Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνησαμε οτι διαφωνουμε με τον φιλο bedazzled και τελος απο εμενα, σορρυ που χαλασα λιγο το τοπικ ε.. :P

Επεξ/σία από ADHD
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αναζήτηση στο Google θα σου βρει τα σχετικά tournaments. Εκτός αν επιμένεις ότι είμαι ψεύτης και τα βγάζω από την κοιλιά μου... εδώ παίζουν ακόμα το αρχαίο 2 του 2009 σε Competitive επίπεδο. Περί ορέξεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

99,9% εχει κανει και το DS2

Βασικα εχει κανει του Ds2 την απλη μορφη οντως.Με μπερδεψε γιατι εχει και την Scholar εκδοση σε review που δεν εχει κανει αυτος 

http://www.gamespot.com/reviews/dark-souls-ii-scholar-of-the-first-sin-review/1900-6416092/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα περι Dark Souls,αμεση παραλλαβη βλεπω απο you και Media markt για το απλο παιχνιδι

https://www.skroutz.gr/s/7332898/Dark-Souls-III-PS4.html

 

ενω για την apocalypse

https://www.skroutz.gr/s/8167575/Dark-Souls-III-Apocalypse-Edition-PS4.html

 

μονο ο Κωτσοβολος και αυτος αμεση παραλλαβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορεσα να μπω πιο νωρις γιατι ελιωνα....τρεχτε media markt ειναι το μοναδικο με apocalypse ps4 edition...το παιχνιδι bloodborne-ιζει κ μ αρεσει....τουλαχιστον με mercenary....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους  ηρθε στα χερια μου  αλλα δεν μπορω να το ξεκινησω  σημερα λογω δουλειας  .

Τεταρτη ομως θα γινει χαμος.

 

 

 

 

 

 

post-237837-0-06765700-1460451833_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol wtf και εμένα Ρώσσικα γράφει από κάτω... τί έγινε έκλεισε συμφωνία ο κυρ Πλαίσιος με τη μητέρα Ρωσσία;  :lol:

Μαλλον ναι, ε μεγαλη αγορα της ρωσιας ,εχουν οικονομικα προβληματα τωρα  θα πεσαν πολλες ακυρωσεις και το πλεονασμα το εστειλαν εδω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα χθες τρεις ωρες. Πιο πολυ Dark souls 1 μου θυμιζει στην κινηση και μετα Bloodborne. Κατι που φυσικα ειναι τελειο μετα την απαισια αλλαγη στο 2.Σημερα θα εχει μεγαλο λιωσιμο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σταυρο, περασες εκεινον στα αριστερα του fire shrine?? γιατι εκει κολλησα εγω αλλα ειχα πρωινο πρωινο εγερτηριο και το αφησα....αν ναι πως ρε φιλε , μην σπασω dualshock...αμαρτια ειναι...Παρεπιπτοντως εκανα Mercenary εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σταυρο, περασες εκεινον στα αριστερα του fire shrine?? γιατι εκει κολλησα εγω αλλα ειχα πρωινο πρωινο εγερτηριο και το αφησα....αν ναι πως ρε φιλε , μην σπασω dualshock...αμαρτια ειναι...Παρεπιπτοντως εκανα Mercenary εγω...

Ναι και μαλιστα δινει πολυ καλο dex weapon. Τον σκοτωσα με parry καθως και με την ειδικη κίνηση(weapon arts?). Πολυ ζορικος ομως...

 

 

Επισης διαβασα οτι στην αρχικη περιοχη μπορεις να κανεις ενα jump και να βρεις πολλα καλουδια αλλα δεν το εχω βρει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...