spartan Οτι ειναι πιο Light το DS3..τουλαχιστον μεχρι στιγμης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...