Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πλάκα είναι ότι οι μισοί τουλάχιστον εκ της υπέρτατης φυλής θα το παίξουν πειρατικό (για να μην κρυβόμαστε)... θα είχε πλάκα να εφαρμοζόταν Denuvo DRM καθολικά σε όλα τα γνωστά παιχνίδια, να βλέπαμε ποιός είναι πραγματικός PC gamer και ποιός περαστικός λόγω του τσάμπα. :)

 

The brilliant Dark Souls series has surpassed 8.5m sales, and more than 3.25m of those were on PC.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2015-07-01-dark-souls-series-sales-surpass-8-5-million

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχαχα :P :P


ναι βρε παιδι μου νερακι τρεχει......αλλα φενεται λες και μου το δειχνεις σε μια τηλεοραση με 100000hz ultra super smooth full motion capture 4k super hd! με πιανεις? :P αυτα κανει το port.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι σίγουρα θα το αγοράσουν και μπράβο τους, αλλά έχω πετύχει και posts να μιλάνε για τον γνωστό θείο εκ Αμερικής... :P ε αν μη τι άλλο ας μην κάνουν και κήρυγμα.

 

Σαν να μην πληρώνει κάποιος τα τέλη κυκλοφορίας για την Ferrari του, αλλά να την μοστράρει επιδεικτικά σε όσους έχουν πιο καθημερινά αυτοκίνητα και πληρώνουν κανονικά... σουρεάλ φάση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

1 φορα στα 3 χρονια μπαινω ξερω γω στο pc section , δεν ξερω τι κανουν, μπορει να εχεις δικιο. Αλλα πιστευω οτι αυτοι που ποσταρουν και στο console φορουμ, θα πληρωσουν. Αυτη την εντυπωση μου δινουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Dimyok άλλαξε τελευταία στιγμή αυτό; Γιατί εγώ θυμάμαι ότι έλεγαν ότι δεν θα έχει...

 

BigBOSS, πάλι βλέπεις που έχει τα περισσότερα αντίτυπα και εκτός αυτού πολλοί νομίζουν ότι είναι εντάξει αν day 1 το πάρουν από θείο και το τσιμπήσουν ένα χρόνο μετά στα Steam sales €5.

 

Γι'αυτό Denuvo και πάλι Denuvo, να φανεί η πραγματική δυναμική του PC gaming (όπως έγινε με το RoTR)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχαχα :P :P

 

 

ναι βρε παιδι μου νερακι τρεχει......αλλα φενεται λες και μου το δειχνεις σε μια τηλεοραση με 100000hz ultra super smooth full motion capture 4k super hd! με πιανεις? :P αυτα κανει το port.

E αρα καλυτερα δειχνει αυτο λεμε.. :P :P

 

Εγω το εχω pre-order παντως μαζι με τα dlc, αν ειναι δυνατον να εισαι μουσταρδας και να μην θες να εχεις το ds3 στο library σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξαναλεω για καποιους που δεν το ειδανε,,,,φενεται ΥΠΕΡΑΘΛΙΟ στα 60, οσο και αν νομιζεις οτι τρεχει νερο.

 

ναι γουσταρω τα 60 εννοειτε, αλλα αυτο φενεται σαν να σου λεει ο αλλος "κοιτα πως φενονται τα games και οι ταινιες στην τηλεοραση με τα 10000hz smooth motion" απο τα μεγαλυτερα ψεμματα του marketing στην ιστορια.

 

το game ειναι PORT σε pc και θα προτιμησω την original εκδοση του στο ps4 και ας τρεχει και με 30. (που στο κατω κατω δεν θελεις πανω απο 30 σε τετοια games , αρκει να ειναι σταθερα)

 

ειναι χαζο να συγκρινετε port games στο pc με την κονσολα, απο την αλλη το μονο που σε νοιαζει στα souls ειναι το gameplay.

 

 

τωρα να μου λεγες κανα ΑΑΑ shooter σε pc η κονσολα......ε εννοειτε σε pc με 60. :-D

Νόμιζα οτι το εγραφες για πλάκα την προηγούμενη φορά. Τελικά καλά κανουν και σας δουλεύουν οι pcαδες.Το τραβάει ο οργανισμός σας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το πληρωνα στο Χ1 που τρεχει με region change αλλα θα μου εβγαινε Zastava  :P . Ναι σε ρωσικό θείο έχουν leaked έκδοση αλλά είναι άσπαστη . Και μας την έκαναν και οι Κινέζοι τώρα κωλοκατασταση .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αν έκανες pre-order και το έδωσες το 60άρι στο Steam, πάω πάσο. Αλλά σίγουρα δεν σκέφτονται όλοι έτσι...

 

Και το κακό με τα digital είναι ότι δεν ανοίγουν νωρίτερα, ενώ σε δισκάκι όλο και κάτι μπορείς να βρεις στην αγορά πριν το release date. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο instant gaming το εδωσα και ειναι 57ε μαζι με το season pass αλλα μετράει νομιζω. :P Ολα digital τα θελω στο steam library τα εχω κοψει τα physical εδω και καιρο και το bloodborne απο το store το κατέβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E αρα καλυτερα δειχνει αυτο λεμε.. :P :P

 

Εγω το εχω pre-order παντως μαζι με τα dlc, αν ειναι δυνατον να εισαι μουσταρδας και να μην θες να εχεις το ds3 στο library σου..

Ναι ακριβως!

 

Δεν θα το αγορασω ομως να τραβαω shelfies η να ποσταρω τα ποσα fps τρεχει και αλλες τετοιες trendy αηδιες που ειναι της μοδας!

 

Ειδα τα game mechanics (τα ποσταρα και πιο πριν), θελω οσο το δυνατον καλυτερο online community, περισσοτερο κοσμο για invading και γενικα δεν θελω να μπλεξω με port και οτι αλλο στραβο-error μπορει να βγει απο αυτο στο pc.

 

 

To μονο που με χαλαει η συνδρομη για ps4 αλλα το προτιμω απο το να ειναι Dead το game στο pc μετα απο 1 μηνα και να παιζουν τα cheats αβερτα.

 

 

Νόμιζα οτι το εγραφες για πλάκα την προηγούμενη φορά. Τελικά καλά κανουν και σας δουλεύουν οι pcαδες.Το τραβάει ο οργανισμός σας.

 

ποτε δεν ειπα ειμαι κονσολας η pc'ας,,,,οτι game με ενδιαφερει θα ασχοληθω εκει που πρεπει,,,τα ports ειναι οτι πιο fail υπαρχει εδω και χρονια.

 

καλυτερα να μην ηταν multiplatform παρα ετσι. τεσπα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αυτο ειναι τα διαφορετικα configurations αναλογα το συστημα κτλπ, παντως το DS2 εχει 5k κοσμο atm στο pc και 7k peak σημερα το ιδιο και το dark souls 1 οποτε δεν νομιζω να νεκρώσει το ds3 συντομα.. Σιγουρα στο ps4 θα εχει περισσοτερους αλλα δεν ειναι οτι δεν θα βρισκεις invades και τετοια στο pc.

 

http://store.steampowered.com/stats/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αν έκανες pre-order και το έδωσες το 60άρι στο Steam, πάω πάσο. Αλλά σίγουρα δεν σκέφτονται όλοι έτσι...

 

 

το θέμα μας ποιο είναι τελικά; περι ηθικής του pc gamer;

 

zeke 

 

τα 15 fps ειναι ακομη καλύτερα σε ενα τέτοιου ειδους game :P

ποια 60 fps οσο χαμηλοτερα τοσο καλύτερα

01:49

 

επειδή σε κονσολες οτι κυκλοφορεί (και καλά) ειναι αψεγάδιαστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...